قیمت ایرواشر 5000 تا 50000 CFM از 80 تا 380 میلیون تومان-بتا تهویه

اگر بخواهیم به شکلی بسیار ساده این دو را با هم مقایسه کنیم ، دقیقا مثل این است که کولر گازی را با دستگاه کولر آبی مقایسه کنیم. به عبارتی دیگر می توان گفت که در حقیقت اغلب مکان ها به سیستم ایرواشر نیازمندند. بدنه هواساز در داخل و یا خارج در بسیاری از پروژه ها باید از جنس استیل باشد و این مورد می تواند تا چند برابر در قیمت هواساز تغییر ایجاد کند.

صداگیر در پروژه هایی که میزان صدا اهمیت بالایی دارند استفاده می شود و دارای افت فشار بالایی هستند که باید در محاسبات فن دستگاه لحاظ شوند. در صداگیر ها از اسپلیتر های افقی استفاده می شود که معمولا قابلیت نظافت و ضد عفونی دارند. سیستم هیت ریکاوری در واقع به استفاده از هوای اگزاست خروجی برای پیش گرمایش هوای ورودی گفته می شود که می توان به وسیله کویل های مخصوص و یا مبدل صفحه ای هوا به هوا آن را اجرا کرد. مرطوب سازی اغلب در نواحی سرد سیر ، که گرمایش پیوسته سبب وجود هوای خشک گردیده و این خشکی باعث ایجاد کیفیت نا مساعد هوا و الکتریسیته ساکن می گردد ، لازم می باشد. دریچه های خروج هوا برای تهویه مناسب سیستم تبخیری در ساختمان در نظر گرفته شده باشد. هوارسان درواقع همان دستگاه هواساز است که تمام هوای مورد نیاز را از هوای تازه دریافت می‌کند و هوای برگشتی ندارد.

هواساز صنعتی

به هواساز هایی که سیستم سرمایش آنها از نوع تبخیری و با پوشش آب است دستگاه ایرواشر گفته می شود. ایرواشر حداقل متعلقات یک هواساز را دارد با این تفاوت که به جای کویل سرمایش از سیستم ایرواشر استفاده می کند. ایرواشرها دمای هوا را نسبت به سیستم های مشابهی مانند چیلر و هواساز و روف تاپ پکیج کمتر کاهش می دهند و برخلاف هواسازها امکان کنترل دمای هوای خروجی وجود ندارد. به طور کلی دستگاه هایی که به صورت تبخیری، عمل سرمایش هوا را انجام می دهند حداکثر می توانند تا ۳ درجه بالاتر از دمای مرطوب آن شهر، دمای هوا را کاهش دهند.

خرید ایرواشر

قیمت ایرواشر 5000 تا 50000 CFM از 80 تا 380 میلیون تومان-بتا تهویه یکی از نکاتی که قبل از خرید لازم است مورد توجه قرار گیرد توجه به حجم هوادهی سیستم برند بتا تهویه است. همچنین بهتر است این نوع سیستم متناسب با فشار استاتیکی مورد نیاز برای هواکش ایرواشر و قدرت موتور انتخاب شود. عمودی یا افقی بودن ایرواشر مورد نیاز پروژه نیز از دیگر نکات مهم جهت خرید این نوع هواساز ایرواشر است. استفاده از این نوع سیستم تهویه برای شهرهای شمالی و جنوبی کشور پیشنهاد نمی شود، زیرا استفاده از آن به نوعی باعث افزایش میزان رطوبت می شود. در مقابل استفاده از این دستگاه برای مناطقی با شرایط آب و هوایی همچون کرمان، مشهد، تهران، یزد، اصفهان و … مناسب است. به نوعی می توان گفت استفاده از این نوع سیستم، هوای مطبوعی را در مناطق خشک کشور به وجود می آورد؛ زیرا باعث ایجاد رطوبت از طریق آب پودر شده می شود.

  • لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و توضیحات داده شده رو اعلام بفرمایید تا مهندسان ما شما رو راهنمایی و قیمت های روز رو اعلام کنند.
  • علاوه بر افت فشار هوا در کانالها، خود دستگاه نیز دارای افت فشار است که به افت فشار دستگاه ، افت فشار استاتیک هواساز گفته می‌شود.
  • هم چنین این دستگاه با مجهز بودن به برخی از فیلتر های مخصوص، قادر به تصفیه هوا از هر نوع آلودگی موجود در آن مثل بوی نامطبوع، گرد و خاک و غیره نیز می باشد و در نهایت هوای پاک و تمیزی را تحویل افراد می دهد.

هواساز چند منطقه ای یا مولتی زون که به لحاظ ظاهری دارای ارتفاع بیشتری نسبت به نوع یک منطقه ای است ،دارای کویل گرمایش و سرمایش بصورت موازی است و هوای گرم یا سرد شده بصورت مجزا به محل های مورد نظر منتقل می شوند. با استفاده از این دستگاه میتوان سرمایش و گرمایش را بصورت همزمان در یک سیستم داشت و بوسیله دستگاه های مخصوص به نام باکس اختلاط هوا میزان هوای گرم و سرد مخلوط شده جهت تغذیه هر محیط را تنظیم کرد. در روش اول آب گرم از منبع ( موتورخانه، پکیج و یا دیگ بخار) تامین می شود. آب گرم به کویل های گرمایشی هدایت می شود و پس از انتقال حرارت ، هوای گرم به وسیله وزش فن سانتریفیوژ در محیط توزیع می گردد. اندازه گیری دقیق و مهندسی مقدار cfm مورد نیاز در ساختمان مورد نظر سنگ بنای انتخاب یک سیستم ایرواشر مناسب می باشد. با بالاتر رفتن مقدار ظرفیت ، سایز فن دمنده ، الکترو فن ، ابعاد فیلتر هواساز ها و هم چنین استراکچر ایرواشر افزایش می یابد و در نتیجه قیمت ایرواشر نیز بالاتر می رود.

قیمت ایرواشر ۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ CFM از ۸۰ تا ۳۸۰ میلیون تومان

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]