پلاتو کد برای کمک به سربازان و سربازان تحت تأثیر کمبود بودجه VET TEC قدم بر می دارد » Code Platoon


برای انتشار فوری

شیکاگو، IL – اعلامیه اخیر وزارت امور کهنه سربازان در مورد اتمام بودجه برنامه VET TEC برای باقیمانده سال مالی 2023، بسیاری از کهنه سربازان و نیروهای نظامی را که قصد شرکت در بوت کمپ های کدگذاری را داشتند در موقعیت دشواری قرار داده است. با این حال، Code Platoon، یک بوت کمپ برنامه نویسی غیرانتفاعی متمرکز بر ماموریت که به طور انحصاری برای کهنه سربازان و اعضای خدمات فعال ایجاد شده است، برای کمک به افرادی که تحت تأثیر این وضعیت قرار گرفته اند، قدم برداشته است.

با توجه به اینکه برنامه VET TEC دیگر ثبت نام های جدید را نمی پذیرد تا زمانی که کنگره ایالات متحده اعتبارات اضافی را تأیید کند، Code Platoon در حال بازگشایی برنامه های کاربردی بعدی خود است. مهندسی نرم افزار تمام پشته گروه، جوخه متحدالشکل.

جوخه متحدالشکل مهندسی نرم افزار تمام وقت و تمام وقت 15 هفته ای برای 5 ژوئن تا 15 سپتامبر 2023 برنامه ریزی شده است. Code Platoon درخواست های جدید از جانبازانی را می پذیرد که در بوت کمپ های دیگر پذیرفته شده اند، اما به دلیل این مشکل نمی توانند شرکت کنند. موضوع بودجه TEC VET. برنامه های کاربردی برای جوخه متحدالشکل باز خواهد بود 13 مه 2023. متقاضیان پذیرفته شده واجد شرایط درخواست بورسیه Code Platoon خواهند بود. آنها همچنین ممکن است بتوانند در صورت درخواست حضور حضوری در محل ما در شیکاگو، از لایحه GI استفاده کنند.

راد لوی، مدیر اجرایی Code Platoon، گفت: “مأموریت ما در Code Platoon کمک به سربازان و سربازان در انتقال به مشاغل فنی است.” بورسیه‌های تحصیلی ما و لایحه GI راه‌هایی برای کمک به افرادی است که تحت تأثیر موضوع بودجه VET TEC قرار گرفته‌اند تا به دنبال شغل خود در مهندسی نرم‌افزار ادامه دهند.»

Code Platoon متعهد به حمایت از قانون مجوز VET TEC در سال 2023، با نام مستعار “Forever VET TEC” است که VET TEC را به یک برنامه دائمی با افزایش بودجه سالانه تبدیل می کند. آلیشیا بادی، مدیر شراکت پلاتون کد، اخیرا در کمیته امور ایثارگران مجلس شورای اسلامی شهادت داده است، کمیته فرعی فرصت های اقتصادی، از این اقدام حمایت می کند.

Code Platoon مفتخر است که به کهنه سربازان و اعضای خدمات کمک می کند تا به اهداف شغلی خود در صنعت فناوری دست یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های بورسیه Code Platoon و گروه Uniform Platoon، به وب سایت آنها در www.codeplatoon.org مراجعه کنید.

مخاطب:

گرگ اسمال

مدیر استخدام

دسته کد

[email protected]

www.codeplatoon.org

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]