پروژه های نهایی پلاتو تانگو » پلاتو کد


مهندسی نرم افزار Full-stack: Immersive Tango Platoon پروژه های گروهی نهایی خود را تکمیل کرد و از Bootcamp کدگذاری نظامی Code Platoon فارغ التحصیل شد. در طول فارغ التحصیلی، فارغ التحصیلان برنامه فناوری کهنه کار، برنامه های کاربردی وب تمام پشته ای را که به صورت تیمی توسعه داده بودند به نمایش گذاشتند. در اینجا آخرین ارائه‌های آن‌ها آمده است، برنامه‌های کاری آن‌ها را نشان می‌دهد و ابزارهای جلویی، بک‌اند و مدیریت محصول را که در طول برنامه بر آن تسلط داشتند، توضیح می‌دهد.

اول Cypherpunk است. Cypherpunk یک بازی آنلاین برای افرادی است که کدنویسی را یاد می گیرند. ارائه بازی سطوح منحصر به فردی را نشان می دهد که مفاهیم کدگذاری مقدماتی را آموزش می دهد: با “Hello World!” شروع می شود. و به رشته ها و اعداد صحیح ادامه دهید. این توسط یک سرباز فعال وظیفه، یک کهنه سرباز ارتش و یک کهنه سرباز نیروی دریایی توسعه داده شده است.

ارائه Cypherpunk را بررسی کنید.

BeerBuddies ارائه بعدی است. BeerBuddies به دوستان کمک می کند تا به طور مجازی با آبجوهای مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند. کاربران از طریق این برنامه توکن هایی را برای آبجوهای خاص خریداری می کنند، که می توانند برای ارسال آبجو از طریق یک کد QR منحصر به فرد، آنها را برای دوستان خود خریداری کنند. تیم BeerBuddies متادیتا را از طریق یک API یکپارچه برای ایجاد این کد QR تغذیه می کند. کدهای QR نیز از طریق CryptoJS رمزگذاری می شوند تا از ایجاد تقلبی توسط کاربران جلوگیری شود.

تیمی متشکل از یک افسر نیروی دریایی فعال، دو سرباز نیروی هوایی، یک کهنه سرباز نیروی دریایی و یک کهنه سرباز نیروی هوایی BeerBuddies را توسعه دادند. به ارائه آنها در زیر شیرجه بزنید.

پروژه بعدی – Behav.io – توسط تیمی متشکل از سه سرباز نیروی دریایی ایجاد شد. این یک برنامه وب برای کمک به مهندسان نرم افزار برای آماده شدن برای مصاحبه های رفتاری است. Behav.io دارای پایگاه داده ای از سوالات رایج مصاحبه رفتاری است که برای تمرین به دسته بندی تقسیم می شوند. هر سوال دارای کارت مخصوص به خود با دکمه هایی برای نشان دادن نمونه پاسخ و ذخیره سوال در صفحه دلخواه است.

Behav.io همچنین دارای ویژگی بازخورد هوش مصنوعی است. با استفاده از OpenAI API متصل، کاربران می توانند بازخورد شخصی سازی شده توسط AI را از ChatGPT دریافت کنند. بازخورد همچنین برای کاربران ذخیره می‌شود تا با ادامه تمرین مهارت‌های مصاحبه رفتاری خود، دوباره از آن بازدید کنند.

ارائه تیم Behave.io را تماشا کنید.

Tinder Tots چهارمین پروژه در ویترین فارغ التحصیلی ما است. Tinder Tots یک برنامه وب تمام پشته پاسخگو برای موبایل است که توسط یک کهنه سرباز نیروی هوایی، کهنه سرباز نیروی دریایی، کهنه سرباز نیروی دریایی، عضو نیروی دریایی سپاه و یک همسر نظامی ایجاد شده است. والدینی که انتظار دارند می‌توانند روی نام‌های احتمالی بچه‌ها در Tinder Tots انگشت بکشند تا زمانی که یک لیست رتبه‌بندی شده ایجاد کنند و فهرستی از موارد دلخواه مشترک را برای انتخاب ظاهر کنند. این با پایتون از طریق چارچوب جنگو در انتهای پشتی و کتابخانه Tailwind CSS و Flowbite در قسمت جلویی ساخته شد. داده ها در پایگاه داده PostgreSQL میزبانی می شوند.

SHIFT ابزاری برای خودکار کردن زمان‌بندی داوطلبان دانشجوی پزشکی برای رویدادهای سیستم بیمارستانی است. برنامه‌ریز می‌تواند رویدادها و تعداد داوطلبان مورد نیاز را اضافه کند، و دانش‌آموزان می‌توانند در دسترس بودن خود را نشان دهند و برای فعالیت‌های خاص به عنوان بخشی از رویداد ثبت‌نام کنند. SHIFT از Material UI در قسمت جلو و SendGrid Email API برای ارسال ایمیل‌های تاییدیه به دانشجویان پزشکی استفاده می‌کند.

دو سرباز کهنه سرباز ارتش و یک کهنه سرباز نیروی هوایی SHIFT را توسعه دادند، و یک سیستم بیمارستان واقعی شیکاگو در حال حاضر در حال بررسی خرید این برنامه از فارغ التحصیلان فنی قدیمی است.

آخرین نمایش برای جوخه تانگو VolunteerCompass است. VolunteerCompass یک برنامه وب مدیریت داوطلبانه برای هماهنگ کنندگان رویدادها است. این برنامه همچنین به کاربران اجازه می دهد تا در این رویدادها ثبت نام کنند و فرصت های داوطلبانه جدیدی را در مکان خود در طرح نقشه گوگل جستجو کنند.

VolunteerCompass با استفاده از جاوا اسکریپت در قسمت جلویی و همراه با Google Maps JavaScript API توسعه داده شد. تیم VolunteerCompass متشکل از جانبازان گارد ملی هوایی، کهنه سرباز نیروی دریایی، همسر نظامی، سرباز ذخیره نیروی دریایی و فارغ التحصیلان نیروی هوایی است.

ما به برنامه های کاربردی باورنکردنی که در نمایش پروژه نهایی این گروه به نمایش گذاشته شده اند افتخار می کنیم. تبریک میگم، جوخه تانگو!

کل ویترین پروژه و مراسم فارغ التحصیلی برای تماشا در Code Platoon در دسترس است یوتیوب کانال

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]