فروش آداپتور شارژر لپ تاپ و نوت بوک با گارانتی 6 ماهه تعویض-شارژر لپتاپ مستر جانبی

لایه ‌ی عایق هم با مقدار زیادی چسب به مدار چسبیده است که البته چسب محکمی نیست و می‌توان با کمی دقت این لایه را سالم جدا کرد. در صورت تمایل خرید خود را به صورت مستقیم و با بهترین قیمت و کیفیت انجام دهید. مشخصات، توضیحات و شرایط گارانتی آداپتور مربوطه را به دقت مطالعه فرمایید تا با آنچه که نیاز دارید مطابقت داشته باشد. اولین راه استفاده از شارژر مناسب و اصل است لذا حتماً این وسیله را از مراکز معتبر تهیه کنید. اگر اهم متر در اختیار نبود، می‌توان یک شارژر دیگر را امتحان کرده و از سلامت دستگاه خود مطمئن شوید. قاب فلزی فقط از یک نقطه‌ی کوچک به مدار لحیم شده است که به راحتی می‌توان آنرا با هویه و قلع‌کش جدا کرد.

شارژر لنوو 90W

تعمیر شارژر لپ تاپ یکی از سرویس هایی است که غالب کاربران به آن نیاز پیدا می کنند. این کابل ها و به دنبال آن به وجود آمدن پدیده ی اتصال کوتاه در لپ تاپ شده است.در زیر به چند نکته برای مراقبت از شارژر لپ تاپ ایسوس آمده است. _ شارژ نشدن باتری لپ تاپ به دلیل مشکلات و عدم به روز رسانی درایور.

لپ تاپ های صنعتی لنوو

این شارژرها سازگاری جهانی داشته و به عنوان یک منبع تغذیه‌ی جایگزین که بسیاری از برندها را پوشش می‌دهد، در دسترس قرار دارد. مدل لپ تاپ را ممکن است روی برچسبی در زیر، پایین یا کنار رایانه‌ی خود بیابید. اگر آن را پیدا نکرده یا به هر دلیلی ناخوانا است، دفترچه راهنمای لپ تاپ را بررسی کنید. مدل رایانه‌ برای خرید شارژر مناسب آن ضروری است و باید حتما از آن آگاه باشید.

کابل تعمیری شارژر لپ تاپ سامسونگ

فروش آداپتور شارژر لپ تاپ و نوت بوک با گارانتی 6 ماهه تعویض-شارژر لپتاپ مستر جانبی

حتما از شارژر اصلی استفاده کنید؛ هر شارژری میزان خروجی جریان و ولتاژ مناسب خود را دارد. خرید لپتاپ مناسب با توجه به نیاز ما هر روز در بازار لپتاپ‌ها شاهد محصولات جدید و متنوعی هستیم که رفته‌رفته تشخیص آن‌ها برای انتخاب لپت… طی این مطلب قصد داریم به شما در تصمیم گیری خرید بهترین لپ تاپ برای معماری کمک کنیم. توجه کنید که اگر فیش شارژر داخل پورت ورودی لپ تاپ به درستی چفت نشود,احتمال ایجاد اتصال کوتاه و داغ شدن و آسیب دیدن به لپ تاپ وجود دارد.

شما می توانید مدل نوت بوک خود را در قسمت سرچ سایت وارد نمایید و آداپتور های سازگار را مشاهده نمایید و همچنین میتوانید مشخصات آداپتور را که بروی بدنه آداپتور می باشد و یا بر روی قاب می باشد را در شارژر لپ تاپ توشیبا 19 ولت 3.42 آمپر سایت جستجو نمایید. به‌طورکلی جریان متناوب و جریان مستقیم دو نوع متفاوت از عبور جریان الکتریسیته در مدار هستند. سیم‌کشی بیشتر خانه‌ها به‌صورت AC می‌باشد و این در صورتی است که بیشتر وسایل الکترونیکی دیجیتال با جریان DC کار می‌کنند.

  • برای مثال شارژرهایی که برق اتومبیل را به موبایل و سایر گجت‌ها منتقل می‌کنند از این دسته هستند.
  • برای خرید شارژر لپ تاپ نیز می توانید از طریق بخش فروشگاه اقدام کنید .
  • اما قبل از وارد شدن به هر تنظیماتی، مطمئن شوید که لپ تاپ خود را کاملاً شارژ کرده اید.
  • به محض ورود به سایت شاهین استوک با دنیایی از کالا رو به رو می‌شوید!
  • اما حتما قبل از اتصال مقادیر ولتاژ و جریان شارژر را چک کنید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]