پروژه های نهایی جوخه رومئو » پلاتو کد


فارغ التحصیلان ما بوت کمپ مهندسی نرم افزار همهجانبه و تمام پشته، رومئو پلاتون، دو هفته گذشته را صرف تکمیل پروژه های گروهی نهایی خود کردند. فارغ‌التحصیلان رومئو تیم‌هایی تشکیل دادند و مهارت‌های مهندسی نرم‌افزار جدید خود را برای توسعه برنامه‌های کاربردی وب تمام پشته به کار گرفتند.

در اینجا نمایش پروژه آنها است:

اولین گروه ما هستند شیلات، برنامه ای برای ماهیگیران. کاربران می‌توانند اطلاعات مربوط به صید ماهی‌های بازی خود را وارد کنند و صید یکدیگر را در یک نقشه جغرافیایی تعاملی حاوی تصاویر، روش‌های صید و سوابق انجمن بین‌المللی ماهی بازی مشاهده کنند.

Fishtories اثر دانیل رایتر، رابرت پوئنتس، جیکوب هیل، ناتان چرمز و مایکل لمبرت را ببینید. آنها نیروی دریایی فعال، یک همسر نظامی، یک کهنه سرباز نیروی دریایی و دو کهنه سرباز نیروی دریایی هستند.

پروژه بعدی Zesty Tamales است، یک برنامه وب که برای دسترسی به مخاطبان آنلاین از فروشندگان غذاهای خیابانی لاتین طراحی شده است. کسانی که به دنبال دریافت غذا از یک فروشنده غذای خیابانی هستند می توانند از طریق برنامه سفارش داده و پرداخت های خود را به صورت آنلاین از طریق Stripe پردازش کنند.

تیم پشت Zesty Tamales کریس ولار، یک ذخیره نیروی هوایی است. کوین بوی، کهنه سرباز نیروی هوایی و ایوان گارسیا، کهنه سرباز نیروی هوایی.

Gamer’s Haven سومین پروژه در این ویترین است. Gamer’s Haven محتوای بازی و انیمه را به کاربران ارائه می دهد تا بتوانند کاوش کنند، با یکدیگر از طریق انجمن های تعاملی گفتگو کنند، نظرسنجی ایجاد کنند و به آنها پاسخ دهند، و رویدادهای محلی یا آنلاین ایجاد کنند و به آنها بپیوندند.

Kaleb Varnes، Dalton Eggleston، Terrance Carter و Angel Felix-Active Duty Navy and Air Force Members، یک کهنه سرباز نیروی دریایی، و یک سرباز کهنه سرباز نیروی دریایی، به ترتیب Gamer’s Haven را ایجاد کردند.

Jobify پروژه بعدی فارغ التحصیلان رومئو است. Jobify یک فروشگاه تک مرحله ای است که در آن کاربران می توانند در برنامه و فرآیندهای مصاحبه برای یافتن شغل جدید حرکت کنند. کاربران می‌توانند شغل‌ها را جستجو کنند، آن‌ها را به یک تابلوی پیشرفت شخصی اضافه کنند و از طریق انجمن‌های منبع باز و تجربیات مصاحبه مشترک دیگر کاربران برای مصاحبه آماده شوند.

تیمی متشکل از دو کهنه سرباز نیروی دریایی، یک کهنه سرباز گارد ساحلی و دو کهنه سرباز نیروی هوایی – دنیس کورال، فاسیسکو آویلا، میاه کلی، لوئیس مانزو و رکسفورد ویاف، Jobify را توسعه دادند.

پروژه پنجم است GAMENIGHT. GAMENIGHT به کاربران کمک می کند تا رویدادهای شب بازی عمومی یا خصوصی را برنامه ریزی کنند و شب های بازی عمومی را در منطقه خود جستجو کنند. کاربران می‌توانند گروه‌های خصوصی ایجاد کنند، دوستان را دعوت کنند، یا شب‌های کلی بازی ایجاد کنند که بر اساس مکان قابل جستجو هستند.

تظاهرات GAMENIGHT توسط مایکل هاینزینگر، یکی از اعضای نیروی هوایی نیروی هوایی فعال را بررسی کنید. علیشا بورگفلد، کهنه سرباز ارتش؛ مگان هردگن، یکی از نیروهای فعال نیروی دریایی؛ کیلی برچ، کهنه سرباز نیروی دریایی؛ دانیل پیزارو، همسر ارتش؛ و کریگ بوچر، کهنه سرباز نیروی هوایی.

ماجراجویی رومئو بعدی در ویترین است Romeo’s Adventure یک بازی نقش آفرینی فانتزی آنلاین است که بر اساس تجربیات تیم در Code Platoon ساخته شده است. این بازی شامل نقشه و داستان تعاملی، دوئل نوبتی با انیمیشن ها و معماهایی در مورد کدنویسی برای حل است.

تیم پشت این پروژه جاستین پیترسون، مردیت هال، اسکایلر اسکات، گرت آدامز و زک فیر هستند. آنها به ترتیب دو سرباز نیروی دریایی فعال، یک کهنه سرباز ارتش، یک سرباز نیروی دریایی فعال و یک نیروی هوایی وظیفه فعال هستند.

پروژه نهایی است جوخه پنجه. Paw Platoon، Servicemembers را با دسترسی به پایگاه متصل می کند تا در طول سفر و استقرار، مراقبت از حیوان خانگی مورد نیاز را فراهم کند. Paw Platoon همچنین زمان و مکان پیاده روی حیوانات خانگی را ردیابی می کند.

ارائه Paw Platoon توسط Hunter McReynolds، کهنه سرباز نیروی هوایی را بررسی کنید. جان اوکیف، کهنه سرباز ارتش و ناتان مارکیز، کهنه سرباز نیروی دریایی.

تبریک می گویم، فارغ التحصیلان جوخه رومئو! ما به دستاوردهای به نمایش گذاشته شده در طول نمایش پروژه نهایی این گروه افتخار می کنیم.

کل ویترین فارغ التحصیلی و پروژه برای تماشا در دسترس است یوتیوب.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]