پینچ ولو یا شیر پینچ چیست و کاربردهای های آن پردیس فولاد | کسری ساران

اگر مایل به استفاده از این شیر هستید، حتماً انواع خاصی را که به دنبال آن هستید مانند شیرهای دستی، شیرهای برقی و سیستم های سیال شناسایی کنید تا بتوانید انواعی که شما برای سیستم های برقی، دستی و سیال نیاز دارید انتخاب کنید. طرح‌های دیگر شیرهای موجود در بازار برای کنترل سیالات تمیز مناسب هستند، با این حال، آنها قادر به کنترل موادی نیستند که حاوی غلظت‌های بالایی از مواد جامد معلق هستند، زیرا گرانول‌ها و ذرات به طور بالقوه می‌توانند مانع فلزی را مسدود کنند. در این شرایط، شیر پینچ وارد عمل می شود، زیرا دارای موثرترین وضوح در نظر گرفته شده برای آب تمیز و تعلیق دوغاب است.

شیمیایی برتر وارد کننده شی باتر اصل وارداتی فروش شی باتر و فروشنده شبی باتر و وارد کننده روغن آرگان مراکش و روغن آرگان اسپانیا فروشنده روغن آرگان و … پینچ ولو فستو VZQA-C-M22C-15-S5S5-V2V4E-6 مانع مسدود شدن مسیر شیر می شود. پینچ ولو مدل VZQA در دیاگرام حرکتی ۲/۲ در دو حالت نرمال اپن و نرمال کلوز عرضه شده است. فشار تست را به آرامی اعمال کنید تا زمانی که محیط آزمایش از شیر دریچه خارج شود. شیر هواکش را ببندید و فشار تست را با 1.5 برابر درجه شیر در طول مدت اعمال اعمال کنید. بخش مهمی است که به صورت فورج می باشد و با وصل شدن دنده ای به دیسک در باز و بسته شدن شیر مورد استفاده قرار می گیرد و برای جلوگیری از نشتی به صورت دقیق ماشینکاری می شوند.

Pinch Valve

حداکثر فشار کاری پینچ ولو دستی و کنترلی بستگی به نوع و اندازه اسمی دارد و بین 3 تا 40 بار است. پینچ ولو باز و بسته شدن جریان مایع را از طریق یک لوله بدون تماس بین مایع و خود شیر تسهیل می کنند. لوله بین یک میله ثابت و متحرک (عناصر پینچ) گیر می‌کند، چون این دو به هم بسته می‌شوند، لوله بسته می‌شود تا جریان قطع شود. در میان شیر های صنعتی شیرآلات دستی توسط دسته شیر باز و بسته می شوند که دسته به استم شیر یا مهره یوک وصل گردیده و به صورت دورانی امکان چرخش ایجاد می کنند.شیر های تک ضرب دارای دسته ی اهرمی شکل جهت باز و بسته شدن می باشند.

شیر دستی پنوماتیک فستو H-5-1/4-B

پینچ ولو یا شیر پینچ چیست و کاربردهای های آن پردیس فولاد | کسری ساران

بدنه یا شل به دلیل این که پایه قسمت های دیگر می باشند ، مهمترین بخش شیر به شمار می روند وابتدایی ترین حدود برای تحمل فشار می باشد.این بخش نقش اتصال دهنده قسمت های پاپینگ را دارد و قابلیت اتصال به صورت دنده یا کمر جوش به بونت را دارند. اتصال دهنده بدنه شیر که شامل نوع ساکت ، لب جوش ، دنده ، فلنجدار می باشند جهت اتصال به خطوط لوله طراحی می شوند . به طور کلی بدنه شیر می تواند به صورت ریختگی یا فورج باشد و هر مدل می تواند برای مورد خاص طراحی و به کار برده شود. این شرکت به تازگی شیر پینچ ولو با اسلیو GROOVE  را در سایز 10 و 12 اینچ برای اولین بار به تولید انبوه رسانده است که هم مقاومت به سایش بالایی دارد و همدر براربر پاره شدگی اسلیو و یا تغییر شکل در اثر فشار مقاوم میباشد و دارای گیربکس میباشند. مجموعه پردیس فولاد با نزدیک به چهار دهه حضور تاثیر گذار در صنایع فولاد کشور، امکان خرید انواع لوله فولادی، استنلس استیل، آلیاژی، حرارتی، برودتی، آتشخوار و مانیسمان برای مشتریان فراهم کرده است. همچنین انواع ولوها، فلنج ها و اتصالات و صنعتی نیز در سبد محصولات پردیس فولاد وجود دارد.

هنگامی که رسانه ساینده به آستین لاستیکی برخورد می کند، ضربه را جذب می کند و آن را به سمت رسانه منحرف می کند. این خاصیت ارتجاعی به سایش آستین لاستیکی با سرعت بسیار آهسته‌تری کمک می‌کند و عمر طولانی‌تری نسبت به سطوح فلزی به آن می‌دهد. هنگامی که فشار خارجی آزاد می شود، نیروی جریان سیال و خاصیت برگشتی لاستیک، ولو را کاملا باز می کند. این شیر کاملا باز شده، جریان آزاد را برای سیال فراهم می کند که از مسدود شدن شیر جلوگیری می کند.

  • پینچ ولو، شیری دو طرفه است که برای قطع یا کنترل جریان مواد خورنده، ساینده یا دانه ای طراحی شده است.
  • این شیرها استهلاک بسیار پایینی دارند و تعمیرات این شیرها نیز آسان میباشد.
  • با توجه به تعداد زیاد آگهی در ایستگاه، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت شیر صنعتی فروش کافی مبذول دارید.
  • مجموعه پردیس فولاد با نزدیک به چهار دهه حضور تاثیر گذار در صنایع فولاد کشور، امکان خرید انواع لوله فولادی، استنلس استیل، آلیاژی، حرارتی، برودتی، آتشخوار و مانیسمان برای مشتریان فراهم کرده است.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]