پروژه های نهایی جوخه کبک » پلاتو کد


قبل از فارغ التحصیلی دانش آموزان از ما بوت کمپ مهندسی نرم افزار تمام پشته همهجانبه، آنها دو هفته فرصت دارند تا تیم تشکیل دهند و مهارت های مهندسی نرم افزار، مدیریت پروژه و کار تیمی خود را برای توسعه برنامه های کاربردی وب خود به کار گیرند.

اخیراً دانش‌آموزان گروه کبک که فارغ‌التحصیل شده‌اند، این فرصت را پیدا کردند که پروژه‌های اصلی گروه خود را ارائه دهند. در اینجا تظاهرات آنها است:

اولین گروه ما Code Platoon Central است، یک پورتال آنلاین برای دانشجویان و مدرسان مهندسی نرم افزار. دانشجویان بوت کمپ می توانند به تکالیف خود دسترسی داشته باشند، مطالب سخنرانی را مشاهده کنند، سؤال بپرسند و همکلاسی های خود را در این برنامه جستجو کنند. مربیان آنها می توانند پرسشنامه بسازند، حضور داشته باشند و برای ارائه مهمان برنامه ریزی کنند.

به ترتیب Code Platoon Central توسط آیدان ماچت، جان وینکو، مگان گنولدی، و مارکوس سانکی، کهنه سرباز نیروی دریایی و سه کهنه سرباز نیروی دریایی، را بررسی کنید.

پروژه بعدی Strongest Link است، یک برنامه وب برای اجتماعی تر کردن ورزشگاه. Strongest Link ارتباطات بین ورزشکاران را تقویت می کند، تمرینات را برای گروه های عضلانی خاص نمایش می دهد، و میزبان یک تابلوی امتیازات است که در آن دوستان می توانند بهترین های شخصی خود را به اشتراک بگذارند.

تیم پشت قوی ترین پیوند است کت وگرزینوویچ، تیموتی لانگمور، جین چونگ، ایوان ترجو، اندرو سیمپسون و شون گاناس. آنها یک همسر نظامی، دو جانباز ارتش و نیروی دریایی، نیروی دریایی و نیروی هوایی هستند.

روم سومین پروژه در این ویترین است. Roam از فناوری موقعیت جغرافیایی استفاده می کند تا مالکان کمپینگ را با مسافرانی که به دنبال مکان های مقرون به صرفه برای کمپ هستند مرتبط کند.

کورتنی اسمیت، سوروچی خان، لیمن پرین، مارسین سوالتک و فیلیپ هال، دو همسر نظامی، دو سرباز کهنه سرباز تفنگداران دریایی و یک کهنه سرباز ارتش، Roam را ایجاد کردند.

Trippi یکی دیگر از برنامه های سفر توسط دانشجویان کبک است. کاربران Trippi می‌توانند منابع سفر را تنظیم کنند تا ماجراجویی بعدی خود را برنامه‌ریزی کنند و سفرهای گذشته خود را برای دیگران ثبت کنند تا ردپای آنها را دنبال کنند.

تیمی متشکل از دو کهنه سرباز نیروی هوایی و سه کهنه سرباز ارتش، ادگار زاتاراین، جاستیس کابان، روکه مسا، براندون دایکون و اندرو تران، تریپی را توسعه دادند.

پروژه نهایی Doggy Pile است. Doggy Pile یک وب سایت رسانه اجتماعی برای صاحبان سگ است تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و حیوانات خانگی خود را اجتماعی کنند. Doggy Pile همچنین به کاربران کمک می کند سگ های گم شده، دامپزشکان و مشاغل دوستدار سگ را در منطقه خود پیدا کنند.

ارائه Doggy Pile توسط Jennilee Toctocan، Adam Cox، John Price، Jesse Dalewalker و Jennifer Isobe: دو کهنه سرباز ارتش و تفنگداران دریایی، نیروی هوایی و کهنه سربازان نیروی دریایی را بررسی کنید.

ما به خلاقیت، نوآوری و مهارت های نشان داده شده در طول فارغ التحصیلی این گروه افتخار می کنیم. تبریک، جوخه کبک!

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]