وقتی در Bootcamp کدنویسی پذیرفته می شوید » Code Platoon چه انتظاری دارید


بنابراین، شما برنامه مورد نظر خود را در قسمت اول شناسایی کرده اید. شما چالش های برنامه نویسی را در قسمت دوم تکمیل کردید و Bootcamp کدنویسی خود را ارسال کردید کاربرد. پس از پذیرش، ممکن است تعجب کنید که چه مراحل بعدی را باید برای آماده شدن برای سفر برنامه نویسی خود بردارید.

در اینجا چیزی است که باید پس از پذیرش در برنامه Code Platoon انتظار داشته باشید:

تصور کنید در مدرسه ای شرکت می کنید که هرگز قبل از کلاس درس خواندن یا تکالیف تعیین نمی کند. قبل از اینکه در نهایت به درس اصلی برسیم، کلاس ها باید طولانی تر باشند تا اصول اولیه را در نظر بگیرند.

در Code Platoon، ما برنامه‌های خود را کوتاه نگه می‌داریم (15 هفته برنامه‌های همهجانبه و 28 هفته عصر و آخر هفته) با اختصاص Pre-work. قبل از کار، که بین پذیرش شما و شروع برنامه شما اتفاق می افتد، تضمین می کند که شما اصول برنامه نویسی مورد نیاز برای موفقیت در Bootcamp را درک می کنید. ما دریافته‌ایم که دانش‌آموزانی که تلاش بیشتری برای تسلط بر اصول اولیه قبل از کار می‌کنند، معمولاً زمان آسان‌تری برای تکمیل برنامه خود دارند.

قبل از کار یک برنامه خود گام با درس های اختصاص داده شده و چالش های کدنویسی است که هر هفته تکمیل می شود.

در اینجا چیزی است که در طول پیش کار مهندسی نرم افزار کامل پشته ما پوشش خواهید داد:

  • جاوا اسکریپت پایه و React.js
  • HTML پایه، HTML5 و CSS
  • کد اشکال زدایی
  • پایتون پایه و برنامه نویسی شی گرا
  • Git & GitHub برای مبتدیان

پس از چهار هفته پیش کار، برای تکمیل ثبت نام Code Platoon خود، ارزیابی خواهید کرد.

مربیان برای کمک به شما در طول فرآیند قبل از کار در دسترس هستند. آنها میزبان ورود به جلسه گروهی و ساعات اداری مجازی هستند و در کانال Pre-work Slack به سوالات پاسخ می دهند.

ماموریت Code Platoon کمک به انتقال به حرفه فنی برای همه جانبازان و همسران نظامی است. برنامه های ما برای پذیرش تایید شده است مزایای آموزش VAو Code Platoon برای دانشجویان کدنویسی نظامی که نمی توانند از مزایای آموزش VA استفاده کنند بورسیه تحصیلی دارد.

هنگامی که در برنامه Code Platoon پذیرفته شدید، به شما کمک می کنیم برای مزایا یا بورسیه تحصیلی VA که به بهترین وجه با شرایط شما مطابقت دارد درخواست دهید:

  • GI Bill®: جانبازان شرکت کننده در برنامه Immersive، In-person می توانند از آنها استفاده کنند مزایای پس از 9/11 GI Bill برای کدنویسی بوت کمپ می توانید مزایای صورتحساب GI خود را بررسی کرده و از طریق آن درخواست دهید VA.
  • VET TEC: VA VET TEC برنامه یک مزیت آموزشی محبوب برای شرکت در Bootcamp کدنویسی است. جانبازان می توانند از VET TEC برای شرکت در هر یک از برنامه های مهندسی نرم افزار Full-stack Code Platoon استفاده کنند. برای درخواست VET TEC، به VA مراجعه کنید صفحه VET TEC.
  • VR&E: جانبازان با معلولیت های مرتبط با خدمات مستند می توانند با کد پلاتون حضور پیدا کنند مزایای آمادگی و اشتغال جانبازان (VR&E).. علاقه مندان به حضور در Code Platoon با مزایای VR&E می توانند شرایط واجد شرایط بودن VR&E را بررسی کرده و به صورت آنلاین در وب سایت VA.
  • بورسیه ها: کد پلتون پیشنهاد می کند بورسیه تحصیلی کامل و جزئی برای کهنه سربازان، سربازان و همسران نظامی که نمی توانند از مزایای آموزش VA استفاده کنند. شما می توانید بورسیه های مورد علاقه خود را در طی آن مشخص کنید قسمت اول برنامه. پس از پذیرش در برنامه، یک درخواست بورسیه برای تکمیل فرآیند دریافت خواهید کرد.

را برنامه DoD SkillBridge (همچنین به عنوان CSP در ارتش شناخته می شود) به اعضای خدمت فعال اجازه می دهد تا قبل از ترک خدمت در مهارت های شغلی آموزش ببینند. شرکت کنندگان در برنامه SkillBridge باید تأییدیه فرمان را برای برنامه های آموزشی خود تضمین کنند.

Code Platoon منابعی را برای اعضای خدمات علاقه مند به شرکت در Bootcamp کدنویسی ارائه می دهد. لطفا از ما دیدن فرمایید صفحه برنامه SkillBridge برای یک الگو برای تأیید فرمان و یک نامه مقدماتی برای فرمان شما.

هنگامی که از طریق برنامه SkillBridge در Code Platoon پذیرفته شدید، تیم ثبت نام ما اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از مزایای آموزش VA در اختیار شما قرار می دهد یا به شما کمک می کند برای بورسیه تحصیلی SkillBridge Code Platoon درخواست دهید.

این چیزی است که پس از قبولی در Code Platoon انتظار می رود. اگر به یکی از برنامه های ما علاقه مند هستید اما هنوز درخواست نداده اید، توصیه می کنیم درخواست خود را از امروز شروع کنید. هر چه زودتر درخواست خود را تمام کنید، زودتر پذیرفته می شوید و زمان بیشتری برای آماده شدن برای سفر برنامه نویسی خود خواهید داشت.

می‌توانید سؤالات مربوط به درخواست یا فرآیند ثبت‌نام Code Platoon را به گرگ دروبنی، مدیر خدمات آموزشی و استخدام دانشجویی در این نشانی ارسال کنید. [email protected].

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]