چگونه تولید محتوا کنیم ؟

اگر بتوانید محتوای با کیفیت تولید کنید مطمئن باشید در کسب و کارتان می توانید موفق شوید. برای اینکه بتوانید سایتتان را در کلمات کلیدی مدنظرتان در نتایج اول گوگل بیاورید باید محتوای کاملا با کیفیت تولید کنید. در هر زمینه ای که تولید محتوا کرده اید وقتی کاربرانتان مقاله تان را خواندند باید نیازشان برطرف شود. به عنوان مثال همین مقاله ای که در حال خواندن آن هستید برای کلمه کلیدی ” چگونه تولید محتوا کنیم ” نوشته شده است. فقط هدفتان این باشد که وقتی کسی مقاله تان را خواند نیازش به طور کامل برطرف شود. این کار باعث می شود سایت تان یک سایت مرجع و جامعه شناخته شود و راحت تر بتوانید در کلمات کلیدی سایت تان به نتایج اول گوگل برسید. بعد از این که محتوای تان را نوشتید برای اینکه بتوانید آن را در نتایج اول گوگل بیاورید باید محتوایی که تولید کردید را به اشتراک بگذارید. بعد از آن باید شروع به نوشتن کنید. شما باید با توجه به نیاز مخاطبان و کاربران تان شروع به تولید محتوا کنید. و شما باید سایتتان روی چنین کلماتی بهینه سازی کنید.

شما می توانید ویدیو مورد نظرتان را در آپارات و نماشا آپلود کنید و با استفاده از کدی که به شما میدهد ویدیو را در سایتتان قرار دهید. و.. استفاده کنید. رعایت کردن این اصول باعث می شود که زودتر و راحت تر به نتایج اول گوگل برسید. بعد از این که بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کردید نوبت به بررسی رقیبانتان است. وقتی شما رقیبان را بررسی می کنید با یک سری عنوانهای جدید روبرو می شوید که میتوانید آن عنوان ها را به عنوان هایتان اضافه کنید. اصلاً قرار نیست از هاست های اشتراک ویدئو که هزینههای بسیار زیادی دارند استفاده کنید. وارد شبکه های اشتراک ویدیو بخصوص آپارات می شوند و عبارت آموزش بازاریابی اینترنتی را جستجو می کنم. زیرا روشی را به شما آموزش خواهیم داد که با استفاده از آن می توانید بینهایت محتوای تخصصی برای سایتتان تولید کنید. دومین مرحله برای این که بتوانید یک محتوای با کیفیت تولید کنید. مبحث تولید محتوا را خیلی جدی بگیرید و سعی کنید با کیفیت ترین و جامع ترین محتوا را برای سایتتان تولید کنید.در ادامه به صورت چک لیست شما را نکات بسیار کاربردی و کلیدی برای اینکه بتوانید یک محتوای با کیفیت داشتن کنید آشنا میکنیم.

حالا که فهمیدید چرا و چگونه تولید محتوا کنید حالا می خواهم شما را با نحوه تولید محتوای با کیفیت آشنا کنیم. در هر زمینه ای که شروع به تولید محتوا کردی پیشنهاد می کنم از تصاویر مرتبط با موضوع که داری توضیح می دهید استفاده کنید و از تصاویر بی مورد و بی ارتباط خودداری کنید. برای همین قبل از اینکه شروع به تولید محتوا کنید باید محتوای رقیبانتان را کامل بررسی کنید. وقتی سایت تان را راه اندازی می کنید برای این که بتوانید کاربران و مخاطبان هدفتان را جذب سایت تان کنید باید مجله خبری webspinner محتوا تولید کنید. علاوه بر این که کلمه کلیدی تان را تکرار می کنید سعی کنید کلمات هم خانواده با کلمهی کلیدی اصلی تان را هم تکرار کنید. من سعی کردم در یک مقاله کامل و جامع به صورت چک لیست و مرحله به مرحله جواب سوال تان را بدهم. امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید منتظر نظرات ارزشمند شما هستم .

با توجه به پیشرفت کسب و کارهای اینترنتی بعد از اینکه شما سایتتان را راه اندازی کردید باید به فکر تولید محتوای هدفمند باشید. شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که فکر می کنید تولید محتوا ممکن است کار سخت و دشواری باشد! شاید فکر کنید که اگر نیاز کاربران تان را برطرف کنید ممکن است محصولات و خدماتتان را تهیه نکنند! سعی کنید به منابع معتبر لینک خارجی بدهید. سعی کنید تصاویری که در محتوا بکار می برید را بهینه سازی کنید. در هر زمینه ای که فعالیت میکنید و وب سایت تان را راه اندازی کرده اید می توانید بینهایت محتوای با کیفیت تولید کنید. مثلاً شما در حوزه کاری تان وارد این سایت می شوید و در مورد حوزه کاری تان جستجو می کنید. شما هم در همان موضوعات یک محتوای کامل تر و جامع تر نسبت به رقیبان تولید کنید. منظور از کلمات کلیدی همان عبارات و کلماتی هستند که مخاطبان و کاربرانتان در گوگل جستجو میکنند تا بتوانند نیازشان را برطرف کنند. خیلی از دوستان از من این سوال را می پرسند که چگونه تولید محتوا کنیم ؟ چگونه تولید محتوا کنیم؟

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]