نمایه عصر و آخر هفته – به روز رسانی تجربه » پلاتون کد


فناوری ممکن است به عنوان یک رشته یک فرد جوان تصور شود، اما برای یادگیری مهارت های جدید، بهبود مهارت های قدیمی یا حتی شروع یک حرفه فناوری جدید هرگز دیر نیست.

Everett Yeckley، کهنه سرباز ارتش و فارغ التحصیل اخیر Code Platoon، بیش از چهار دهه تجربه در ارتش، و در کار فناوری اطلاعات دارد. او به تازگی تکمیل شده است برنامه شبانه و آخر هفته تمام پشته، جوخه چارلی، در سن 56 سالگی.

اورت گفت: «در طول خدمت و شروع حرفه‌ام در حوزه فناوری، همیشه جوان‌ترین بودم. اما پس از آن، من خودم را مسن ترین دانش آموز در برنامه Code Platoon دیدم.

اورت در سال 1982 زمانی که 16 سال داشت به خدمت سربازی رفت. او تقریباً پانزده سال را در گروه Active Duty در گروه ارتش گذراند.

او گفت: «زمانی که ارتش را ترک کردم، ترجیح دادم به دنبال فناوری بروم زیرا همیشه من را مجذوب خود کرده است. من از پایین در یک میز کمک فناوری اطلاعات شروع کردم و به سمت مدیر عملیات فناوری اطلاعات رفتم. من همچنین مدرک لیسانس و فوق لیسانس گرفتم در حالی که تمام وقت کار می کردم.

اورت سپس از آن مطلع شد سازمان موقت بازنشستگی پیش از موعد برنامه (TERA). این برنامه بازنشستگی پیش از موعد را به سربازانی که 15 تا 19 سال خدمت را در ارتش به پایان رسانده بودند، پیشنهاد می کرد. کسانی که واجد شرایط بودند، همان حقوق بازنشستگی را با بازنشستگی 20 ساله یا بیشتر دریافت کردند، منهای کاهش اندک بازنشستگی پیش از موعد.

اورت ماه ها کمتر از پانزده سال خدمتی که برای TERA نیاز داشت بود. بنابراین او فناوری را ترک کرد و به گارد ملی ارتش جورجیا پیوست. اگرچه او قصد داشت فقط چند سال دیگر بماند، اما هشت سال دیگر در گارد ملی ماند.

پس از بازنشستگی نظامی، اورت امیدوار بود که بتواند حرفه IT خود را از همان جایی که متوقف کرده بود ادامه دهد، اما در حالی که او رفته بود، فناوری پیشرفت کرده بود.

او گفت: «بازگشت به فناوری اطلاعات پس از دور دوم خدمت، حتی با مدرک تحصیلی من، دشوار بود. “می دانستم که برای رقابتی ماندن باید مجموعه مهارت هایم را به روز کنم.”

“وقتی در مورد Code Platoon شنیدم، الزامات من را متقاعد کرد که برنامه خوبی است. می دانستم که برای موفقیت باید سخت کار کنم.»

برای آماده سازی، اورت جاوا اسکریپت را از طریق کد پلاتون رایگان و خود گام یاد گرفت مقدمه ای بر کدنویسی دوره.

اورت قبلاً از مزایای لایحه GI مونتگومری خود استفاده کرده بود، در کالج و دبیرستان تحصیل کرده بود، اما مزایای پس از 9/11 GI Bill کافی برای واجد شرایط بودن داشت. VET TEC. VET TEC یک برنامه VA است که به طور خاص برای کمک به جانبازانی که وارد صنعت فناوری می شوند.

برنامه 28 هفته ای شب و آخر هفته Code Platoon برای افرادی طراحی شده است که شاغل هستند یا رویدادهای زندگی دیگری دارند که به آنها اجازه نمی دهد در تمام وقت شرکت کنند. برنامه همهجانبه.

«تعادل بین برنامه عصر و آخر هفته و کار دشوار بود. من یک روز کاری 8-10 ساعته دارم، یک ساعت استراحت می کنم، سپس به کلاس می روم. من در ابتدای برنامه در یک گروه نوازندگی کردم اما مجبور شدم ترک تحصیل کنم تا همه چیز کار کند.»

«این برنامه یک تجربه چالش برانگیز بود، اما وقتی ذهنم را روی آن گذاشتم، آنقدر که فکر می‌کردم سخت نبود. مربیان مفاهیم را به خوبی توضیح دادند و از یادگیری ما حمایت کردند. وقتی کسی گیر کرد بقیه دانش‌آموزان برای کمک به داخل پریدند. فکر کردم فراتر از فناوری کارگاه‌های مهارت‌های نرم، حتی بعد از تمام تجربه‌های کاری غیرنظامی من، بسیار ارزشمند بودند.»

«Code Platoon در حال باز کردن فرصت‌های جدید زیادی است. من مشتاقانه منتظرم تا ببینم این تجربه مرا به کجا می برد.» او گفت.

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]