قدرت بی سیم Ossia: انقلابی ترین فناوری که هرگز در مورد آن نشنیده اید

یکی دیگر از مواردی که این مشکل وجود داشته است صندلی های قابل جابجایی در ون ها یا SUV هایی است که دارای سنسور اشغال هستند. اگر آن سنسورها بی سیم بودند، فقط باید صندلی ها را بیرون بکشید. در حال حاضر، شما همچنین باید آنها را از برق بکشید و اگر فراموش کردید، یا سیم‌ها را می‌شکنید و به سیستم آسیب می‌رسانید، یا فراموش می‌کنید که دوباره آن‌ها را وصل کنید، که باعث می‌شود سیستم سطح اشغال مربوطه را به اشتباه گزارش کند (که ممکن است مشکل ساز باشد اگر شما یک فرزند کوچک دارید که قبل از تصادف خود را باز کرده است).

این هفته آینده آینده برق بی سیم را در مقیاس دیدم. نیکولا تسلا افتخار خواهد کرد.

آخرین استفاده نشان می‌دهد که ممکن است به برخی از کنترل‌های امنیتی نیاز داشته باشیم، زیرا قرار دادن میکروفون یا دوربین بی‌سیم برقی را در هر ناحیه تحت پوشش فرستنده Ossia آسان‌تر می‌کند.

راه حل برق بی سیم Ossia نمی تواند مقدار توان شارژ القایی را تحمل کند، حداقل هنوز، و ظرفیت داده Wi-Fi را ندارد، اما ظرفیت کافی برای نگه داشتن دستگاه های بزرگتر را دارد که عمدتاً در مواقعی که شارژ نمی شوند. در حال استفاده است و می تواند دستگاه های کوچکتر (سوئیچ ها، چراغ های LED کوچک، ردیاب ها و سنسورها) را به طور کامل تر تغذیه کند.

در نهایت، و این یک آزار شخصی است، می‌توانید با اطمینان از شارژ بودن سوئیچ و پرده‌های بی‌سیم، از نیاز به تعویض باتری‌ها یا استخدام یک برق‌کار برای سیم‌کشی آن‌ها، از آن برای تغذیه پرده‌های بی‌سیم استفاده کنید. به قدرت (سایه‌های بیرونی من سیم‌کشی شده‌اند، اما از سوئیچ‌های بی‌سیم استفاده می‌کنند، اما پرده‌های داخلی من در هر دو انتها با باتری کار می‌کنند، و تعویض آن‌ها مشکل است.)

کاربردهای سازمانی و بهداشتی

من این هفته با Ossia ملاقات کردم تا در مورد پتانسیل این فناوری اطلاعات کسب کنم. بیایید در مورد چه نوع انقلابی در این هفته صحبت کنیم.

برق بی سیم خودرو

این می تواند به شارژ دستگاه های رباتیک ما (مثلاً جاروبرقی ربات و ماشین چمن زنی) کمک کند و می تواند اطمینان دهد که ردیاب حیوان خانگی و تلفن یا حتی رایانه شخصی شما هرگز کمتر شارژ نمی شود. حتی لپ‌تاپ‌ها هم می‌توانند با باتری‌های بسیار کوچک‌تر کنار بیایند و در عین حال همان عمر بدون برق را حفظ کنند. یک دستیار دیجیتال، دوربین امنیتی یا دوربین پرستاری را تصور کنید که مجبور نیستید آن را سیم کشی کنید یا هرگز باتری را عوض کنید.

همچنین بخوانید: آخرین پیشرفت های 5G شامل پشتیبانی از ماهواره، اتصال P2P، عمر باتری طولانی است.

برق رسانی به دستگاه های خانگی

هیجان‌انگیزترین استفاده‌ها می‌تواند در شرکت باشد، جایی که نیروی بی‌سیم Ossia می‌تواند برای سنسورهای اشغال برای پایین نگه داشتن قبض‌های برق، برای پایه‌های شارژ باتری‌دار، قفل‌های الکترونیکی (استفاده از خازن برای قفل و باز کردن قفل، که در خودروها نیز کار می‌کند، استفاده شود. خوب)، برای سوئیچ ها (شما می توانید سیم کشی بین سوئیچ ها و چراغ ها را حذف کنید، و هر دو را به صورت منطقی بدون سیم کشی با هم پیکربندی کنید)، و چیزهایی مانند تلفن های همراه، هدست، صفحه کلید بی سیم و موش ها را به طور بی پایان شارژ نگه دارید.

در ادامه بخوانید: Wyebot: راه حل خودکار روزافزون برای شبکه های بی سیممنبع

این همچنین با محصولات کاشی‌مانندی که برای ردیابی وسایل داخل خانه‌تان استفاده می‌شوند، مانند کلیدها یا تلفنتان، بسیار کار می‌کند، که باز هم، اگر باتری کاشی زمانی که آن مورد را اشتباه قرار دهید، تمام شود، موفق باشید. فناوری Ossia از این معضل جلوگیری می کند.

Ossia یک شرکت و فناوری جذاب است. آنچه Ossia می فروشد یک راه حل برق بی سیم است که برخلاف فناوری بی سیم القایی که در حال حاضر برای دستگاه ها و خودروهای الکتریکی استفاده می شود، می تواند تا هشت متر (حدود 26 فوت) را انتقال دهد. این تقریباً 20 فوت بیشتر از محدودیت های معمول فناوری القایی است.

در خانه، این فناوری عمر باتری کنترل از راه دور را به طور نامحدود افزایش می دهد و ردیاب حیوان خانگی شما را در صورتی که از خانه سرگردان شود، شارژ نگه می دارد. در حال حاضر، اگر آن ردیاب را روی شارژر داشته باشید یا باتری آن از بین رفته باشد، اگر حیوان خانگی شما فرار کند وقتی شخصی فراموش کند دری را ببندد، از حصار بپرد یا فقط دزدکی بیرون بیاید، شانسی برای شما نخواهد داشت.که کوتا است

من تمام زندگی ام را روی ماشین کار کرده ام و آنها از ساده به پیچیدگی باورنکردنی تبدیل شده اند. آنها معمولاً تعدادی شبکه داده سیمی و یک شبکه برق دارند که همگی روی سیم‌ها حرکت می‌کنند که اگر به درستی تنظیم نشده باشند، می‌توانند کوتاه یا قطع شوند و برای مکانیکی کابوس ایجاد کنند که باید بفهمد مشکل کجاست – که ممکن است در ابتدا باشد. متناوب – واقع شده است.

سنسورها و سیستم‌های کنترل کارخانه، دستگاه‌های IoT، کنترل‌های HVAC، و انواع دیگر دستگاه‌های کم مصرف که در حال حاضر از انرژی استفاده می‌کنند، می‌توانند کاملاً بی‌سیم شوند.

پس از استقرار، فناوری Ossia می‌تواند مقدار ضایعات سمی باتری را که به محل‌های دفن زباله می‌رود، کاهش دهد، هزینه و مزاحمت جایگزینی بیشتر باتری‌ها را کاهش دهد، ردیاب‌ها را بسیار قابل اعتمادتر کند، هزینه سیم‌کشی خانه‌ها، وسایل نقلیه و سایر انواع پیچیده مسافری یا باری را کاهش دهد. از کاربردها

Ossia در حال حاضر این فناوری را با اولین محصولات از فروشگاه‌های مواد غذایی (نمایشگرهای کوچک قیمت بی‌سیم و اطلاعات ثابت)، خودروها (سوئیچ‌ها، سنسورها و برخی دستگاه‌های کم مصرف)، ردیاب‌ها (افراد/حیوانات خانگی) و دوربین‌های پرستار بچه (که از Wi-Fi برای کانال داده استفاده می‌کنند).

اگر بتوانید بسیاری از وسایل کم مصرف (سوئیچ ها، چراغ های نقشه، حسگرهای صندلی، سنسورهای پارک، سنسورهای ترمز و غیره) را بردارید و رابط کنترلی و قابلیت ارسال داده آن ها را به صورت بی سیم وصل کنید، می توانید کار را به شدت کاهش دهید. هزینه ساخت و تعمیر خودرو در واقع، من انتظار دارم که در بیشتر موارد شما فقط باید ماژول ناکارآمد را حذف کنید، آن را جایگزین کنید و سپس آن را در سیستم احراز هویت کنید.

داشتن برق بی سیمی که می تواند از راه دور تحویل داده شود در لیست طولانی نیازهای برآورده نشده ما بوده است که به قبل از نیکولا تسلا، که یکی از اولین کسانی بود که تلاش کرد برق بی سیم را به بازار عرضه کند، بوده است.

یکی از آزاردهنده ترین چیزها در مورد خودروهای فعلی، سنسورهای TPMS است که فشار تایرها را کنترل می کند. آنها برق کمی مصرف می کنند، اما در نهایت تمام می شوند، که باعث می شود یک هشدار فشار پایین دریافت کنید و مجبور شوید یک سفر گران قیمت به فروشگاه برای نصب سنسورهای جدید، که اغلب قیمت هر کدام بیش از 75 دلار است، و حداقل به چهار سنسور نیاز دارید. آنها را با فناوری Ossia، حسگرهای تایر تقریباً هرگز برای عمر خودرو تمام نمی‌شوند.

صفحه‌کلیدها و سایر کنترل‌های حیاتی باتری‌ها را در زمان‌های نامناسب خاموش نمی‌کنند. آیا به جرات می بینیم که آشکارسازهای دود و مونوکسید کربن را ببینیم که در نیمه های شب باتری آنها تمام نمی شود؟

در مراکز پزشکی، بیشتر سنسورها، مانیتورها، آلارم‌ها، کنترل‌های روشنایی، برخی از چراغ‌ها و دستگاه‌های پزشکی کم مصرف دیگر هرگز به باتری یا سیم‌کشی سخت نیاز ندارند. و دستگاه‌های باتری‌دار که فقط گاهی استفاده می‌شوند می‌توانند از باتری به خازن منتقل شوند یا فقط توسط شبکه بی‌سیم جدید تغذیه شوند.

چشم انداز تسلا محقق شد

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]