وزارت نیروی دریایی دستورالعمل‌های جدید SkillBridge را منتشر کرد » Code Platoon


در تلاش بی پایان ما برای کمک به اعضای سرویس در جهت یابی فرآیند SkillBridge، Code Platoon اخیراً از دستورالعمل های جدیدی که توسط وزارت نیروی دریایی برای شرکت کنندگان در برنامه DoD SkillBridge منتشر شده است آگاه شد.

با توجه به اینکه این موارد به اندازه کافی مفصل هستند که یک خلاصه صرف ممکن است سوالات بیشتری را نسبت به پاسخ ایجاد کند، من نکات اصلی نیروی دریایی و چند فکر را بعد از آن ارائه خواهم کرد.

همانطور که در وب سایت آنها:

 1. این پیام NAVADMIN مراحل ثبت SkillBridge را که در پورتال جدید برنامه SkillBridge انجام می شود، به روز می کند. علاوه بر این، کنترل های سیاستی جدیدی را ایجاد می کند. مرجع (الف) به استثنای مواردی که در زیر اصلاح شده است به طور کامل اعمال می شود.
 2. تغییرات خط مشی و رویه در این NAVADMIN بلافاصله برای همه متقاضیان SkillBridge جدید اعمال می شود. در راستای مرجع (الف)، ملوانان با تأیید فرماندهی قبلی، پدربزرگ هستند و ممکن است برنامه SkillBridge خود را طبق تأیید فرماندهی خود شروع یا ادامه دهند. ملوانان بدون تایید فرماندهی باید تحت دستورالعمل های این پیام مجددا درخواست دهند.
 3. از این مرحله به بعد، ملوانانی که مایل به شرکت در SkillBridge هستند باید با استفاده از پورتال برنامه از طریق MyNavy Education در آدرس SkillBridge ثبت نام کرده و برای تایید SkillBridge درخواست دهند. https://myeducation.netc.navy.mil/. ثبت نام ایمیل دیگر پذیرفته نمی شود. دستورالعمل های پورتال برنامه را می توان در یافت https://www.mynavyhr.navy.mil/Career-Management/Transition/SkillBridge/.
 4. SkillBridge برای ارائه کمک های انتقالی و توسعه مهارت برای اعضای خدماتی که نیروی دریایی را ترک می کنند در نظر گرفته شده است. با این حال، این یک حق نیست و مشارکت بر آمادگی تأثیر می گذارد. به این ترتیب، زمان مجاز برای مشارکت در برنامه اکنون بر اساس دستمزد است. در صورت تایید، SkillBridge باید قبل از هر مرخصی پایانی یا وظیفه موقت مجاز مرتبط با جدایی، ذخیره ناوگان، یا بازنشستگی انجام شود. محدودیت‌های زیر نشان‌دهنده حداکثر زمان قبل از جدایی واقعی، ذخیره ناوگان یا تاریخ بازنشستگی است که مشارکت SkillBridge می‌تواند آغاز شود.
  1. ردیف یک (شرکت شده E5 و پایین تر) – 180 روز یا کمتر.
  2. ردیف دو (شرکت شده E6-E9) – 120 روز یا کمتر.
  3. ردیف سه (افسران O4 و پایین تر) – 120 روز یا کمتر.
  4. ردیف چهار (افسران O5 و بالاتر) – 90 روز یا کمتر.
 5. در صورتی که شرکت منجر به ایجاد شکاف شود، درخواست‌های SkillBridge برای پرسنل ردیف چهار تایید نمی‌شوند. علاوه بر این، متقاضیان ردیف چهار اکنون نیاز به تایید مثبت مدیر، برنامه ها و خط مشی پرسنل نظامی (OPNAV N13) دارند تا بتوانند SkillBridge را شروع کنند. افسران فرماندهی (CO) باید در هر تأییدیه برای متقاضیان ردیف چهار گواهی دهند که مشارکت SkillBridge منجر به شکاف نخواهد شد. دفتر رئیس پرسنل نیروی دریایی (OPNAV) ثبت نام SkillBridge درخواست های تایید شده توسط فرماندهی برای پرسنل ردیف چهار را به OPNAV N13 ارسال می کند. سپس ثبت کننده تصمیم OPNAV N13 را به متقاضیان اطلاع خواهد داد.
 6. پرسنلی که تحصیلات با بودجه خدمات را دریافت کرده اند، شامل کمک شهریه، تحصیل در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، تا زمانی که تمام خدمات الزامی برای آن آموزش کامل نشده باشد، مجاز به راه اندازی SkillBridge نخواهند بود.
 7. افسران باید حداقل خدمات مورد نیاز خود را برای راه اندازی قبل از شروع SkillBridge برآورده کنند.
 8. افسرانی که تحت پاداش حفظ خدمت می کنند، تا زمانی که تعهد خدمات برای آن پاداش کامل نشده باشد، اجازه راه اندازی SkillBridge را نخواهند داشت.
 9. COها باید در نظر بگیرند که آیا اجازه مشارکت SkillBridge توسط ملوانان در دریافت دستمزدهای ویژه و تشویقی مبتنی بر مهارت یا بیلت، بر آمادگی ماموریت تأثیر منفی می‌گذارد. مطابق با مرجع (الف)، CO ها همیشه به طور کامل مجاز به رد یا محدود کردن درخواست های SkillBridge با توجه به تأثیرات آمادگی ماموریت هستند.
 10. ملوانانی که از کمک هزینه مسکن در خارج از کشور یا مسکن نظامی خارج از کشور برای بازگشت به قاره ایالات متحده برای مشارکت در SkillBridge صرف نظر می کنند، در حال حاضر واجد شرایط دریافت کمک هزینه مسکن مطابق با مرجع (ب) نیستند. این یک شکاف شناخته شده است که OPNAV به طور فعال با وزارت دفاع به منظور توسعه راه حل کار می کند.
 11. همه سیاست های دیگر در مرجع (الف) به قوت خود باقی می مانند.
 12. منابع اضافی در دسترس هستند https://www.mynavyhr.navy.mil/Career-Management/Transition/SkillBridge/.
 13. تمام سوالات مربوط به خط مشی SkillBridge را به navy_skillbridge.fct(at)navy.mil یا با شماره تلفن (703) 604-5310 هدایت کنید.
 14. این پیام تا زمانی که جایگزین یا لغو شود، هر کدام که اول اتفاق بیفتد، به قوت خود باقی خواهد ماند.
 15. منتشر شده توسط نایب دریاسالار ریچارد جی چیسمن، جونیور، N1.//BT

نکات مهم برای پرسنل نیروی دریایی در اینجا این است که SkillBridge یک حق نیست، و همه فرصت های SkillBridge در اختیار فرمانده است، اما همچنین سازمان هایی مانند Code Platoon کاملاً قادر به کار بر اساس این دستورالعمل ها هستند.

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا در این فرآیند پیمایش کنید، بنابراین دریغ نکنید تماس گرفتن اگر هر سوالی دارید.

گرگ دروبنی یک پیاده نظام سابق هوابرد، رئیس تیم عملیات روانی، مشاور سیاسی، وبلاگ نویس حرفه ای، و مدیر آموزش و جذب دانشجو در Code Platoon است. او دارای لیسانس و فوق لیسانس تاریخ و همچنین فوق لیسانس در روانشناسی سازمانی است. او متاهل و دارای چهار فرزند است که او را بیش از اندکی مشغول نگه می دارند و مشتاق است که به جانبازان کمک کند مسیرهای زندگی خود را پیدا کنند و مهارت های مورد نیاز برای پیگیری اهداف خود را توسعه دهند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]