وبینار: رهبری یک تیم توزیع شده


سازمان شما در مدیریت COVID-19 و همه پیامدهای آن برای مشاغل موفق بوده است، اما ممکن است متوجه شده باشید که کار از راه دور بیشتر به یک روش زندگی تبدیل شده است تا یک موقعیت موقت. آ نظرسنجی اخیر گارتنر رهبران شرکت دریافتند که 82 درصد قصد دارند به کارمندان اجازه دهند حداقل بخشی از زمان پس از شیوع بیماری همه گیر از راه دور کار کنند و 47 درصد به کارمندان اجازه می دهند تمام وقت از خانه کار کنند. علاوه بر این، نظرسنجی PwC از مدیران عامل نشان داد که 78٪ موافق هستند که همکاری از راه دور باقی می ماند.

تاپتال همیشه دارای نیروی کار پراکنده بوده است. Toptal به عنوان یک رهبر فکری در فضای کار از راه دور، The Suddenly Remote Playbook را در آوریل 2020 منتشر کرد تا به شرکت‌هایی که مجبور به انتقال سریع به موقعیت‌های کاری از راه دور هستند توصیه کند. به عنوان فردی که یک تیم مهندسی از راه دور را رهبری می کند، ممکن است به این فکر کنید که باید بهترین شیوه ها را مجدداً بازبینی یا تعیین کنید.

به طور خاص، مدیریت یک تیم مهندسی از راه دور و اطمینان از اینکه آنها آنچه را که برای کار با پتانسیل خود نیاز دارند را دارند، می تواند دشوار باشد. شما یک فرآیند حضوری برای کار تیمی داشتید. آیا استراتژی جایگزینی شما قوی است؟ ساختار شرکت شما به اندازه کافی خوب بود که از نظر فیزیکی بتوانید ببینید چه کسی در کجای سلسله مراتب قرار دارد. آیا هنوز مرتبط است؟

برخی از شرکت های فناوری (به عنوان مثال، Reddit، Twitter) کار از راه دور را پذیرفته و نیروی کار خود را بر این اساس توسعه می دهند. دیگران، مانند مایکروسافت، یک رویکرد ترکیبی را اتخاذ کرده‌اند که به کارمندان اجازه می‌دهد تا 50 درصد مواقع از خانه کار کنند. آنچه واضح است این است که آینده کار دستخوش تغییرات لرزه‌ای شده است، به‌ویژه از آنجایی که جمعیت مورد تقاضای کارگران فنی بسیار توانمند ثابت کرده است که کار از راه دور امکان‌پذیر است. این که آیا شرکت ها ترجیح می دهند به دنیای قبلی مزارع مکعب برگردند یا نه، این تصمیم دیگر کاملاً به آنها بستگی ندارد.

در این وبینار درخواستی، مارکو سانتوس، مدیر مهندسی Toptal با جیمز بورن، سردبیر TechForge Media، در مورد بهترین شیوه های جدید برای تیم های مهندسی از راه دور. تاپتال اولین مدل کسب و کار کاملاً از راه دور را پذیرفت و یکی از نیروهای کار راه دور پیشرو در سراسر جهان است، با بیش از 600 کارمند تمام وقت و یک شبکه استعداد جهانی با فریلنسرها در 126 کشور.

برخی از موضوعات کلیدی عبارتند از:

  • ایجاد چارچوب ها برای ایجاد تغییرات در رفتار ضروری است
  • استفاده از مسئولیت پذیری و همسویی برای موفقیت آمیز بودن استقلال
  • اعتماد سازی در یک فرهنگ دور با نسبت “بگو: انجام” بالا
  • کشف کردن جادوی ارتباطات ناهمزمان
  • در حال افزایش است همکاری در یک محیط از راه دور

کلیک اینجا برای تماشا این وبینار درخواستی را انجام دهید و در مورد سیاست ها و مشکلات رهبری یک تیم مهندسی از راه دور بیشتر بیاموزید – و چگونگی تبدیل نیروی کار از راه دور به یک مزیت.منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]