پروژه های نهایی پلاتون سیرا » پلاتو کد


مهندسی نرم افزار Full-stack Code Platoon: Immersive Sierra Platoon پروژه های گروهی نهایی خود را تکمیل کرد و از Bootcamp کدنویسی فارغ التحصیل شد. در طول فارغ التحصیلی، فارغ التحصیلان فناوری کهنه کار، برنامه های کاربردی وب اصلی را که به صورت گروهی در طول بوت کمپ کدگذاری توسعه داده بودند به نمایش گذاشتند. در اینجا آنها پروژه های نهایی خود را ارائه می دهند و دانش فنی و مهارت های نرمی را که در طول برنامه توسعه داده اند، شرح می دهند.

اولین قدم WaddleBot است – یک ربات چند منظوره Discord. Discord یک برنامه چت آنلاین و چت صوتی محبوب است. ربات Discord یک کاربر Discord شبیه سازی شده با پاسخ های دیکته شده به دستورات خاص است. WaddleBot می‌تواند موسیقی را در تماس‌های صوتی پخش کند، پیوندهای ویدیویی YouTube جدید را در گپ Discord به اشتراک بگذارد، آخرین شماره‌های قرعه‌کشی را بکشد و موارد دیگر. WaddleBot از React و Bootstrap در قسمت جلویی استفاده می کند. پایگاه داده back-end از PostgreSQL استفاده می کند.

ارائه WaddleBot توسط تیم دو جانباز نیروی هوایی، یک کهنه سرباز ارتش، یک کهنه سرباز نیروی دریایی، یک کهنه سرباز گارد ملی ارتش و یک سرباز ذخیره نیروی هوایی را بررسی کنید.

برنامه مالی عظیم ارائه بعدی است. Huge Finance App یک برنامه بودجه بندی برای اعضای Active Duty Servicemembers است. کاربران می‌توانند وارد شوند، تراکنش‌های اخیر خود را مشاهده و دسته‌بندی کنند و یاد بگیرند که چگونه بیانیه مرخصی و درآمد نظامی (LES) و طرح پس‌انداز صرفه‌جویی (TSP) خود را بخوانند. Huge Finance App از Chart.js برای ساخت تجسم داده های خود استفاده کرد.

تیمی متشکل از دو هوانورد Active Duty، یک سرباز Active Duty و یک سرباز کهنه سرباز ارتش اپلیکیشن Huge Finance را توسعه دادند.

Idle Platoon یک بازی RPG غیرفعال فانتزی است که توسط دو سرباز نیروی دریایی و سه کهنه سرباز نیروی هوایی ساخته شده است. ویژگی های بازی شامل ایجاد شخصیت، تراز کردن، جمع آوری و تصفیه منابع، مبارزه و بازاری از آیتم های شخصیت است.

Idle Platoon از JavaScript، React.js، CSS، HTML و Bootstrap در قسمت جلویی استفاده می کند. Python، Django و PostgreSQL بک‌اند Idle Platoon را تشکیل می‌دهند.

آخرین تظاهرات فارغ التحصیلان سیرا، عرفان سایبری است. Cyber ​​Mystics یک برنامه کارت تاروت است که کاربران را وادار می کند تا به خود فکر کنند و کارت های خود را ذخیره کنند. این برنامه همچنین دارای احراز هویت کاربر، راهنمایی تاروت و یک مجله رویایی است. Cyber ​​Mystics با استفاده از Python، Django و PostgreSQL در back-end و جاوا اسکریپت، React.js، Vite، Bootstrap و Figma توسعه داده شد. فناوری‌های پشتیبانی شامل Visual Studio Code، Git/Github و Twilio هستند.

تیم Cyber ​​Mystics دو جانباز ارتش، یک کهنه سرباز نیروی دریایی و یک همسر نظامی است.

تبریک می گویم، فارغ التحصیلان پلاتون سیرا! ما به دستاوردهای به نمایش گذاشته شده در طول نمایش پروژه نهایی این گروه افتخار می کنیم.

کل ویترین پروژه و مراسم فارغ التحصیلی برای تماشا در Code Platoon در دسترس است یوتیوب، فیس بوک، و لینکدین کانال ها

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]