Code Platoon Graduate Outcomes 2022 » Code Platoon


Code Platoon به کهنه سربازان، اعضای خدمات وظیفه فعال و همسران نظامی کمک می کند تا به مشاغل فنی غیرنظامی تبدیل شوند. تا کنون، ما بیش از 270 دانشجو را در مشاغل جدید مهندسی نرم افزار فارغ التحصیل کرده ایم.

یکی از مؤلفه‌های اصلی مأموریت ما این است که دانش‌آموزان خود را بیش از مهارت‌های مهندسی نرم‌افزار لازم برای حرفه‌های آینده‌شان فراهم کنیم. ما همچنین بر مهارت های نرم، منابع و شبکه مورد نیاز برای ورود به حوزه فناوری تاکید می کنیم. در اینجا نتایج ما تا کنون آمده است:

Code Platoon Outcomes 2022

  • یکصد و شصت و هشت (168) جانباز، سرباز و همسر نظامی فارغ التحصیل در دو سال گذشته (6 گروه)
  • یکصد و بیست و شش (75%) از این فارغ التحصیلان در عرض شش ماه شغل مهندسی نرم افزار پیدا کردند.
  • متوسط ​​حقوق اولیه این فارغ التحصیلان 86000 دلار بود. پس از 24 ماه، میانگین حقوق به 100000 دلار افزایش یافت.
  • از چهل و دو فارغ التحصیل باقی مانده، شانزده نفر هنوز در جستجوی کار در فناوری هستند، هفده نفر فعالانه به دنبال کار نبودند، و نه نفر به نظرسنجی های ما پاسخ ندادند.

نتایج تحصیلات تکمیلی 2022

ما میزان موفقیت فارغ التحصیلی خود را به عوامل متعددی نسبت می دهیم. اول، دانش آموزان ما آماده هستند تا هر روز یاد بگیرند و سخت کار کنند. دوم، کارکنان متعهد، شرکای شرکتی و داوطلبان ما هر آنچه را که برای ورود به نیروی کار فناوری نیاز دارند در اختیار دانش آموزان ما قرار می دهند. در نهایت، برنامه های ما خود آموزش جامعی را برای مشاغل مهندسی نرم افزار ارائه می دهند.

ما مهندسی نرم افزار تمام پشته برنامه ها از طریق دو مورد، مهندسی نرم افزار را به دانشجویان آموزش می دهند پر تقاضاترین زبان های برنامه نویسی– پایتون و جاوا اسکریپت ما همچنین چارچوب‌های قوی مانند React و Django را آموزش می‌دهیم و دانش‌آموزان برنامه Immersive ما برای شرکت در آزمون گواهینامه خدمات وب آمازون (AWS) آماده می‌شوند.

برنامه های عملی ما به دانش آموزان زمان زیادی می دهد تا آنچه را که یاد می گیرند تمرین کنند. روز معمولی ما شامل سخنرانی‌ها و آموزش‌های صبحگاهی، کارگاه‌های آموزشی به رهبری متخصصان فناوری، و تکالیف مبتنی بر پروژه است. دانش‌آموزان در تمرین‌های برنامه‌نویسی جفتی منظم شرکت می‌کنند و پروژه‌های فردی و گروهی را برای نمونه کارها تکمیل می‌کنند.

ما درک می کنیم که مهارت های فنی به تنهایی برای شروع یک حرفه فناوری جدید کافی نیست. به همین دلیل است که برنامه‌های ما شامل توسعه مهارت‌های نرم، آماده‌سازی رزومه، مهارت‌های لینکدین و معرفی اصول چابک.

دانش آموزان همچنین تمرین فنی، وایت برد و مصاحبه رفتاری را دریافت می کنند. از آنجایی که برنامه های ما به طور خاص برای جامعه نظامی طراحی شده است، آمادگی مصاحبه ما آنها را آماده می کند تا مهارت های فنی و تجربه نظامی خود را به نمایش بگذارند. ما حتی به آماده سازی دانش آموزان خود برای پیچیدگی های زندگی پس از سربازی کمک می کنیم. ما با ارائه دهندگان منابع کهنه کار مانند برنامه راه خانه و ارائه کارگاه های آموزشی در امور مالی شخصی، محل کار تنوع و شمولو سایر مهارت های انتقالی ضروری.

به دست آوردن اولین شغل در زمینه جدیدی مانند مهندسی نرم افزار می تواند دشوار باشد. برای کمک به پر کردن شکاف پس از فارغ التحصیلی، ما به فارغ التحصیلان خود پولی پیشنهاد می کنیم دوره های کارآموزی، خدمات شغلی و فرصت های شبکه با متخصصان صنعت.

برای شبکه سازی، ما یک جامعه قوی از حامیان، داوطلبان و فارغ التحصیلان ایجاد کرده ایم تا به سؤالات دانش آموزان در مورد صنعت فناوری پاسخ دهند. دانش آموزان Code Platoon با مربیان داوطلب صنعت جفت می شوند تا بازخورد دریافت کنند. ما همچنین از دستیاران آموزشی برای ارائه کمک در طول کلاس و بعد از آن استفاده می کنیم. تا پایان برنامه‌های ما، هر یک از دانش‌آموزان ما باید حداقل با ده متخصص فنی با تجربه آشنا شده باشند.

هر جنبه ای از برنامه ها و فرهنگ Code Platoon، همراه با جاه طلبی و عزم دانش آموزان ما، منجر به موفقیتی می شود که فارغ التحصیلان کهنه سرباز و نظامی پس از فارغ التحصیلی از آن برخوردارند.

اگر عضو جامعه نظامی هستید، می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید در مورد برنامه ها بیشتر بدانید و برنامه خود را شروع کنید امروز.

راد لوی موسس و مدیر اجرایی Code Platoon است. او دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی از دانشگاه کرنل و مدرک MBA از دانشکده بازرگانی دانشگاه شیکاگو بوث است که در آنجا با ممتاز فارغ التحصیل شد. راد همچنین برنامه توسعه دهنده وب Dev Bootcamp را تکمیل کرده است.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]