پروژه های پایانی شب و آخر هفته چارلی » پلاتو کد


روز شنبه 25 تیرماه، بیست دانشجو از پلاتون کد فارغ التحصیل شدند بوت کمپ مهندسی نرم افزار تمام پشته: برنامه عصر و آخر هفته. به عنوان بخشی از این مراسم، فارغ التحصیلان جدید برنامه های کاربردی وب را که با مهارت هایی که در طول برنامه 28 هفته ای آموخته بودند، به نمایش گذاشتند.

در اینجا تظاهرات فنی آنها آمده است:

اولین گروه ما TR-APP Job Tracking App است. TR-APP یک برنامه کاربردی وب برای جویندگان کار است که پست های شغلی، اسناد و یادآوری برنامه ها را در یک مکان سازماندهی می کند. کاربران می‌توانند آگهی‌های شغلی را جستجو کرده و در داشبورد خود ذخیره کنند، یادآوری‌هایی را برای برنامه‌های خاص تنظیم کنند، و با استفاده از نقشه‌های Google و داده‌های آب‌وهوای محلی رفت‌وآمد خود را برای مصاحبه برنامه‌ریزی کنند.

TR-APP را که توسط Everett Yeckley، David Tetreau، Jorge Prias، Felipe Lopez و Will Compton توسعه داده شده است، به ترتیب بررسی کنید: دو سرباز کهنه سرباز ارتش، یک کهنه سرباز نیروی هوایی، یک سرباز کهنه سرباز تفنگداران دریایی و یک سرباز وظیفه فعال در نیروی دریایی.

پروژه بعدی Through the Lifting Glass است که یک اپلیکیشن مدیریت تیم وزنه برداری است. از طریق Lifting Glass به مربیان اجازه می‌دهد فهرست‌های تیم خود را پیگیری کنند و پیشرفت‌های خود را انجام دهند، تمرین‌ها و رویدادهای بلند کردن را در تقویم برنامه‌ریزی کنند، تمرین‌ها و عکس‌ها را پست کنند و پیام‌هایی را برای تیم ارسال کنند. ورزشکاران می توانند پیشرفت خود را پیگیری کنند، سوابق هم تیمی های خود را مشاهده کنند، رویدادهای پیوند تیم را برنامه ریزی کنند و با هم تیمی های خود ارتباط برقرار کنند.

تیم پشت Through the Lifting Glass است استفانی لنتلکوین بلک، خوان لاپورت، دوین گلونر و ملیسا وایت: دو کهنه سرباز نیروی هوایی، یک کهنه سرباز تفنگداران دریایی، یک کهنه سرباز ارتش و یک همسر ارتش.

Ahead of the Game سومین پروژه در این ویترین است. کاربران قبل از بازی می توانند مکان بازی تیم های بیسبال، هاکی و فوتبال مورد علاقه خود را پیدا کنند. کاربران می‌توانند اعلان‌های متنی را برای هر بازی ذخیره‌شده برنامه‌ریزی کنند، بازی‌ها را با تقویم Google خود همگام‌سازی کنند و به چت‌های دیگر کاربرانی بپیوندند که قصد شرکت در بازی‌ها را دارند.

کریس هیکس، اسکات رامتتا، لاتاشا وایز، استفان هاوارد و دن میلر – یک عضو فعال نیروی هوایی، کهنه سرباز نیروی دریایی، کهنه سرباز ارتش، کهنه سرباز نیروی هوایی و کهنه سرباز نیروی دریایی – پیش از بازی ساخته شدند.

پروژه نهایی ساخته شده توسط فارغ التحصیلان Charlie E&W Platoon Parents-n-Parks است. Parents-n-Parks والدین محلی و خانواده هایی با علایق مشابه را به هم متصل می کند. این برنامه از یکپارچگی Google Maps برای یافتن رویدادهای محلی، مکان‌های خانوادگی مناسب و رتبه‌بندی هنگام برنامه‌ریزی رویدادها استفاده می‌کند. این به کاربران امکان می دهد درخواست های دوستی ارسال کنند و یکدیگر را به جلسات دعوت کنند.

ارائه Parents-n-Parks توسط Tressa Sharma، Anthony Lemke، Josh Richardson، Ka Leung و William Keirn، به ترتیب یک ارتش و چهار سرباز نیروی دریایی، را بررسی کنید.

به فارغ التحصیلان گروه چارلی شب و آخر هفته تبریک می گویم! ما به خلاقیت و مهارت های نشان داده شده در ارائه های نهایی این گروه افتخار می کنیم.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]