HP Poly را می خرد و به سمت تسلط بر ارتباطات دسکتاپ حرکت می کند


HP اخیراً اقدامات جالبی انجام داده است. آخرین، به پلی را بدست آوریدیکی از جالب‌ترین آنهاست، زیرا برخلاف همتایان متنوع‌تر HP که در همه جهات در حال گسترش هستند، HP در عوض بر افزایش عمق خود در بخش‌های دسکتاپ و همکاری تمرکز می‌کند.

Poly، ترکیبی از Polycom و Plantronics که قبلاً Polycom نام داشت، یکی از تامین کنندگان پیشرو هدست، دوربین و لوازم جانبی مورد استفاده برای تماس های تلفنی و ویدیویی و همکاری است.

بیایید در مورد استراتژی دسکتاپ، ارتباطات و همکاری HP در این هفته و آنچه این شرکت در حال جمع آوری است صحبت کنیم.

ایجاد یک مزیت استراتژیک

راه های مختلفی برای ایجاد یک شرکت وجود دارد که بسیاری از آنها بسیار خطرناک هستند. یک مثال از یک مسیر پرخطر، خرید در بازارهایی است که نمی‌شناسید یا درک نمی‌کنید.

بهترین نمونه‌های آن عبارت بودند از: کرایسلر در دهه‌های 1960 و 1970 که به سمت هواپیما و قایق‌های تفریحی رفت، شرکت AT&T به کامپیوترها و آی‌بی‌ام در زمینه تلفن مشغول شد. در هر سه مورد، شرکت‌ها فکر می‌کردند که به صنایع مشابهی می‌روند، اما نسبت به تفاوت‌های منحصربه‌فرد کور بودند و تلاش‌ها هم برای شرکت‌های خریداری‌شده و هم برای شرکت‌هایی که خرید را انجام می‌دادند، به طرز فاجعه‌باری پایان یافت.

راه بسیار ایمن‌تر این است که صنعتی را که در حال حاضر در آن هستید با انتخاب محصولات اشباع کنید، و فناوری دسکتاپ یکی از حوزه‌هایی است که HP، همراه با رایانه‌های شخصی، لوازم جانبی رایانه شخصی (از جمله هدست‌های واقعیت مجازی)، چاپگرها، دوربین‌ها، مانیتورها و تمرکز فزاینده بر روی آن، در معرض خطر قرار دارد. آنها را با هم در راه حل های اداری به خوبی یکپارچه می کند.

همانطور که ما به سمت یک مدل کار ترکیبی می رویم، یکی از بزرگترین فرصت ها ادغام بهتر تلفن و محاسبات است و تا کنون، فقط سیسکو، که در محاسبات رومیزی سبک است، این تلاش را انجام داده است. با خرید Poly، HP حرکت خود را انجام می دهد و این ممکن است الهام بخش شرکت باشد تا دوباره سطح یکپارچگی AT&T و IBM را که زمانی که تلفن و محاسبات بسیار متفاوت بودند، بررسی کند.

همچنین بخوانید: HP یک ایستگاه کاری ابری پیشرفته برای Metaverse می‌سازد

چرا رویکرد HP بهتر است؟

زمانی که در IBM کار می‌کردم، یک آزمایشگاه مشترک داشتم و به‌عنوان یک تحلیلگر رقابتی مالک محصولات رایانه شخصی تلفن همگرای دسکتاپ بودم (من مدیر محصول نبودم، اما باید می‌دانستم این محصولات چگونه رقابت می‌کنند).

در حال حاضر، تعداد کمی از ما یک تجربه یکپارچه داریم. انتقال از یک تماس به یک کنفرانس ویدیویی به یک جلسه همکاری ویدیویی به هیچ وجه زیبا یا آسان نیست. نتیجه این دشواری، به هم ریختگی تلفن‌های همراه، تلفن‌های اداری، رایانه‌های شخصی، تجهیزات اتاق کنفرانس و جمع‌آوری‌شده است که ابزارهایی را ایجاد می‌کند که استفاده و مدیریت آن‌ها بیهوده پیچیده است.

با خرید Poly، با فرض تایید آن، HP در مسیری قرار دارد که واقعاً دسکتاپ را تمیز کرده و ترکیب این عناصر را آغاز می کند تا کاربران بتوانند راحت تر به ابزارهای مورد نیاز خود در هنگام تکامل تماس برای تسهیل همکاری و ارتباطات بهتر منتقل شوند.

در ابتدا، اینها هدست هایی هستند که حرکت از تلفن رومیزی به تماس Zoom یا Teams را بهبود می بخشند. در نهایت، تماس می تواند وارد رایانه شخصی شود و در صورت نیاز، ارتقاء آن به صورت پویا در یک رویداد ویدیویی مشارکتی تر را آسان تر می کند.

اگر این تلاش موفقیت‌آمیز باشد، و باید هم باشد، بازی آخر میزهایی با چیزهای کمتر و راه‌حلی بسیار آسان‌تر برای کاربرانی خواهد بود که به این تراکنش‌ها و مدیریت فناوری اطلاعات نیاز دارند. و اجازه دهید تلاش های Wolf Security پیشرو در صنعت HP را فراموش نکنیم: نتیجه باید یک دسکتاپ بسیار ایمن تر باشد، چیزی که همه ما با توجه به وضعیت امروز جهان به آن نیاز داریم.

همچنین بخوانید: گزارش امنیتی HP Wolf نشان می‌دهد که چشم‌انداز تهدید ترسناک‌تر شده است

یک راه حل کامل دسکتاپ

خرید H’s Poly، در صورت موفقیت آمیز بودن (و باید باشد)، شروعی است که به طور بالقوه یکی از بزرگترین نبردها برای کنترل دسکتاپ است. برای ادغام تلفن های هوشمند مجازی با دسکتاپ به ابزارهای مایکروسافت تکیه می کند، که توسط لوازم جانبی مبتنی بر Poly احاطه می شود که به کاربران امکان می دهد راحت تر و سریع تر از صدا، به ویدیو و به همکاری، در حال پرواز و در صورت نیاز تغییر کنند.

جالب است که ببینیم همتایان HP چگونه پاسخ می دهند، اما HP با Poly گام بزرگی در جهت داشتن کامل ترین راه حل دسکتاپ در بازار برمی دارد.

در ادامه بخوانید: سرویس ExtendXR HP در یک مشکل متاورس در حال پیشروی پیشتاز می شودمنبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]