فارغ التحصیلان جوخه کد استخدامی تایید » پلاتو کد


تایید کنید، شبکه پرداختی که مصرف کنندگان را توانمند می کند و به بازرگانان کمک می کند تا رشد کنند، و Code Platoon یک شراکت استخدامی جدید ایجاد کرده اند که “برنامه صعودی” Affirm را با فارغ التحصیلان Code Platoon مرتبط می کند. را برنامه صعودی یک برنامه کارآموزی شش ماهه برای مهندسین نرم افزار با پیشینه کدنویسی غیر سنتی مانند فارغ التحصیلان Code Platoon است.

دو فارغ‌التحصیل اخیر – تانیا دلاباج و زاخاری بلکبرن، یک همسر نظامی و یک سرباز کهنه‌کار تفنگداران دریایی – اولین شرکت‌کنندگان گروه کد در برنامه صعودی هستند.

زاخاری گفت: «من هرگز قبل از Code Platoon یک خط کد ننوشته بودم. اکنون من یک کد کارآموزی در جاوا اسکریپت از طریق React و Python دارم.

زاخاری و تانیا از فرصت کارآموزی در Affirm پس از میزبانی شرکت برای اعضای گروه خود مطلع شدند.

خدمات شغلی Code Platoon به من در فرآیند درخواست (برای کارآموزی Affirm) کمک کرد. آنها به ارسال رزومه من کمک کردند و ریچ لوبی (رئیس خدمات شغلی در Code Platoon) به من مشاوره مصاحبه داد و قبل از ملاقات با Affirm، تمرینات زیادی در مصاحبه ارائه داد.

زاخاری گفت: «مهمتر از همه، او در طول این فرآیند به من انگیزه داد.

تانیا گفت: “من به دنبال شرکتی با محیط کاری مثبت بودم که کارمندان خود را در اولویت قرار دهد.” “Affirm همه کادرها را علامت زده است.”

“Code Platoon برای شروع حرفه من در مهندسی نرم افزار ضروری بود. در طول همگروهی، من در معرض کل فرآیند توسعه فول استک بودم. حمایتی که از مربیان و TA دریافت کردم شگفت انگیز بود. من در مصاحبه احساس اعتماد به نفس داشتم زیرا قبلاً کار را انجام داده بودم.»

پس از اتمام برنامه 15 هفته ای Code Platoon Full-stack Engineering Software، دانش آموزان برای فرصت های کارآموزی با شرکای Code Platoon مانند Affirm مصاحبه می کنند. انتخاب تانیا در برنامه صعودی گام بعدی در سفر او به فناوری است.

او گفت: “من برای ادامه سفر مهندسی نرم افزار خود با Affirm هیجان زده هستم، و از Code Platoon و تیم خدمات حرفه ای که این امر را به واقعیت تبدیل کردند، سپاسگزارم.”

ریچ لوبی، رئیس خدمات شغلی در Code Platoon، گفت: “به لطف خط ارتباط باز و رویکرد مشارکت مشترک Affirm، ما نامزدهایی را که از مهارت های توسعه یافته در Code Platoon برای برتری در فرآیند مصاحبه استفاده می کنند، با موفقیت انتخاب کرده ایم.”

ما به اولین موقعیت‌های خود در Affirm افتخار می‌کنیم و به توانایی برنامه‌مان برای ارائه استعدادهای سطح پایه، مانند زاخاری و تانیا، که بیش از نیازهای سطح ابتدایی هستند، اطمینان داریم. من مشتاقانه منتظر همکاری با Affirm در دورهای استخدامی آینده آنها هستم.”

Affirm یک شرکت فناوری مالی با بیش از دو هزار کارمند و یک محل کار از راه دور است. Affirm در نمایش داده شد برترین استارت آپ های لینکدین در سال های 2017، 2018 و 2019 فهرست شد و یکی از آنها نامگذاری شد ساخته شده در 100 بهترین شرکت از راه دور برای کار در سال 2021 و 2022

کارآموزان Affirm’s Upward Program مشکلات را حل می کنند، پروژه ها را توسعه می دهند و از مهندسان نرم افزار تمام وقت Affirm راهنمایی دریافت می کنند. هدف این شرکت تبدیل کارآموزان با عملکرد بالا به استخدام تمام وقت پس از برنامه شش ماهه است.

مشارکت استخدام ترجیحی تنها یکی از راه‌هایی است که شرکت‌ها می‌توانند با Code Platoon شریک شوند و به فارغ‌التحصیلان کهنه سرباز، سرباز در حال انتقال، و همسر نظامی ما دسترسی پیدا کنند. اگر شرکتی هستید که علاقه مند به همکاری با Code Platoon هستید، از آن بازدید کنید صفحه مشارکت های شرکتی ما یا با ما تماس بگیرید [email protected].

اگر یک سرباز کهنه سرباز، سرباز وظیفه یا همسر نظامی هستید که علاقه مند به شروع سفر برنامه نویسی خود هستید، امروز به Code Platoon مراجعه کنید.

تیش جانسون هماهنگ کننده ثبت نام و خدمات شغلی در Code Platoon است. در این نقش، او از تجربه مدیریت کالج خود برای مدیریت فرآیند ثبت نام برای دانشجویان پذیرفته شده، از جمله پردازش مزایای آموزشی VA استفاده می کند. تیش همچنین استعدادهای تسهیل کننده کارگاه آموزشی حرفه ای و برندسازی شخصی خود را در جهت کمک به دانش آموزان در اهداف آمادگی شغلی فردی خود می دهد. تیش دارای مدرک لیسانس روزنامه نگاری از دانشگاه ایندیانا PA، و M.Ed. از دانشگاه استرایر

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]