پروژه های نهایی پلتون عصر و آخر هفته دلتا » پلاتو کد


در 15 آوریل، 21 دانشجوی جانباز، فعال و همسر نظامی از پلاتو کد فارغ التحصیل شدند. بوت کمپ مهندسی نرم افزار تمام پشته: برنامه عصر و آخر هفته. در طول 28 هفته Bootcamp برنامه نویسی، این دانش آموزان مهارت های جدید توسعه نرم افزار خود را مورد آزمایش قرار دادند و برخی از برنامه های کاربردی وب عالی ایجاد کردند.

به عنوان بخشی از مراسم فارغ التحصیلی خود، دلتا Evening & Weekend Platoon باید پروژه های خود را به نمایش بگذارند. در اینجا تظاهرات فنی آنها آمده است:

اولین گروه ما هستند باشگاه کتاب. Book Club یک برنامه وب کامل است که به افراد کمک می کند کتاب های جدید را کشف کنند و با جامعه ای از کتابخوان ها و خوانندگان معمولی ارتباط برقرار کنند. پشته فناوری برای Book Club شامل کدهای پایتون با جنگو و فریمورک Django Rest در قسمت پشتی و کدهای جاوا اسکریپت و JSX با CSS و Bootstrap برای استایل در قسمت جلویی است. برنامه Book Club از طریق Docker ذخیره می شود و به صورت زنده در AWS میزبانی می شود.

یک همسر نیروی دریایی، دو کهنه سرباز نیروی دریایی و یک کهنه سرباز نیروی هوایی باشگاه کتاب را توسعه دادند. پروژه نهایی آنها را در زیر بررسی کنید.

بعدی این است سفر، یک برنامه وب پیاده روی. تیم Journey یک کهنه سرباز ارتش، یک کهنه سرباز نیروی دریایی، یک کهنه سرباز نیروی هوایی و یک کهنه سرباز گارد ملی ارتش است.

Journey یک برنامه پیاده‌روی با طراحی واکنش‌گرا و برای موبایل است. کاربران سفر می توانند مسیرهای پیاده روی خود را مستند کنند و اطلاعاتی در مورد پارک های ملی ایالات متحده قبل از بازدیدشان کشف کنند.

تیم Journey این برنامه را با React، HTML و CSS در قسمت جلویی و زیرساخت بک‌اند پایتون در جنگو ساخته است. آنها از National Parks API برای ارائه نام، اطلاعات و ویدیوهای پارک و Github، Docker و AWS برای استقرار Journey در وب استفاده کردند.

در اینجا ارائه سفر است.

MedNOW سومین پروژه در این ویترین است. MedNOW با استفاده از چندین تماس API، از جمله RxTerms API موسسه ملی بهداشت (NIH)، API تعامل دارویی NIH و openFDA API ایجاد شد. برنامه وب تمام پشته با Ant Design و Bootstrap طراحی شده است. دارای کتابخانه React JavaScript در قسمت جلویی و چارچوب Django Rest با پایتون در انتهای آن است.

MedNOW مصرف داروی کاربر را ردیابی می‌کند و یادآوری‌هایی را برای پر کردن مجدد قبل از اتمام ارسال می‌کند. همچنین اطلاعات ضروری ایمنی دارو، از جمله تداخلات دارویی و عوارض جانبی بالقوه را نشان می دهد.

یک کهنه سرباز تفنگداران دریایی، کهنه سرباز ارتش، کهنه سرباز نیروی هوایی، و همسر نظامی تفنگداران دریایی MedNOW را ایجاد کردند. تظاهرات آنها را در زیر تماشا کنید.

Moose Travel یک برنامه سفر و مدیریت برنامه است که توسط دو سرباز کهنه سرباز ارتش، یک سرباز فعال گارد ملی ارتش و یک همسر ارتش ساخته شده است.

این برنامه برنامه های سفر دقیق را از طریق ChatGPT API ایجاد می کند. مسافر تنظیمات برگزیده مقصد، پرواز، هتل و اطلاعات خودروی کرایه‌ای خود را وارد می‌کند و دستیار شخصی هوش مصنوعی برای هر روز سفر، برنامه سفر ایجاد می‌کند.

تیم Moose Travel از جاوا اسکریپت از طریق React در قسمت جلو، پایتون و جنگو در قسمت پشتی و Postman برای تأیید نقاط پایانی API برای OpenAI، Amadeus، Avis Budget Group و Google Maps استفاده کرد. Moose Travel نیز Dockerized شده و از طریق یک نمونه AWS ec2 مستقر شده است.

سفر موس را بررسی کنید!

پروژه نهایی توسعه یافته توسط فارغ التحصیلان دلتا E&W Platoon برنامه مسیر بار است. این برنامه تمام پشته به مربیان شخصی و مربیان باشگاه کمک می کند تا برنامه های تمرینی مشتریان خود را مدیریت کرده و پیشرفت آنها را پیگیری کنند.

برنامه مسیر نوار از بوت استرپ، جاوا اسکریپت و React در قسمت جلو و پایتون از طریق جنگو در قسمت پشتی استفاده می کند. این تیم از طریق Github و Trello در پروژه همکاری کردند و آن را از طریق Docker، AWS ECS و AWS S3 به کار گرفتند.

ارائه برنامه مسیر بار توسط دو کهنه سرباز ارتش، دو کهنه سرباز تفنگداران دریایی و یک همسر نظامی ارتش را تماشا کنید.

تبریک به فارغ التحصیلان گروه دلتا عصر و آخر هفته! ما به دستاوردهای گروهی که در مراسم فارغ التحصیلی به نمایش گذاشته می شوند، افتخار می کنیم.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]