لیست بهترین کتاب های کمک آموزشی دوم دبستان یونیکتاب | ketabko

در این بخش اطلاعاتی در مورد کتاب مجموعه سوالات جامع تیزهوشان سوم ابتدایی94 iQ انتشارات گاج قرار داده خرید کتاب کمک درسی دوم دبستان شده است. کتاب شیپورک دیکته شب دوم دبستان سرمشق سعی دارد فضای قدیمی کلاس‌های املا را تغییر بدهد و با ایجاد روشی جدید در ارائه املا به دانش‌آموزان و در نهایت یادگیری‌شان تاثیر بگذارد. این کتاب را زکیه حسینی و سمانه قادری نوشته‌اند و متعلق به انتشارات سرمشق است. کتابانه فرصت خرید کتاب را به صورت اینترنتی و غیرحضوری فراهم کرده است. دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند.

  • هرکدام از این ناشران توانسته اند نمونه کتاب های خوب، کاربردی و مفیدی را به بازار ارائه دهند.
  • یکی از جالب ترین ویژگی های این درس یا کتاب کمک درسی در قالب فعالیت های عملی نیز طراحی شده است، فعالیت های عملی سبب می شود، دانش آموزان مهارت های خود را افزایش دهند.
  • کتاب شاهکار املای دوم دبستان توسط عشرت بالغ و طاهره نقی‌نژادیان نوشته شده و تحت عنوان مجموعه‌ی شاهکار ازانتشارات کلاغ سپیدمنتشر شده است.
  • مارکا کتاب فرصت خرید اینترنتی محصولات متنوع فرهنگی را با سرویس رایگان مهیا ساخته‌است.
  • در پایان هر فصل نیز سوالاتی ویژه برای دانش‌آموزان مستعد و سخت‌کوش قرار گرفته است که می‌توانند تمرین‌های جدی‌تری داشته و با چالش‌های مهم‌تری روبه‌رو شوند.
به دلیل بیشتر شدن حجم دروس اکثر والدین به فکر تهیه‌ی یک ابزار کمک آموزشی در کنار کتاب‌های اصلی دروس فرزندانشان می‌افتند. یکی از بهترین و محبوب‌ترین شیوه‌های کمک آموزشی از گذشته تا کنون استفاده از کتاب‌های کمک درسی است. کتاب‌ های گام به گام دروس (درس یار) منتشران به عنوان کتاب‌ های درس‌ یار شناخته می‌شوند. همچنین تمرین‌های بیشتری نیز در کتاب وجود دارد که این کتاب را جزو بهترین کتاب های کمک درسی دوم دبستان قرار می‌دهد.

کتاب گام به گام (درسیار) دوم منتشران

لیست بهترین کتاب های کمک آموزشی دوم دبستان یونیکتاب | ketabko

اما گاهی اوقات ممکن است در برخی از درس‌های خود افت کنند و نیاز به کمک داشته‌باشند. این‌جاست که استفاده از کتاب کمک آموزشی می‌تواند برای آن‌ها مفید باشد. این کتاب که در لیست بهترین کتاب‌های کمک‌درسی دوم دبستان قرار گرفته است، می‌تواند برنامه‌ریزی هفتگی و تمرینی مناسبی برای دانش‌آموزان داشته باشد.

کتاب جامع دوم تیزهوشان خیلی سبز

در پایان کتاب نیز سوالاتی برای دانش‌آموزان سخت‌کوش‌تر قرار دارد که البته پاسخ‌های تحلیلی و تشریحی‌شان در انتهای کتاب موجود است. کتاب کار املای دوم دبستان محمدصادق حاجی‌علی‌خمسه نوشته و خیلی سبز آن را منتشر کرده است. بهترین منابع کمک آموزشی دروس ریاضی، علوم، فارسی، نگارش و املای پایه دوم ابتدایی را در پست های جدا گانه ی زیر بررسی کرده ایم. برای مشاهده لیست بهترین منابع کمک آموزشی و درسی دوم دبستان وارد سایت مدابوک شوید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]