کلاف محتوا؛ پاسخ به سوالاتی که شما را کلافه میکنند!

این کتاب حاصل تجربه و دانش تیم آکادمی وبسیما است که با حمایت پلتفرم رپورتاژ آگهی تریبون به صورت رایگان منتشر شده. اطمینان حاصل کنید که در کنار کلمه کلیدی خود، یک طرح کلی مناسب وجود دارید. قبل از انتخاب فرمت مناسب برای تولید محتوا باید بدانید انواع فرمت برای تولید محتوا چیست؟ توجه داشته باشید که در یک وبسایت باید از انواع مختلفی از فرمت محتوا استفاده شود، نه اینکه فقط از یک فرمت استفاده کنید و سایر فرمتها را به دست فراموشی بسپارید. اما آیا نمیتوان پاسخ را در چهارچوبی ارائه کرد تا کمی ذهن تولیدکنندگان محتوا و متخصصان سئو را آرامتر کند؟ برای رشد کسب و کار خود، مهم است که دیتای واضحی از محتوای سئو داشته باشید. «تو هر مقاله از چند لینک استفاده کنیم؟ «چند بار کلمه کلیدی رو تکرار کنیم؟ «هر محتوا باید چند کلمه باشه تا به رتبه 1 برسه؟ برای متخصصان مهم است به نحوی محتوا را بنویسند که به نظر جمع آوری شده و خاتمه یافته باشد.

دنیای سئو بر منطق همه یا هیچ استوار نیست. هنگامی که ترافیک بالایی به سایت هدایت میشود در نتیجه میتوانید ارزیابی کنید چقدر محتوای معتبر در زمینه سئو اهمیت دارد. اگر محتوا به خوبی با توجه به مخاطبان هدف شما نوشته شده باشد، در نتیجه به زودی میتوانید لید (مشتری راغب) به دست بیاورید و اگر محتوا با توجه به مخاطب هدف شما نوشته نشده باشد بدین ترتیب پول خود را از دست خواهید داد. به هر سایت سئو یا دیجیتال مارکتینگ رجوع کنید و تجزیه و تحلیل کنید چگونه محتوای رقابتی و نو در آنجا وجود دارد و این کار میتواند شیوه خوبی برای وبسایت به غیر از کلمات کلیدی باشد. در این کتاب به 12 سوال پرتکرار و مهم درباره سئو و محتوا پاسخ میدهیم. به پرسشهای زیر و پاسخ یک متخصص سئو نگاه کنید. به عبارت دیگر به سادگی نمیتوانید محتوای سئوی خوبی بدون نگاه کردن به دیتا ایجاد کنید.

در طی سالهای گذشته و در پاسخ به پرسش همراهان آکادمی وبسیما در کامنتها، شبکههای اجتماعی و دورهمیهای حضوری بارها و بارها با پرسشهایی مواجه شدهایم که احتمالاً دغدغه فکری افراد دیگر هم باشد. خوانندگان با خواندن محتوای تکراری خسته میشوند، تازه بودن معمولا به محتوایی جدید و نو در وبسایت شما اشاره دارد. نوشتن محتوای معتبر برای متخصصان کافی نیست، به این دلیل که برای آنها نیز مهم است مخاطب هدف درست را بیابند و بر این اساس اطلاعات را برای متقاعد کردن خواننده ارائه دهند. بنابراین مهم است که محتوای نو همراه با آنالیز (تجزیه و تحلیل) قابل رقابت ارائه کنید. همچنین باید تصمیم بگیرید چگونه از لینکهای داخلی استفاده کنید. کلیدواژههایی که انتخاب میکنید در عین اینکه باید پر سرچ باشند، باید از نظر رقابتی در حدی باشند که بتوانید در آنها رتبه خوبی کسب کنید. در این مقاله از سایت وب24 به بررسی و معرفی بهترین افزونههای بهینه سازی و کاهش حجم تصاویر در وردپرس پرداختهایم. بهترین نویسنده ها که سابقه تولید محتوا در حوزه کاری مرتبط به شما دارند را برای پروژه خود انتخاب کنید تا بهترین متون را در اختیار شما قرار دهند. بنابراین تجزیه و تحلیل بهترین رسانه است تا درک کنید چه مواردی میتواند در این مورد عمل کند.

در مسیر تولید محتوای ارزشمند با سوالاتی مواجه میشویم که هیچ پاسخ شفافی برای آنها وجود ندارد؛ هرچقدر بیشتر میگردیم، کمتر مییابیم. امیدواریم در مسیر تولید محتوای ارزشمند همراه شما باشد. ما باید محتوایی تولید کنیم که برای رباتهای گوگل قابل درک باشد و کاربران را راضی کند. اما بیاید قبول کنیم که پاسخ «بستگی دارد» بیش از اندازه مبهم و چالشزا است. میتوان این سوالات را همچنان ادامه داد و جواب یک متخصص سئو هنوز «بستگی دارد» است. برای اینکه مخاطب را به خواندن محتوا ترغیب کنید از توصیفات متا، عنوان و مقدمه برای متقاعد کردن کاربر به مطالعه ادامه متن استفاده کنید. به این منظور از تحقیق کلیدواژه استفاده میکنیم. معمولاً توصیه میشود از کلیدواژههای طولانی استفاده کنید که رقابت در آنها کمتر است. این یکی از اصول سئو است تا بیشتر و بیشتر افراد به سمت وبسایت جذب شوند و نرخ پرش کاهش یابد. دغدغهای که مدتها همراهشان میماند و به مانعی در مسیر سئو و موفقیت تبدیل میشود. تلاش برای محتوایی که همراه با اعتبار و درستی باشد قطعا کمک خواهد کرد متخصصان ترافیک بیشتری را هم در حال حاضر و هم در آینده به دست آورند. حتی بهتر این است که برای اثرگذاری بهتر بر روی مخاطبان یک سبک جدید یا منبع جدید معرفی کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری webspinner ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]