کناف کاری ، کناف کار ماهر قیمت کناف سقف-کناف آوگون

از سوی این سقف برای عایق کاری سقف ساختمان ها، سوله ها و برای کانال های تهویه هوا مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت بازسازی گریت با بیش از ۱۵ سال تجربه درخشان آماده خدمت رسانی به شما بزرگواران در تمامی امور ساخت و ساز و بازسازی از جمله کناف و سقف کاذب می باشد. سقف کاذب یک هسته غیر قابل احتراق است که حاوی آب ترکیبی شیمیایی (در سولفات کلسیم) است. گچ زاییده کلسیم است و در ساخت سقف های سبک استفاده می شود. آنها معمولاً به شکل تخته هایی هستند که سپس با چارچوب های آهنی یا چوبی از سقف آویزان می شوند و به آن رنگ می زنند. در ادامه تعدادی از انواع کناف و سقف کاذب را با هم مرور خواهیم کرد.

طرح کناف اپن آشپزخانه

کناف کاری ، کناف کار ماهر قیمت کناف سقف-کناف آوگون کیفیت و تنوع در محصولات کنافی باعث شده این تخته های گچی به یکی از پرطرفدار ترین مصالح ساختمانی در معماری امروزی تبدیل شوند. جنس کناف از گچ ساخته شده است اما به مقدار کمتر و ادغام شده با محصولی دیگر، در واقع کناف ها تخته های گچی هستند که سطوح و لبه های آن ها با کاغذی مخصوص پوشانده شده است. کناف یکی از مصالح با کیفیت ساختمانی است که با سال ها تلاش برای ارائه کیفیت عالی به مصرف کنندگان، نامش میان سازندگان جاودان شده است. کارخانه کناف با همین نام، در سال ۱۹۳۲ شروع به فعالیت کرد و از آن زمان تا به امروز یکی از بهترین و کاربردی ترین متریال های ساختمانی است که با استفاده از آن می توان بنایی زیبا و در عین حال مستحکم خلق کرد.

عوامل مؤثر بر قیمت کناف

این سازه ها از جنس فلز بوده و یکپارچه می باشند و صفحات روکش دار گچی بر روی آنها پیچ کی شود. سپس فاصله موجود بین صفحات کناف بورسیله توری های بتونه درزگیری پر می شود و سطوح یکپارچه ای را تشکیل کی دهند. بعد از این مرحله می توان سقف یا دیوار کناف را رنگ و یا کاغذ نمود. درو اقع این سازه برای دیوارها مزایای زیادی دارد که با بسیاری از این مزایا در زمان نصب آن آشنا می شوید. در واقع پایین بودن قیمت کناف دیوار مهم ترین مزیت آن بشمار می رود که بسیاری از افراد تمایل دارند از قیمت آن کسب اطلاع کنند. لازم به ذکر است که بدانید قیمت تمام شده کناف دیوار به عوامل مختلفی بستگی دارد مثلا اجرای کناف طرح دار و دکوراتیو دیواری بستگی به نوع طرح و مساحت کاری و نوع اجرا دارد.

سقف کاذب کنافانواع گوناگون و طرح ها و قیمت های متفاوتی دارد . در تصویر زیر اجرای سقف کاذب کنافدر مغازه ، پارکینگ، فروشگاه، درمانگاه، و اجرای کناف را در سالن و پذیرایی مشاهده میفرمایید. قبل از اجرا کاربرد کناف در سقف سعی کنید با مشاوران سقف کاذب gst تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در حال حاظر شرکت تولیدی سقف کاذب کناف gst محصولات کناف را طبق تعرفه و آنالیز کناف ایران عرضه می نماید.

می توان از لامپ‌های رنگی در باکس مخفی کناف برای روشنایی پذیرایی در هنگام شب استفاده کرد. کف مرمر سفید، نورپردازی و مبلمان سفید برخی از این موارد است. توجه کنید که هزینه بسته بندی و توزیع به میزان4/5درصد مبلغ هر کالا در زیر فاکتورها محاسبه و به آن افزوده می گردد.

  • کلیه حقوق این سایت مربوط به شرکت تولیدی و صنعتی، سقف کاذب جی اس تی می باشد.
  • به طور مثال قیمت اجرای کناف در سال ۱۴۰۰ از قیمت اجرای کناف سال های گذشته بیشتر است.
  • به همین سادگی بدون نیاز به مصالح ساختمانی و ابزارآلات پیشرفته ای، میتوان کناف را روی سقف اجرا کرد.
  • نمونه ای از بهترین انواع سقف های کاذب ارزان که می توان در طراحی حمام مورد استفاده قرار داد، سقف پی وی سی می باشد.
  • کناف کاری سقف امکان پیاده سازی نورپردازی های زیبا و متنوعی را فراهم می نماید.

در تیپ B زیر سازی در یک جهت انجام میشه ولی در تیپ A زیرسازیِ کناف در دو جهت انجام میشه. از دیگر مواردی که قبل از شروع کار باید درباره اطلاعات مرتبط با نوع مصالح مصرفی، زمان شروع و پایان کار و هزینه نهایی با متخصص مشورت کرده و تمام این موارد را در قرارداد خود ثبت کنید. بله، در سقف‌هایی که ارتفاع بلند دارد مانند سقف شیروانی از زیرسازی تیپ A ‌و زیرسازی حمال خور با آویز بلند استفاده می‌شود به همین دلیل قیمت نصب ۰/۲۰ درصد بالاتر است .

البته در معماری سنتی آرک نقش باربر داشته اما آرک آشپزخانه کناف تنها نمای ظاهری و زیبایی آن را با خود همراه دارد. آرک آشپزخانه کناف با دقت و کیفیت بالاتری نسبت به آرک گچی ساده اجرا می شود. به طور کلی اجرای کناف سریعتر، دقیقتر و بی نقص‌تر خواهد بود.

این ایده برای طراحی دفترکار خانگی نیز می تواند نتیجه خوبی در پیش داشته باشد و در جهت طراحی فضای گرم و راحت به شما کمک کند. هزینه سقف کاذب به عوامل مختلفی مانند مواد، نیروی کار، حمل و نقل و هزینه نصب بستگی دارد. سقف کاذب یک فرآیند ۳ مرحله ای شامل قاب بندی، سوار شدن قیمت سقف کناف و تکمیل است. علاوه بر این پرداخت هزينه حمل و تخليه بار تا محل پروژه و انتقال آن به طبقات نیز بر قیمت نهایی کناف تاثیر گذار است. برای اطلاع از قیمت به روز و آخرین خدمات سقف کناف و دیوار کناف و نیز قیمت فروش و نصب کناف هم اکنون با ما تماس حاصل نمایید. همچنین شما می توانید با مشورت با متخصصین این حوزه طراحی بهینه‌ای چه از نظر فضا و چه از نظر نورپردازی کناف داشته باشید و دیوار عایق صوت ایجاد نمایید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]