چگونه یک تیم مهندسی از راه دور بسازیم و مقیاس بندی کنیم


شرکت‌هایی که به‌عنوان نهادهای کوچک موفق بوده‌اند، اغلب فکر می‌کنند که افزایش مقیاس به معنای انجام کاری است که انجام می‌دهند اما در مقیاس بزرگ‌تر. این نمی تواند دور از واقعیت باشد. به عنوان مثال، ساخت و مقیاس تیم های مهندسی پیچیده تر از استخدام افراد اضافی است. همانطور که تیم ها رشد می کنند، همه چیز – از ساختار یک سازمان گرفته تا فرهنگ آن گرفته تا آموزش مهارت های آن – باید تغییر کند.

در این وبینار جدید بر اساس تقاضا، معاون رئیس بخش تحقیق و توسعه Toptal Bozhidar Batsov و مدیر ارشد مردمی Michelle Labbe با در نظر گرفتن شرایط منحصر به فردی که بسیاری از شرکت‌ها در حال حاضر تحت آن فعالیت می‌کنند، درباره ساخت و مقیاس‌بندی بهترین تیم‌های مهندسی در کلاس صحبت می‌کنند.

اگرچه همه‌گیری در نقطه‌ای پایان می‌یابد، تغییراتی که در نحوه کار ما ایجاد کرده است احتمالاً در اینجا باقی خواهد ماند. شرکت‌های بیشتر و بیشتری متوجه می‌شوند که داشتن تیم‌های راه دور مزایایی دارد و بسیاری از کارگران علاقه‌مند به حفظ سبک زندگی هستند که در آن بهره‌ورتر و در عین حال وقت آزاد بیشتری نیز داشته باشند.

بهترین شرکت ها این را می دانند و فرهنگ هایی را برای جذب استعدادهای برتر و راضی نگه داشتن آنها ایجاد کرده اند. همانطور که بوژیدار و میشل اشاره می‌کنند، این تلاش‌ها شامل تشخیص این موضوع است که اعتماد بسیار مهم است، افراد مختلفی در مراحل مختلف رشد یک شرکت مورد نیاز هستند، و اینکه ارائه چالش‌برانگیزترین و جالب‌ترین پروژه‌ها به بهترین افراد واقعاً به حفظ کمک می‌کند.

موضوعات دیگری که آنها در مورد آنها بحث می کنند عبارتند از:

  • نیاز به گرفتن تصمیمات سخت با رشد یک شرکت
  • چرا افراد در هر شرکتی از فناوری مهمتر هستند؟
  • اهمیت تماس های ویدیویی در ایجاد ارتباط تیمی
  • نقش مشارکت در فرهنگ یک شرکت و اینکه چرا کلید موفقیت است

آنچه ممکن است برای یک سازمان کوچکتر کارساز باشد لزوماً بزرگ نمی شود و شرکت ها باید در حین رشد و بلوغ تصمیمات سخت بگیرند. بوژیدار و میشل راه‌حل‌هایی را در مورد نحوه رسیدگی به این انتقال ارائه می‌کنند که شامل نگاه کردن به چالش‌های فناوری و تمرکز بر ارتباطات مؤثر در مقیاس بزرگ است.

برای دسترسی به این وبینار و کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تعریف موفقیت در دنیای مهندسی از راه دور، اینجا را کلیک کنید.منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]