کتاب نکرونومیکون Pdf دانلود-مکتب دیتا

یکی از قابل‌توجه‌ترین چنین عناوینی کتاب سایمون نکرونومیکون است که در سال ۱۹۷۷ منتشر شد. در سال ۱۰۵۰ میکائیل اول، پاتریاک قسطنطنیه، دستور سوزاندن ۱۷۱ نسخه از نکرونومیکون (شامل تمام نسخه‌های عربی موجود در بیزانس) را صادر کرد. نکرونومیکون در Cthulhu Mythos | آشنایی با اساطیر کطولحو (قسمت نهم)… کتاب مردگان نامی جدید برای متونی کهن است که در آیین خاک‌سپاری مصریان مورد استفاده قرار می‌گرفت. در صورتی که شما مالک هر یک از کتابهای سایت هستید، پس از اطلاع به ما لینک دانلود حذف خواهد شد. منبع اکثر کتابها سایت های دیگر هستند و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای کتابها را نخواهیم پذیرفت.

در این پایگاه همچنین انواع کتاب‌های تاریخ، جغرافیا، اسطوره‌شناسی، فلسفه، ادیان و الهیات، جامعه‌شناسی، روانشناسی، زبان‌شناسی، شعر و رمان در کنار آرشیو روزنامه‌های کمیاب قدیمی، موجود می‌باشد. این فیلسوف در نجوم، ریاضیات و متافیزیک مهارت داشت و در مسیر شناخت ادیان مصری و کلدانی علاقه به‌خرج می‌داد؛ همچنین گفته‌اند که می‌توانست هکاته (الهه‌ی یونانی) را نمایان کند؛ بنابراین می‌توان اینطور بیان کرد که او الگوی خوبی برای نویسنده‌ی کتاب رستاخیز مردگان محسوب می‌شده است. کتاب سپس بوسیله فردی کلکسیونر به نام الیاس اشمول به کتابخانه بودلین آکسفورد هدیه داده شد. از این کتاب دو نسخه دیگر در کتابخانه های موزه بریتانیا و واتیکان موجود است. نسخه کتاب نکرونومیکون کتابخانه بودلین در سال ۱۹۳۴ ناپدید شد.

دانلود کتاب نکرونومیکون فارسی رایگان

پژوهش‌هایی که در پیرامون تاریخچه این اثر صورت گرفته است، مبین آن است که فردی به نام عبدال ال حضرت که یک انسان بدوی اهل منطقه شام بود، در حوالی سال ۶۹۹ میلادی کتاب نکرونومیکون یا رستاخیز مردگان را نوشت. برخی داستان‌های خرافی در این مورد می‌گویند که نویسنده این کتاب به شکل مرموزی به قتل رسید و هیچکس نتوانست قاتل قاتلان او را پیدا کند. متنی که در بالا مشاهده می‌کنید، همان شناخت، اطلاعات یا بهتر است بگوییم شایعاتی‌ست که درباره‌ی کتاب نکرونومیکون یا همان کتاب رستاخیز مردگان وجود دارد و مشابه‌های آن در بسیاری از سایت‌های فارسی‌زبان به‌چشم می‌خورد؛ درصورتی که حقیقت امر چیز دیگری را شامل می‌شود. (باوجود اینکه امروزه هیچ نسخه‌ی واقعی از این اثر در دسترس نیست، اغلب اطلاعات موجود از این کتاب چیزی بیش‌از یک افسانه نیست) با‌این‌حال ما سعی داریم با استناد به منابع تاریخی و پژوهش‌های خارجی به اطلاعاتی که بیشترین نزدیکی را به واقعیت دارند، اشاره کنیم.

باری همان‌گونه که گفته شد این‌ها تنها جنبه خرافات داشته و کتاب رستاخیز مردگان یک کتاب خرافی و فاقد وجاهت علمی است. با این حال پژوهشگران گوناگون برای مطالعه این کتاب می‌توانند از کافه کتاب اقدام کرده و آن را دانلود نمایند. این تنها یکی از صدها نسخه موجود بود و بیشتر از صدها نسخه دیگر از آن، از دانشگاه ها و کالج های خصوصی آمریکا و کانادا به سرقت رفته بود. این کتاب توسط عبد الحزرد (عبدالحضرت) نوشته شده و در زمان‌های گذشته به العضیف یا عرب شناخته می‌شده که لغت Azif در زبان عربی به حشراتی که شب‌هنگام ظاهر می‌شوند، اشاره می‌کند و همچنین می‌تواند زوزه‌ی شیطان نیز ‌معنی شود. این اثر در ۷ جلد نوشته شده و حجم آن در چاپ انگلیسی به نکرونوميکون ۹۰۰ صفحه می‌رسد.

کتاب رستاخیز مردگان | مرموزترین کتاب جهان را بشناسید؟ | بوکارو مگ

امروز میخوام در رابطه با کتاب نکرونومیکون و متن کتاب رستاخیز مردگان و نسخه های بدون سانسور آن حرف بزنم. لاوکرفت ادعا می‌کند که نویسنده‌ی کتاب نکرونومیکون یا رستاخیز مردگان بوده و برای اثبات آن به آثار و نوشته‌هایش اشاره می‌کند که از این کتاب یاد شده است. (مؤسس تفتیش عقاید اسپانیایی) رسید؛ همچنین یک نسخه‌ی یونانی از کتاب رستاخیز مردگان احتمالا در اوایل قرن ۱۶ و در کشور ایتالیا چاپ شده که از سال ۱۶۹۲ یعنی از زمان آتش‌زدنِ یک کتابخانه‌ی شخصی در شهر سلیم دیده نشده است. ما هم نسخه انگلیسی این کتاب را قرار داده ایم و هم نسخه انگلیسی، بنده (مدیر سایت ونوس بوک) هدفم از گردآوری این مطالب این بود که با بخش عملی این بحث های ماورای طبیعی آشنا بشم و بدانم که چه هستند تا هیچوقت به اشتباه از منابع دیگر اقدام به انجام این کار ها نکنم! درواقع هدف من از تحقیق چند ماهه راجب این کتاب این بود که بیشتر مراقب باشم و هدفم از انتشار این کتاب هم دقیقا همین است که شما بدانید طلسم های خطرناک این کتاب چه هستند و هیچوقت به اشتباه اگر آنها را در برخی منابع دیدید، برای هیچکاری انجامشان ندهید. مولف نکرونومیکون، عرب دیوانه، عبدالحضرت، یک سال قبل‌تر در داستان شهر بی‌نام مورد اشاره قرار گرفته بود.

  • کتاب مردگان نامی جدید برای متونی کهن است که در آیین خاک‌سپاری مصریان مورد استفاده قرار می‌گرفت.
  • از قدیم گفتن یه کلام ختم کلام طلسم یعنی کار شیطانی خدا هم گفته از ما نیست کسی که به غیر از ما مدد نماید اگر شما دنبال کار شیطانی هستی با هر هدف و دلیلی که به بقیه هم ارتباطی نداره نباید انتظار داشته باشی بقیه همراهت بشن از کاری که خدا نهی کرده.
  • اگر هم دنبال اطلاعات راجع به طلسمات مختلف هستید کلی عالم به این کار هست که مراجعه کنید و ثابت کنید که فقط قصد تحقیق دارید و نیت شر ندارید حتما کمک تون می کنن.
  • این توانایی او را قادر می سازد تا با اشخاص بسیاری از نژادها و ملیت ها ارتباط برقرار کند و همچنین اسرار دین و معجزه در نسخه های باستانی و کتاب های چرمی سری از بسیاری از سرزمین های فراموش شده را بررسی کند.
  • لاوکرافت با اعتقاد بر این که چنین کنایه‌های رایجی «پس‌زمینه‌ای از حقیقت شیطانی» را ایجاد می‌کند، نویسندگان دیگر را تأیید کرد .

و در ارتباط با آینده بشریت پیشگویی هایی در آن گنجانده شده است. بنا به ادعایی تعدادی از پیشگویی های نوستر آداموس برگرفته از این کتاب است. به طور کلی افرادی که در مورد کتاب رستاخیز مردگان یا نکرونومیکون صحبت کرده‌اند، کوشیده‌اند تا بیش از حد معمول آن را عجیب و ترسناک جلوه دهند. اخیرا برخی از روانشناس‌ها بر روی نویسنده این کتاب تحقیقاتی انجام داده و نظریه دیوانه بودن وی را رد کرده‌اند. بنابراین نوشتن کتاب نکرونومیکون توسط لاوکرفت ادعایی توخالی شناخته شده و تنها نقش وی در این زمینه، ترکیب‌کردن موضوع آن با داستان‌های همیشگی او در ژانر وحشت و علمی‌تخیلی است. در سال ۹۵۰ کتاب رستاخیز مردگان توسط تئودوروس فیلتاس به‌زبان یونانی ترجمه شد.

آمار سایت

کتاب نکرونومیکون Pdf دانلود-مکتب دیتا

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]