پرده هوشمند چیست و چه امکاناتی به خانه اضافه می‌کند؟ دنیای هوشمند اٌویو Motorized curtain, Curtains, Types of curtains-خانه هوشمند آکو

ما سعی می کنیم بیشتر این دست سوالات را جواب بدهیم تا شما با پرده برقی به صورت کامل آشنا شوید . این کلید امکان کنترل از طریق اپلیکیشن خانه هوشمند که بر روی موبایل یا تبلت کاربر نصب شده را فراهم نموده و همچنین می توان از آن در انواع سناریوها استفاده نمایید. این کلید هوشمند قابلیت لینک شدن با انواع تجهیزات هوشمند وای فای نظیر دستگیره در هوشمند، سنسورهاو … را دارد. مجموعه‌ ای از پرده‌ های هوشمند مناسب، ویژگی‌ های زیادی مانند باز کردن، جمع‌ کردن و حتی کج شدن را تنها با فشار یک دکمه فراهم می‌کند. در حالی که برخی از پرده‌ های هوشمند با کنترل از راه دور کنترل می‌ شوند، گزینه‌ های پیشرفته‌ تری نیز وجود دارد که امکان کنترل توسط برنامه‌ های تلفن هوشمند را فراهم می‌کند.

موتور پرده برقی بالارو

با توجه به عملکرد این پرده هوشمند، یک موتور قابل تنظیم با کیفیت بالا وجود دارد که می تواند موقعیت را بر اساس ترجیح کاربر ردیابی کند. این یک موتور سریع و بی صدا است که برای اتاق خواب قابل اجرا است. شما به سادگی می توانید برنامه ای برای باز شدن پرده ها در صبح و بسته شدن در بعد از ظهر تنظیم کنید که هر روز به طور خودکار بدون مشکلی انجام می شود. اگرچه، مجموعه پرده هوشمند شما برای انجام این کار نیاز به پشتیبانی از اپلیکیشن گوشی هوشمند دارد.

این نوع از موتور های پرده برقی جدا از سیستم هوشمند نیز قابل اجرا بوده و توسط ریموت کنترل قابل کنترل می باشد. بطور کلی انواع متفاوت پرده‌های برقی به موتورهای با قدرت مختلف نیاز دارند. هرچه وزن پرده‌ی مورد انتخاب شما بیشتر باشد به همان اندازه به موتور با قدرت بیشتری نیاز خواهید داشت. انواع موتور پرده برقی به نسبت اینکه چند وات باشند و همینطور با توجه به اینکه از چه برندی باشند قیمت متقاوتی دارند. دستگاه کنترل مرکزی خانه هوشمند چیست؟ چه کاربردی دارد و نحوه ی عملکرد آن چگونه است؟…مشاوره هوشمند سازی خانه با مهندسین زوریل از صفر تا صد چگونه صورت می گیرد؟… نقش این ابزار در سیستم پرده هوشمند بسیار حیاتی است و بدون آن عملاً حرکت دادن پرده در جهت فرمان هوشمند امکان پذیر نیست.

thoughts on “پرده هوشمند”

از قابلیت های دیگر این کلید پرده هوشمند امکان برنامه ریزی می باشد. بدین صورت که می توان برنامه ریزی کرد در صبحگاه پرده به صورت خودکار باز شده و در هنگام شب پرده ها بسته شود. این سایه هوشمند خاموش از Graywind با موتور کار می کند و می توان آن را از طریق دستیارهای هوشمند مانند Alexa و Google Home و همچنین کنترل از راه دور کنترل کرد.

این نوع موتور که به سیستم مرکزی خانه هوشمند، وصل می‌شود به شما این امکان را می‌دهد. نصب سیستم پرده های هوشمند Quoya بسیار ساده است و به ابزار خاصی نیاز ندارد. براکت های سقفی و دیواری مورد نیاز در مجموعه گنجانده شده است تا قبل از نصب نیازی به تهیه لوازم جانبی اضافی نداشته باشید.

برای حرکت دستی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی کشش را اعمال کنید و به طور خودکار از هر موقعیتی به طور کامل باز یا بسته می شود. به غیر از آن، یک اقدام ایمنی داخلی وجود دارد که در صورت وجود مقاومت در راه مانند کودکان یا جسمی که ممکن است به دلیل حرکت اجباری به موتور آسیب برساند، بلافاصله حرکت را متوقف می کند. اما، لازم نیست در مورد آن نگران باشید زیرا ما قبلاً قسمت سخت را برای شما انجام داده ایم.

پرده هوشمند چیست و چه امکاناتی به خانه اضافه می‌کند؟ دنیای هوشمند اٌویو Motorized curtain, Curtains, Types of curtains-خانه هوشمند آکو

کلید لمسی پرده، یک کلید 3 پل است که لمس هر یک از پل‌ های آن، امکان بستن، نیمه‌ باز گذاشتن و یا باز کردن پرده‌های منزل و یا محل کار را در اختیارتان قرار خواهد داد. به‌ علاوه، این کلید مانند تمام تجهیزات استندالون آلفا به اپلیکیشنی اختصاصی مجهز است که می‌‌توانید با استفاده از آن، دستورات مورد نظر خود را از هر فاصله‌ ای اجرا کنید. ناگفته نماند که امکان مدیریت سناریو های پرده‌ برقی از طریق مانیتور لمسی نیز برای کاربران خانه هوشمند وجود دارد. برخی از کاربران خانه هوشمند آلفا تصور می‌کنند که استفاده از پرده های برقی موجب محدود شدن گزینه های انتخاب پرده ای متناسب با چیدمان و دکوراسیون منزلشان می‌گردد.

  • از مهم ترین مزایای خرید پرده هوشمند ارزان دُر می توان به کیفیت بالا و عملکرد حرفه ای آن اشاره نمود .
  • اما آیا واقعا این دیدگاه صحیح پرده هوشمند است؟ همه‌ی ما می‌دانیم که حرکت دادن پرده های شیک و چند بخشی، کار دشوار و زمانبری بوده و ممکن است موجب بهم خوردن طراحی پرده منزل شود.
  • تنها با یک کلیک ساده یا ضربه زدن روی یک دکمه، پرده هوشمند با حرکتی کاملا نرم و مهم‌تر از همه ساکت، باز یا بسته می‌شود.
  • برای قطع نور خیره کننده ، پرده های خورشیدی را انتخاب کنید، در حالی که پرده های خاموشی برای قطع نور بهترین هستند.
  • BACpress بک‌پرس مجله تخصصی حوزه اتوماسیون ساختمان و فناوری‌های نوین درحوزه هوشمندسازی است.
  • بسته به اندازه پنجره شما ، به راحتی مونتاژ می شود و در سه اندازه مختلف میله وجود دارد.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]