نحوه استفاده از مزایای آموزشی VA » Code Platoon


بنابراین، شما تصمیم گرفته اید که می خواهید به مدرسه برگردید یا در یک برنامه آموزشی شرکت کنید. اکنون باید تمام گزینه ها و کلمات اختصاری مزایای آموزشی VA را مرور کنید. اگر این روند شما را گیج می کند، پس نگران نباشید. این پست پنج برنامه آموزشی نظامی محبوب را معرفی می‌کند – GI Bill®، VET TEC، VRRAP، VR&E، و SkillBridge – و توضیح می‌دهد که آنها چه بودجه‌ای را تأمین می‌کنند، چگونه واجد شرایط هستند و چگونه برای آنها درخواست دهند.

1. GI BILL®

لایحه GI شناخته شده ترین مزیت آموزشی VA است. می توان از آن در مدارک سنتی تر کالج یا دانشگاه و همچنین برنامه های آموزشی غیر معتبر یا گواهی استفاده کرد. لایحه GI فقط آموزش حضوری برای برنامه های غیر معتبر را پوشش می دهد. بنابراین، اگر تصمیم به شرکت در یک برنامه آموزشی خارج از ایالت دارید، باید برای آن حرکت کنید.

اگر شما یک سرباز وظیفه فعال، جانبازی هستید که حداقل 90 روز پس از 11 سپتامبر 2001 خدمت کرده است، یا همسر یا وابسته یکی از موارد فوق هستید، ممکن است واجد شرایط استفاده از خدمات باشید. پست 9/11 GI Bill. بسته به مدت زمان خدمت شما، هزینه های شهریه کامل یا درصدی از آنها پوشش داده می شود. مزایای لایحه GI همچنین ممکن است شامل کمک هزینه اولیه برای مسکن (BAH) و تا سقف هزار دلار کتاب یا لوازم ضروری باشد.

2. VET TEC

استخدام جانبازان از طریق دوره های آموزش فناوری (VET TEC) گزینه دیگری برای کهنه سربازان و سربازان وظیفه فعال است که حداقل یک روز از صورت حساب GI آنها باقی مانده است. همسران و وابستگان واجد شرایط برای VET TEC نیستند، حتی اگر مزایای لایحه GI Member Service به آنها داده شود.

برنامه VET TEC به سربازان و سربازانی که می خواهند در یک برنامه آموزشی فناوری با تقاضای بالا شرکت کنند و بلافاصله بعد از آن شروع به کار معنی دار در این زمینه کنند، کمک مالی می کند. اگرچه این برنامه از شرکت‌کنندگان می‌خواهد که بودجه باقی‌مانده لایحه GI را داشته باشند، اما از هیچ یک از آن زمان استفاده نخواهد کرد. دانش‌آموز می‌تواند برنامه‌ای را با VET TEC شروع کند و تمام صورت‌حساب GI باقی‌مانده پس از تکمیل برنامه همچنان وجود دارد.

VET TEC همچنین با پرداخت شهریه کامل تا پس از فارغ‌التحصیل شدن شرکت‌کنندگان و به‌کارگیری سودآور در زمینه فناوری، به ارائه‌دهندگان آموزشی مورد تایید VA تشویق می‌کند.

برای پیوستن به یک برنامه فناوری قدیمی با VET TEC، باید برای VET TEC درخواست دهید در وب سایت VA شما همچنین می توانید ما را بررسی کنید سوالات متداول VET TEC صفحه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرآیند.

3. VRRAP

را برنامه کمک بازآموزی سریع جانبازان (VRRAP) برنامه VA برای جانبازانی که از همه‌گیری کووید-19 بیکار هستند، هزینه می‌کند تا برای مسیرهای شغلی پرتقاضا، آموزش و آموزش ببینند. اگرچه VRRAP یک برنامه موقت است که پس از 11 دسامبر 2022 پذیرش درخواست ها را متوقف می کند، شرکت کنندگان پذیرفته شده تا سال 2023 به دریافت مزایا ادامه خواهند داد.

VRRAP حداکثر 12 ماه شهریه و هزینه های مدرک کاردانی یا غیر دانشگاهی و برنامه های گواهی را پوشش می دهد. این برنامه همچنین کمک هزینه مسکن را بر اساس نرخ های BAH مربوط به لایحه GI Post 9/11 ارائه خواهد کرد.

برای واجد شرایط بودن برای VRRAP، باید جانبازی باشید که واجد شرایط دریافت مزایای لایحه GI یا سایر برنامه های کمک آموزشی نیست. مانند VET TEC، شما باید برای VRRAP درخواست دهید در وب سایت VA

4. VR&E

اگر ناتوانی مرتبط با خدمات دارید که توانایی شما را برای کار محدود می کند، ممکن است واجد شرایط باشید آمادگی و اشتغال جانبازان (VR&E)، که قبلا Voc Rehab نامیده می شد. VR&E بودجه ای را برای برنامه های آموزشی، آموزشی و کارآموزی به جانبازان و اعضای خدمات با معلولیت های مستند مرتبط با خدمات ارائه می دهد.

برای واجد شرایط بودن، کهنه سربازان باید حداقل 10 درصد رتبه ناتوانی داشته باشند و اعضای خدمات فعال باید حداقل 20 درصد رتبه ناتوانی قبل از ترخیص را داشته باشند.

اگر قبلاً دارای رتبه ناتوانی VA خود هستید، می توانید برای مزایای VR&E اقدام کنید در وب سایت VA

5. SkillBridge

اگرچه وزارت دفاع برنامه SkillBridge بودجه ارائه نمی کند، هنوز فرصتی فوق العاده برای سربازان در حال انتقال است تا در 180 روز گذشته خود در ارتش آموزش های شغلی غیرنظامی را دریافت کنند.

بسیاری از ارائه دهندگان آموزشی مورد تایید SkillBridge لایحه GI یا VET TEC را می پذیرند. برخی مانند Code Platoon حتی پیشنهاد می دهند بورسیه های تحصیلی برای شرکت کنندگان SkillBridge. فرآیند درخواست برای SkillBridge پیچیده است، اما ما منابعی برای ساده کردن فرآیند در اختیار داریم صفحه SkillBridge.

اگر سوالی دارید یا برای شناسایی بهترین گزینه برای شما به کمک نیاز دارید، تیم استخدام ما اینجا برای کمک است برای من پیام بفرستید یا یک مکالمه تلفنی را با ایمیل زدن به من برنامه ریزی کنید [email protected].

گرگ کوچولو یک سرباز سابق پیاده نظام هوابرد، رئیس تیم عملیات روانی، مشاور سیاسی، وبلاگ نویس حرفه ای، و مدیر آموزش و جذب دانشجو در Code Platoon است. او دارای لیسانس و فوق لیسانس تاریخ و همچنین فوق لیسانس در روانشناسی سازمانی است. او متاهل و دارای چهار فرزند است که او را بیش از اندکی مشغول نگه می‌دارند و مشتاق است که به جانبازان کمک کند مسیرهای زندگی خود را پیدا کنند و مهارت‌های مورد نیاز برای پیگیری اهداف خود را توسعه دهند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]