مقالات حاوی کلیدواژه “معماری مسکن” جویشگر علمی فارسی علم نت | معماری نواز

تحقیق حاضر نیز از منظر کارکردپذیری به موضوع مسکن مهر پرداخته و شاخص­های ارزیابی آن را تدوین نموده است. توجه به مساله کارکردپذیری در واحدهای مسکونی مهر که عمدتاَ دارای مساحت کوچکی هستند، در میزان رضایت استفاده­کنندگان بسیار تاثیرگذار است. دامنه این تحقیق، پروژه­های پنجاه هزار واحدی غدیر را شامل می­گردد. در این تحقیق، 10 گونه مختلف آپارتمانی از طریق نظرسنجی از خبرگان معماری مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

مدرنیته و مسکن (رویکردی مردم نگارانه به مفهوم خانه سبک زندگی روستایی وتحولات امروزی آن). عوامل تاثیرگذار بر طراحی مسکن از گذشته تا آینده. فصلنامه مسکن و محیط روستا، 141، 36-19.

یکی از پیچیده ترین مسائل در شهرهای جهان نرخ بالای جرم و افزایش ناهنجاری های اجتماعی در آنهاست.در تمامی اعمال مجرمانه دارای ظرف مکانی و زمانی خاص هستند. اگر می خواهید اولین نفری باشیدکه از رویدادهای تخصصی و معتبر علمی کشور باخبر می شوید، حتما در کانال سیویلیکا عضو شوید.

شبکه اجتماعی مهندسین 808

حاصل کار معماری اگر دارای ویژگی‌ها و مختصات خاصی باشد، به خودیِ‌خود، مُخاطبانِ‌ خاصی را جذب خواهد نمود. در این مورد سابقه اِعمال شده توسط معمار است که مُخاطب آتی را تعریف می‌کند. بدین ترتیب معماری مسکن، به ویژه وقتی که هدفش رسیدن به روحِ «خانه» باشد، معماری پُر از رمز و راز و زیبایی است. تغییر محل زندگی به دنبال تغییرات اقلیمی و عدم تلاش برای حل مشکلات گرمایش و فرسایش زمین از سوی دولت ها می تواند چرخه معیوبی را ایجاد کند که سبب تشدید هر دو بحران گردد. از این رو تأمین مسکنی اجتماعی که نیازهای این مهاجران اقلیمی را برطرف سازد دارای ضرورت و معماری داخلی اهمیت بسیاری است.

دو فصلنامه مطالعات معماری ایران

مقالات حاوی کلیدواژه “معماری مسکن” جویشگر علمی فارسی علم نت | معماری نواز

دسترسی از IP یا منطقه‌ی جغرافیایی شما، به دلیل برخی تنظیمات امنیتی وب‌سایت، محدود شده است. حق مادی و معنوی این سایت متعلق به آکادمی معماری اصفهان میباشد. پیش نیاز دوره برای معماران، گذراندن حداقل 4 ترم معماری در دانشگاه و آشنایی به مبانی معماری و ترسیم فنی می باشد. گیسوم سامانۀ سفارش و پیگیری تهیۀ کتابه.

  • معماری ایرانی در چهار نسل از معماران صاحب نظر، آبادی، ، 4-45.
  • گاهی اشتباهاً شهر لواسان را لواسان کوچک یا شهر گلندوئک می نامند که مطلقاً وجهی ندارد و نادرست می باشد.
  • پاپلی یزدی، محمد حسین و سقایی، مهدی.
  • پیش نیاز دوره برای معماران، گذراندن حداقل 4 ترم معماری در دانشگاه و آشنایی به مبانی معماری و ترسیم فنی می باشد.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]