Transition Overwatch و Code Platoon


پلاتون کد و Overwatch انتقال برای کمک به اعضای خدمات فعال در انتقال به مشاغل فناوری از طریق کارآموزی فناوری با حقوق با یکدیگر همکاری کنید. این دو سازمان غیرانتفاعی در حال اتصال شرکت کنندگان برنامه Transition Overwatch هستند که به آموزش فنی نیاز دارند با Bootcamps کدگذاری نظامی Code Platoon.

گابریل سیلک ویلمارث و ساموئل سون در کود پلاتون شرکت می کنند بوت کمپ مهندسی نرم افزار تمام پشته برای آماده شدن برای دوره های کارآموزی توسعه دهندگان نرم افزار جوان.

«من Transition Overwatch را از طریق وزارت دفاع پیدا کردم SkillBridge ساموئل گفت. آنها Code Platoon را پیشنهاد کردند. من عالی Code Platoon را دیدم بررسی هابنابراین من برای برنامه فول استک حضوری درخواست دادم.

گابریل گفت: زمانی که Transition Overwatch را پیدا کردم به Code Platoon علاقه مند بودم. «سایر بوت‌کمپ‌های کدنویسی که من به آنها نگاه کردم، به نظر نمی‌رسد برای موفقیت من مهم باشد. جوخه کد بورسیه های تحصیلی، فرآیند بررسی، خدمات شغلی و وضعیت غیرانتفاعی مرا متقاعد کرد که بهترین آموزش فنی را به من خواهند داد. می دانستم که آنها به موفقیت من اهمیت می دهند.»

ساموئل و گابریل در پنجمین هفته از جوخه 15 هفته ای Immersive Sierra هستند. علاوه بر آموزش توسعه نرم افزار، Code Platoon و Transition Overwatch آنها را برای مصاحبه های رفتاری و فنی با شرکای کارآموزی آماده می کنند.

ساموئل گفت: «Transition Overwatch و Code Platoon در جزئیات دقیق‌تر یک مصاحبه فنی حرفه‌ای به من کمک زیادی کرده‌اند. مربیان Code Platoon از دانش‌آموزان می‌خواهند که چالش‌های کدنویسی وایت برد را برای مصاحبه‌های فنی تمرین کنند، در حالی که Transition Overwatch از طریق مصاحبه رفتاری به من آموزش می‌دهد.

«Transition Overwatch اخیراً با من مصاحبه کرد آزادی متقابل. زودتر از حد انتظار بود، اما من از قبل آمادگی زیادی داشتم. من فکر می کنم خوب پیش رفت.”

“من صد در صد هر دو Code Platoon و Transition Overwatch را توصیه می کنم.”

گابریل گفت: «من با Code Platoon و Transition Overwatch در حرفه مهندسی نرم‌افزار خود شروع کردم. “آموزش فنی کد پلتون بسیار ارزشمند است. من عاشق ساختن بر اساس چیزهایی هستم که روزانه یاد می‌گیرم. من یک مربی توسعه حرفه ای دارم و پلاتون سیرا هر هفته برای آن جلسه تشکیل می دهد فراتر از فناوری کارگاه های مهارت های نرم.”

“Transition Overwatch همچنین به من کمک کرد تا صفحه لینکدین خود را گسترش دهم، من را با شرکای شاگردی خود تطبیق داد و من را با یک مربی مصاحبه‌کننده جفت کرد. ما قبل از هر یک از مصاحبه های من برای ایجاد یک “طرح حمله” و تمرین ملاقات می کنیم.

من در اولین مصاحبه ام برای کارآموزی پلاتون پس از کدخدمات خوب عمل کردم. من به خاطر این موفقیت به آنها اعتبار می دهم.»

هنگامی که Sierra Platoon از Code Platoon فارغ التحصیل شد، ساموئل و گابریل کارآموزی توسعه نرم افزار خود را از طریق Transition Overwatch آغاز خواهند کرد. همتایان آنها کارآموزی یا استخدام تمام وقت را با شرکای کارآموزی و استخدامی ترجیحی Code Platoon آغاز خواهند کرد.

شان اوفلدت، بنیانگذار و مدیر اجرایی Transition Overwatch، گفت: “Transition Overwatch برای بیش از دو سال فعال و درگیر با اعضای نظامی خود است.” “در طول این مدت، عضو نظامی آموزش فنی پیشرفته، توسعه حرفه ای، مربیگری موفقیت و رفاقت با جامعه ای از همتایان را دریافت می کند. هنگامی که نامزدهای ما در دوره کارآموزی خود قرار گرفتند، ما به مدت 12 ماه با کارفرمای آنها درگیر می شویم تا اطمینان حاصل کنیم که اعضای ارتش با موفقیت وارد حرفه جدید خود می شوند.”

انتقال Overwatch کارآموزی غیر متعارف یک برنامه شغلی سریع برای اعضای سرویس است. این سازمان شروع به همسو کردن اعضای نظامی در مسیر شغلی غیرنظامی در حالی که هنوز در حال انجام وظیفه هستند، می کند و سپس آنها را از طریق SkillBridge با شرکای آموزشی مرتبط مرتبط می کند.

اعضای خدمات می توانند برای برنامه کارآموزی غیر متعارف ثبت نام کنند وب سایت Transition Overwatch.

کسانی که به حرفه مهندسی نرم افزار یا مهندسی DevOps تغییر می کنند، می توانند Code Platoon را کشف کنند برنامه های آموزشی مورد تایید SkillBridge برای اعضای خدمات فعال. کمک مالی از طریق VET TEC یا بورسیه تحصیلی SkillBridge برای شرکت کنندگان واجد شرایط SkillBridge در دسترس است.

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]