۳۰ سانتیمتر تولید و عرضه میشود

تنظیم هوا ی رفت بهتر است دریچه تنظیم هوا آنقدر از سقف فاصله داشته باشد تا اثر مانع به حد اقل برسد. به طور مثال اگر این فاصله ها زیاد باشد امکان ورود پرندگان و حشرات به داخل افزایش می یابد.باید خاطر نشان شد که می توان از توری در پشت دریچه هوا استفاده کرد تا از ورود پرندگان و حشرات جلوگیری شود. دریچه پلاستیکی دهش از ارتفاع ۴ اینچ و طول ۶ اینچ به فاصله ۲ اینچ در طول و ارتفاع تولید میشود. این دریچه هوا با رنگ کوره ای الکتروستاتیک پوشش داده میشود . دریچه پلاستیکی مشبک را در سیستم های رفت(دمش) هم به صورت بادمپر و هم به صورت بدون دمپر استفاده می کنند،ولی از دریچه پلاستیکی مشبک در سیستم های برگشت(مکش) و هوای آزاد عموماً به صورت بدون دمپر استفاده میشود. ۵-امکانِ نصبِ سریع، آسان و راحتِ دریچه پلاستیکی. نحوه عملکرد این هواکش خانگی دریچه دار ساده و دارای نصب و راه اندازی آسان و سریع می باشد. تمام اجزای این دریچه هوا از آلومینیوم ساخته می شود .

زمانی از دریچه هوا ی آهنی پرّه Zاستفاده میشود که جهت دمش و مکش هوا به صورت زاویه دار از پایین دریچه هوا باشد . دریچه هوا ی اتاق عمل را میتوان از ورق آهنی تولید و عرضه نمود .این دریچه هوا از یک فریم و یک صفحه پانچ با چشمه های گوناگون ساخته میشود . پس از ساخت دریچه هوا عملیات رنگ آمیزی شروع می شود .پود رنگ الکتروستاتیک روی تمام سطوح دریچه هوا پاشیده میشود و سپس محصول درون کوره قرار میگیرد . از جمله مکانهایی که از دریچه مشبک استفاده می شود فضاهایی با ارتفاع زیاد می باشد. با توجه به ماهیتِ پلیمریِ جنس دریچه پلاستیکی خطی،و عدم تاثیرپذیری از شرایط محیطی از جمله رطوبت و مواردِ فرسایشیِ دیگر، استفاده از دریچه پلاستیکی خطی در نواحیِ شرجی از جمله شمال و جنوب کشور به صورت اکید توصیه میشود. از جمله مواردِ استفاده ی دریچه تنظیم هوا ی مشبک می توان به سیستم های دمنده و مکنده ی هوا اشاره نمود. دریچه تنظیم هوا بصورت دمپردار و بدون دمپر قابل تولید می باشد.

این دریچه ها در انواع مختلفی قابل ارائه و فروش هستند که آپادانا کالا یکی از مطمعن ترین مراجع خرید عمده و تکی این دریچه های فلزی هواکش می باشند. دریچه تنظیم هوای آلومینیومی طرح جدید، بوسیله پیچ مستقیماً بر روی دیوار قابل نصب می باشد. نصب این دریچه ها توسط تولید کنندگان آموزش داده می شود و معمولا دارای سوراخ هایی بر روی دریچه ها هستند که با پیچ به دیوار یا کانال متصل می شوند. به عبارت دیگر ، در واقع نتیجه عملکرد بیشتر سیستم های تهویه مطبوع از طریق کانال هوا و دریچه های هوا برای مصرف کنندگان انجام می گیرد. نتیجه تمام تلاش ها برای اندازه گیری و بررسی سیستمی که بتواند تهویه ها را به خوبی انجام بدهد در دریچه هوا نمایش داده خواهد شد. یک محل نصب دریچه تامین هوا نمای ساختمان است. دریچه هوا نما به عنوان دریچه هوا خانگی است و در این بخش ساختمان بکار می رود. ولی بیشتر از این دریچه ها در نمای داخلی و برای بخش هایی که با دکور تناسب پیدا کند استفاده می شود. این دریچه هوا، هوای کانال را به دو مسیرِ با زاویه نوددرجه یا به دو مسیر بصورت چپ و راست هدایت می کند.اگر قرار باشد هوای مسیر در زاویه نوددرجه تقسیم گردد،هوا بصورت قطری و همسان در دو وجه تقسیم می شود و اگر قرار باشد هوای دریچه هوا به دو طرفِ چپ و راست پرتاب شود،می توان هوای خروجی از دریچه هوا ی دوطرفه سقفی را به هرنسبتی که مایل هستیم به چپ یا راست هدایت نمود.

این دریچه پلاستیکی نیز از جنس پلیمر صنعتی ABS ساخته میگردد و ساختار آن از خطوط موازیِ عمودی در جلو و خطوط موازی افقی در لایه پشتی تشکیل شده است. اگر در محیطی هستید که نباید صدایی وجود داشته باشد و نیاز به آرامش دارید حتما نوعی از دریچه انتخاب شود که صدایی تولید نکند و طراحی داشته باشد که بتوان آن را علی رغم عبور جریان هوا بدون صدا تنظیم نمود. در نتیجه باید در هنگام اندازه گیری ابعاد حفره ی ورود هوای آزاد دقت به خرج داد تا دریچه هوا در زمان نصب در محل خود به راحتی قرار گیرد.

هواکش خانگی دمنده مدل لوکس دارای صدای بسیار پایین به شدت 44 دسی بل و همچنین حجم هوادهی بالا به میزان 220 متر مکعب بر ساعت است که با توجه به استفاده از پلاستیک تزریق شده در تولید این محصول باعث مقاومت بالا ، عمر طولانی و وزن سبک 850 گرم نیز شده و به شما برای خرید فن دمنده اطمینان خاطر کامل را می دهد. اگر به دنبال خرید و آشنایی با قیمت دریچه فلزی هستید می توانید در محصولات آپادانا کالا به دنبال مدل دریچه مدنظر خود باشید و خرید را در آپادانا کالا انجام دهید. تهویه دمنده مدل لوکس دریچه دار به دلیل نصب موتور به بدنه پلاستیکی باعث شده تا صدای محصول کاهش یابد.

یکی از ویژگی های مهم این دریچه هوا اینست که ساختار فریم و پره ها کاملا جدا از ساختار دمپر ساخته می شود. این دریچه هوا آزاد متشکل از یک فریم و چند پره ی Zموازی شکل می باشد. نکته ی بسیار مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که تامین هوای دریچه هوا ی اسلوت از طریق لاین اصلی کانال هوا به واسطه ی پانیوم باکسی که در پشت آن قرار می گیرد ، امکان پذیر خواهد شد . دریچه های سقفی که گاهی چراغ اتاق را هم در آن ها جاسازی می کنند عمل توزیع هوا را از قسمت سقف سازه انجام دریچه بازدید می دهند. تنظیم کردن ورود و خروج هوا به راحتی توسط این دریچه انجام می شود.

برای اندازه گیری و محاسبه هوای مورد نیاز در ساختمان باید محیط را در نظر گرفت و با توجه به ابعاد محیط و فعالیتی که در آن انجام می شود میزان تهویه را محاسبه می کنند و تعداد دریچه هایی که برای سیستم های هوارسانی مورد نیاز است مشخص می نمایند. یکی از انواع دریچه ها که از جنس چوب است و استفاده از آن در مکان های مختلف امکان پذیر است. در مرحله آخر ، نتیجه و ثمره تمام این مشقات در دریچه توزیع هوا نمایان گر خواهد شد. در مرحله ی آخر تولید دریچه هوا ی تازه کله قندی اقدام به رنگ آمیزی تمام سطوح این محصول می گردد تا هم متناسب به محیط اطراف به نظر رسد و هم از عوامل فرسایشی همچون آب باران و برف و نور خورشید در همان بماند.

جنس دریچه ها از آلومینیوم با کیفیت می باشد. لازم به ذکر است که برای اطلاع رسانی به ساکنین نسبت به باز بودن مسیر تردد هوای این دریچه هوا، نصب برچسب عدم انسداد مسیر هوای این دریچه هوا بر روی ساختار بیرونی آن الزامی می باشد. همچنین از انواع ساده و دمپردار برخوردار بوده که نوع دمپردار آن خود به دو صورت دمپر دستی و دمپر موتوری عرضه می شود. نحوه ی کارکرد دمپر دستی تعبیه شده بر روی ساختار بیرونی دریچه هوا به اینگونه است که تیغه های افقی جلویی را به حرکت در آورده و میزان فشار هوای عبوری از دریچه هوا تنظیم خواهد شد . لازم به ذکر است کلیه ی فضاهای خالی درن حفره ی جانمایی که به عنوان بادخور لحاظ شده است به وسیله ی فریم دریچه هوا پوشش داده می شود . این توری به وسیله ی یک قطعه ی نگهدارنده در پشت دریچه هوا نصب می شود. دریچه تامین هوای پلاستیکی یکی از انواع دریچه های هوا است که به عنوان دریچه هواکش نما و دریچه خروجی هوا در هود بکار می رود. با توجه به تعداد پره های مورد نظر، پس از برش آنها را در فواصل معین روی فریم دریچه هوا جایگذاری می کنیم.

به همین دلیل قیمت تمام شده برای این محصول نسبت به دریچه هوا ی فلزی بسیار پایینتر است . دریچه پلاستیکی با توجه به دارا بودنِ ظاهری شیک، بادوام و از همه مهمتر قیمت مناسب، به عنوان گزینهای مناسب جهتِ پوشش سیستم تاسیسات، مجرای ورودِ هوای آزاد، و همچنین دهانه ورود و خروجِ کانالهای هواساز مورد توجهِ کارفرمایان و مهندسین واقع شده. ابعاد فریم دریچه هوا طرح قدیم آلونینیومی باید نیم سانت از دهانه انشعاب کوچکتر ساخته شود تا هنگام نصب به راحتی درون حفره فرو رود. هوایی که از مسیر کانال به اتاق میرسد در محل دهانه انشعاب کانال توسط دریچه در اتاق پخش میگردد. دریچه پلاستیکی چهارطرفه را میتوان به صورت تایلی در سقف کاذب و به صورت پیچی در سقف های معمولی در دهانه انشعابات کانال هوا نصب و تعبیه کرد. همنطور که اشاره گردید دریچه هوای چهارطرفه سقفی الومینیومی در سقف قابلیت نصب دارد.

اگر هواکش یا هر سیستم هوارسان دیگری نیاز به دریچه هوا در سقف داشته باشد می توان از دریچه هوا در سقف استفاده کرد که در رنگ ها و کل های مختلفی تولید می شود. لازم به ذکر است که ابعاد فریم دریچه هوا بستگی به ابعاد حفره محل نصب دریچه هوا دارد. همراه ما باشید تا با استفاده از این نکات بهترین و مناسبترین کانال هوا و دریچه هوای موردنیاز خود را انتخاب و خریداری کنید. تهویه دانیال طراح و تولید کننده دریچه های تنطیم هوا و دمپر های صنعتی، سازنده تجهیزات فنی و تخصصی شامل صداگیر ها و دمپر های کنترلی مورد استفاده در نیروگاه ها، خطوط مترو و سایر پروژه های عظیم می باشد. قطعات این خودروها در این نمایندگی با گارانتی اصالت و کد فنی مخصوص به فروش میرسند. در مجموعه تخصصی و فروشگاهی دماتجهیز، اطلاعات فنی ده ها مدل از انواع کانال و دریچه هوا، از برندهای معتبر با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است. هواکش خانگی دمنده مدل لوکس دارای صدای بسیار پایین به شدت 84 دسی بل و همچنین حجم هوادهی بالا به میزان 350 متر مکعب بر ساعت است که با توجه به استفاده از پلاستیک تزریق شده در تولید این محصول باعث مقاومت بالا ، عمر طولانی و وزن مناسب 1.35 کیلوگرم می شود و به شما برای خرید هواکش دمنده ارزان اطمینان خاطر کامل را می دهد.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]