چگونه ارتش مرا برای مهندس نرم افزار آماده کرد » جوخه کد


از سال 2016، از طریق شریک مورد اعتماد بوده است دسته کد، یک سازمان غیرانتفاعی که با ارائه آموزش های فنی و شغلی به همسران جانبازان و نظامیان کمک می کند تا به نیروی کار تبدیل شوند. از دو جانباز بشنوید که چگونه این برنامه و ارتش آنها را برای حرفه ای به عنوان مهندس نرم افزار شکل داده است.

مگان، مهندس نرم افزار، به مدت شش سال در نیروی دریایی به عنوان تکنسین الکترونیک خدمت کرد. او مسئول عیب یابی هر گونه مشکل و تعمیرات لازم در مجموعه های کارت مدار و انواع مختلف تجهیزات دیگر بود.

مایکل، مهندس نرم افزار، در نیروهای ذخیره ارتش خدمت کرد و در ابتدا به عنوان یک پزشک رزمی آموزش دید، سپس مستقیماً به مدرسه پرستاری عملی مجاز رفت.

مسیر شما به سمت DRW چه بود؟

مگان: زمانی که در حال انتقال از وظیفه فعال به زندگی غیرنظامی بودم، به برنامه کمک انتقال (TAP) پیوستم. در طی آن فرآیند، من در مورد Code Platoon یاد گرفتم. پس از انجام تحقیقات بیشتر، من و خانواده ام تصمیم گرفتیم که این بهترین گام بعدی برای حرفه من باشد، بنابراین به شیکاگو نقل مکان کردیم تا بتوانم شخصاً در آن شرکت کنم. هنگامی که به برنامه ملحق شدم، یک مربی به من داده شد که اتفاقاً یک کارمند DRW بود. او در کمک به من برای سازگاری حیاتی بود و تا به امروز او همچنان منبع شگفت انگیزی است. پس از تکمیل Code Platoon، من فرآیند مصاحبه را با چند شرکت شریک انجام دادم و در نهایت به عنوان کارآموز در تیم فناوری در DRW استخدام شدم.

مایکل: من از دانشگاه ایلینویز در شیکاگو در رشته مهندسی مکانیک فارغ التحصیل شدم و به عنوان مدیر پروژه در United Airlines شروع به کار کردم. به دلیل تأثیر فوری و مخربی که COVID بر خطوط هوایی داشت، من تنها 8 ماه پس از شروع کار اخراج شدم. من آن را فرصتی دیدم تا زمینه شغلی خود را به چیزی انعطاف‌پذیرتر متمرکز کنم. من اتفاقی با Code Platoon برخورد کردم چون یکی از دوستانم مدت کوتاهی TA ​​بود و گفت باید بررسی کنم. چیزی که بیش از همه در مورد Code Platoon جلب توجه کرد، مشارکت با شرکت های مختلف و امکان انتقال مستقیم از bootcamp به دوره کار آموزیو امیدوارم یک نقش تمام وقت. در حالی که من در حال گذراندن بوت کمپ بودم، آنها اعلام کردند که یک نقطه با DRW در تیم خدمات نرم افزار فنی آنها باز شده است. این بلافاصله بهترین انتخاب من برای دوره های کارآموزی موجود بود. خوشبختانه، من کار شایسته ای را انجام دادم و پس از مصاحبه به این مقام رسیدم. در آن زمان برای درست بودن احساس کمی خیلی خوب بود، صادقانه بگویم هنوز هم همینطور است.

آیا می توانید اطلاعاتی در مورد سوابق نظامی خود به ما بدهید؟

مگان: شش سال در نیروی دریایی به عنوان تکنسین الکترونیک خدمت کردم. در این نقش، عیب یابی و تعمیرات لازم در مجموعه کارت مدار و انواع تجهیزات دیگر مانند رادار را بر عهده داشتم.

مایکل: من در سال 2012 در نیروهای ذخیره ارتش نام نویسی کردم و یک MOS دوگانه (تخصص اشغال نظامی) داشتم که در ابتدا به عنوان یک پزشک رزمی آموزش دیدم، سپس مستقیماً به مدرسه پرستاری عملی مجاز رفتم. در مجموع حدود یک سال و نیم آموزش آموزشی و بالینی انجام دادم، سپس به خانه برگشتم و به واحد ذخیره خود که مستقر در فورت شریدان، درست در شمال شیکاگو بود، پیوستم. اگرچه من هرگز به خدمت اعزام نشدم، اما از آموزش ها و گواهینامه هایی که در ارتش دریافت کردم برای ادامه شغل در پرستاری استفاده کردم و در دوران کالج قرار گرفتم.

نقش فعلی شما چیست؟ (و/یا) آیا می توانید پروژه فعلی را که روی آن کار می کنید توضیح دهید؟

مگان: من در DRW به عنوان یک کارآموز شروع کردم و اولین پروژه من Traffic Control بود، برنامه ای که وضعیت محموله ها را ردیابی می کند. اکنون، به عنوان یک مهندس نرم افزار تمام وقت، این پروژه ای است که هنوز روی آن کار می کنم و واقعاً از آن لذت می برم. من کار کردن روی آن چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام، و طراحی و کار کردن همه عناصر مختلف با هم بسیار سرگرم کننده است.

مایکل: نقش فعلی من یک مهندس نرم افزار در خدمات نرم افزار فنی است. بیشتر پروژه هایی که من روی آنها کار می کنم به نوعی سرگرم کننده هستند زیرا ما تیم جدیدتری هستیم و بسیاری از برنامه هایی که می سازیم و نگهداری می کنیم چیزهایی هستند که از ابتدا شروع کرده ایم! به همین دلیل، من توانسته ام در مورد بسیاری از جنبه های مختلف فرآیند توسعه نرم افزار بیاموزم. بدون اینکه زیاد وارد علف های هرز شوم، دستی در توسعه چندین برنامه جدید و پیشرفته داشتم که از نظر اندازه و دامنه متفاوت هستند. من همچنین به مدرن سازی روند استقرارمان کمک می کنم.

ارتش چه مهارت‌های ارزشمندی به شما کمک کرده است تا در فناوری شغلی ایجاد کنید؟

مگان: با ارزش ترین مهارت هایی که از سربازی با خود آورده ام، مهارت های مدیریت زمان و حل مسئله است. ارتش طیف گسترده ای از مشکلات و چالش ها را ارائه کرد و من مهارت های مدیریت آنها را به طور همزمان توسعه دادم.

مایکل: راستش قبل از سربازی یه جورایی بی سکان بودم. من راهنمایی زیادی نداشتم و هرگز کسی را نداشتم که مرا برای انجام کارهای زیادی تحت فشار بگذارد. من این تصور را داشتم که اتفاقاتی برای من اتفاق می افتد. من در اوایل دهه بیستم به ارتش ملحق شدم، فکر می کنم تا حدی به دلیل جدایی و همچنین به دلیل مشکل بیدار شدن از خواب و رسیدن به موقع سر کار بودم. من همچنین باید به نوعی هزینه دانشگاه را پرداخت می کردم. زمانی که نام نویسی کردم و به تمرین رفتم، متوجه شدم که هیچ راهی وجود ندارد و گزینه ای برای ترک کردن ندارم. در کمال تعجب، تمرین را نزدیک بالای کلاسم به پایان رساندم. کل این فرآیند به من آموخت که رسیدن به هر چیزی چقدر دشوار است، و در واقعیت، هیچ چیز واقعاً برای اکثر مردم اتفاق نمی افتد. من از این ذهنیت استفاده کردم تا خودم را به دانشگاه برسانم و در نهایت کاری را که برای یافتن شغل در DRW لازم بود انجام دهم.

به دیگرانی که به دنبال انتقال از نظامی به فناوری هستند، چه توصیه ای می کنید؟

مگان: توصیه شماره یک من به هر نظامی این است که زودتر شروع به ساختن شبکه خود کنید (LinkedIn، گروه های قدیمی فیس بوک) و با مردم در مورد مزایا و برنامه های مختلفی که در دسترس شما هستند صحبت کنید. تعداد آنها به قدری زیاد است که نمی توان در طول کلاس های TAP با همه آنها آشنا شد. تنها دلیلی که در مورد Code Platoon شنیدم، و اینکه چگونه در نهایت به کار تمام وقت در DRW رسیدم، این بود که وقتی در تعطیلات کلاس TAP که در آن روز شرکت می کردم، شنیدم که مردم در راهرو درباره آن صحبت می کردند. همچنین، برای کسانی که در حال حاضر مشغول به خدمت هستند و می دانند که در آینده جدا خواهند شد، به این موضوع توجه کنند SkillBridge برنامه

مایکل:

  1. انجامش بده پشیمون نمیشی
  2. اگر می توانید وارد Code Platoon شوید، این کار را انجام دهید، پشیمان نخواهید شد.
  3. وقتی شروع کنید چیز زیادی نمی دانید. سپس وقتی شروع به یادگیری کمی کنید، احساس می کنید که حتی کمتر می دانید. به جای اینکه اجازه دهید این استرس شما را تحت فشار قرار دهد، با آن احساس راحت باشید و به توانایی خود در کشف مسائل اطمینان داشته باشید.
  4. این بیشتر یک نکته جانبی است، اما زمانی که شروع به مصاحبه برای موقعیت‌های شغلی می‌کنید، سعی کنید به یاد داشته باشید که اکثر افرادی که با شما مصاحبه می‌کنند در واقع می‌خواهند شما موفق شوید. طبیعی است که با ترس وارد مصاحبه شوید که بخواهند شما را در بخش فنی دفن کنند و شما را احمق کنند، اما معمولاً اینطور نیست. من احساس می‌کنم که این همیشه به آرام کردن بخشی از اضطراب من کمک می‌کند.

این پست در ابتدا به عنوان ظاهر شد این کهنه سربازان نحوه آماده سازی تجربه خود در ارتش را برای حرفه ای به عنوان مهندس نرم افزار به اشتراک می گذارند، در 11 نوامبر 2022. با تشکر پلاتون کد از طریق برای اجازه آن برای بازنشر این وبلاگ.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]