طراحی داخلی طلا فروشی

حتماً برای ویترین های داخلی خود نورپردازی خاصی در نظر بگیرید. یکی از نکات مهم در ویترین طلا و جواهر ظرافت است که باید با تم کلی اجناسی هم خوانی داشته باشد. قبل از طراحی، طراح از شما میپرسد کدام سبک را ترجیح میدهید؛ ولیبه طور کلی قابلیت برند و اسم برند شما و خلاقیت و ایده ی طراح است که تعیین میکند کدام سبک برای شما مناسب تر است. در زیر با ایده های طراحی و دکوراسیون مغازه ها و مراکز تجاری بیشتر آشنا خواهید شد. نور پردازی در واحدهای تجاری از اهمیت به خصوصی برخورداراست. اگر به فکر اجرای دکور مغازه ارزان برای یک اسباب بازی فروشی هستید، باید یک نکته را بدانید که مشتری شما کودکان هستند و جذابیت های دنیای کودکانه مهمترین عنصری است که باید در دکور مغازه شما دیده شود. اگر صاحب فروشگاه طلا و جواهر هستید تا به حال حتما به این فکر کردهاید که چه طور میتوانید درخشش طلا و جواهرات داخل ویترین را بیشتر کنید؟ در دنیای امروزه هر آنچه که با رنگ ترکیب شود اثربخشی خاص خود را دارد بنابراین حتی اگر مغازه شما نیاز به دکور لوکس ندارد باز هم از تاثیر رنگ بر روی بخش های مختلف مغازه غافل نشوید.

ویترین های جواهر فروشی می توانند به عنوان نماد یک فروشگاه در ذهن مشتری باقی بمانند. استفاده از متریال فلزی، به عنوان مثال ترکیب استیل و شیشه، درزگیر برنزی، ترکیب درب فلزی و شیشه ای و باندهای کناره در کف ، تاثیر ویژه ای در دکوراسیون طلا فروشی خواهد داشت. شما باید محصولاتی را در کف چین ویترین طلا فروشی به نمایش بگذارید که پاسخ گوی تمامی سلیقه ها باشند. این سنگها که یکی دیگر از متریالهای به کار برده در کف مغازه ها به شمار میآید، زیبا و بسیار به صرفه هستند. فرد دیگر نیز درب طلافروشی را ببندد. عده ای بنا بر سرمایه هنگفتی که در اختیار دارند این شغل را انتخاب کرده اند اما خالی از علم و آگاهی لازم در زمینه فروش و حتی جذب و نگهداشت مشتری هستند. حتی شیشههایی که برای ویترین آن در نظر گرفته میشود هم باید از نوع ضد گلوله و نشکن باشد.

در ویترین شیشه ای طلا فروشی از انواع مختلف شیشه دوجداره میتوان استفاده کرد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. حتما نباید در طلا فروشی همه قفسه ها مملو از طلا وجواهر باشد، استفاده از اثر هنری، تابلو و گیاهان طبیعی، فضای دلنشین تری را در مشتری ایجاد خواهد کرد. طراحی لوگو جواهر سازی نیز یکی از اقدامات مهم برای شروع این شغل است زیرا مخاطب در ابتدا با لوگو و نام تجاری شما آشنا شده و سپس اقدام به آشنایی بیشتر و یا خرید محصول خواهد کرد. فروشگاه هایی که طلا فروشی هستند به عنوان چشمگیر ترین و لوکس ترین فروشگاه ها در اکثر مراکز تجاری شناخته می شوند . همچنین شیشه لمینت بیش از سه لایه نیز به عنوان شیشه ضدگلوله شناخته شده است.

با اطمینان و آرامش خاطر طراحی فضای خود را به ما گروه طره بسپارید. طراحی طلا فروشی – گروه طراحی و معماری کامیار معروف زاده. شرکت پنجره شهر تولید و عرضه کننده انواع درب و پنجره دوجداره، شیشههای ضدگلوله طلا فروشی، توری پلیسه، پرده های مدرن و … فردیت، موضوعی است که بازاریابی مدرن به آن تاکید دارد. لازم به ذکر است ویترین شیشهای طلا فروشی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده میشود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است. توجه به گیرایی و چشم نوازی ویترین نکته بسیار مهمی است؛ بهتر است از متخصصین در این زمینه و طراحان خبره راهنمایی و مشاوره گرفته شود. در حقیقت دوربینهای امنیتی و مداربسته عامل بازدارنده این فروشگاهها به شمار میآیند که طراحان داخلی در زمان طراحی دکوراسیون طلافروشی باید مناسبترین مکان را برای نصب آنها در نظر بگیرند. این شیشهها در انواع متعددی تولید میشوند که هر یک از آنها دارای توانایی و قدرت تحمل بسیار بر اثر تعداد ضربات و همچنین زمان معینی را دارا هستند که در صورتی که این تعداد ضربه مشخص شده به آنها وارد شود، درصد این که از هم گسسته شوند نیز بسیار زیاد است. مصرف انرژی آنها بسیار پایین است و شما میتوانید هر طوری که دوست دارید از آنها در نورپردازی ویترینهای داخل مغازه استفاده کنید.

طبق نظرسنجی از تعداد زیادی از خرده فروشان، متوجه شدیم که حدود ۹۰ درصد از مشتریان، بلافاصله در هنگام ورود به فروشگاه، ابتدا ناخودآگاه به سمت راست فروشگاه نگاه می کنند، دیوار قدرت نامی است که مغازه دار ها برای سمت راست مغازه خود انتخاب کرده اند و به خوبی از اهمیت این بخش با خبر هستند. رنگ آمیزی دیوارها و وسایلی که در داخل مغازه وجود دارد، تاثیر عمیقی بر روی ناخودآگاه فرد می گذارد. دکور طلافروشی udecor خود را تا حد امکان با رنگ آمیزی شده (بدون رگه) ساده نگه دارید تا تمرکز اصلی روی جواهرات باشد. ویترین اصلی فروشگاه خود را طوری نورپردازی کنید که دمای رنگ آنها باعث محو شدن جواهرات رنگی نشوند، در عین حال شدت نور باید جوری باشد که توجه عابرین پیاده خیابان را نیز به خود جلب کند. شخصا در 28 سالی که به طراحی و دیزاین ویترین مشغولم، در غالب مواقع نسبت به چرخش فصول مختلف سال طرحی را ارائه داده ام، از انتخاب پس زمینه یا texture مناسب به همراه بکارگیری المان هایی نظیر مجسمه های آنتیک، گل ارایی، تا نور پردازی به جا و به اندازه، و خلاصه ازهر المان خاصی استفاده کرده امتا تراش و شیپ سنگ ها توام با رنگی که دارند در زمینه رنگ مناسب با آنها چیدمان شود .این امر باعث میشود چشم بیننده را خیره نماید و همچین استفاده از چرم چوب و پارچه ومواردی که باعث طبیعی شدن ویترین میگردد از المان های طراحی ام بوده اند.

این که چه چراغی را برای تامین روشنایی عمومی طلافروشی خود انتخاب کنید بیشتر از هر چیز دیگری به ارتفاع سقف شما بستگی دارد. این مکان با نورپردازی، دکور، متریال خاص، به عنوان مثال اختلاف ارتفاع و طراحی پلکانی خاص، میتواند متمایز با بخش های دیگر باشد. پنل های الایدی ایجاد سایه و خیرگی ندارند و از این منظر بهترین انتخاب برای فروشگاههایی هستند که ارتفاع سقف آنها کم است. پیوستگی روشنایی و نداشتن سایه روشن نوری در فروشگاه نیز از آن دست موضوعات مهم دیگر است که باید حتما در هنگام طراحی نورپردازی و روشنایی طلافروشی به آن توجه کنید.

چاره این کار استفاده از انواع روشنایی با نور با کیفیت بالا و دمای رنگ مناسب است. چراغهای توکار خطی الایدی در مقایسه با ریسهها انعطاف پذیری کمتری دارند ولی کیفیت نور آنها بسیار بیشتر است. چراغهای جایگزین هالوژن اکووات کیفیت نور فوق العاده ای دارند و جواهرات شما زیر نور آنها جلوه خاصی پیدا میکنند. شیشه هوشمند مدل خاصی از ویترینهای شیشه ای می باشد که از طریق ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و بالعکس تبدیل میشود، شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد. و فروشگاه شما را به یک فروشگاه طلا فروشی شیک و متفاوت تبدیل می کند. تا به حال به دفعات از فروشگاه خارج شده اید و بدون اینکه خریدی کرده باشید به همراهتان گفته اید: ” از فروشنده خوشم نیامد” یا “حس خوبی بهم نداد” یا عباراتی از این قبیل.

در نهایت اگر برای دکوراسیون طلافروشی خود نیاز به مشاوره یا طراحی دقیق و حساب شده دارید، طراحان ما می توانند در این زمینه به شما کمک کنند، پس برای دکوراسیون طلاسازی با ما در یدکور تماس بگیرید. در بعضی موارد ویترین های موجود در یک طلافروشی بیشتر از محیط داخلی آن در جذب مشتری تاثیرگذار است که این امر به سلیقه و تبحر طراحان داخلی مغازه بستگی دارد. کلید این سوال در نحوه نورپردازی و نوع نوری است که برای روشنایی طلافروشی خود استفاده میکند. اگر اکثر کالاهای یک مغازه، طلا، بدلیجات و جواهرات کلاسیک هستند، پیشنهاد می شود روشنایی مغازه را زیاد در نظر بگیرید. اگر می خواهید جلوه ی فضا به سطح دلخواه تان برسد، باید بدانید دقیقا روی کدام قسمت ها تاکید کنید. حتما هنگام پیاده روی در سطح شهر.

نواوری در طراحی چیدمان ویترین ها نیز از این امر مستثنی نیست و بخش مهمی از کسب و کارها است. مهم ترین اصل در فضاهای تجاری، انتخاب کفپوش مناسب است. شیشه های ویترین باید از نوع ضد ضربه و ضدگلوله انتخاب شوند. ویترین ها می توانند از MDF ساخته شوند و به دلیل دوام بالا، تنوع زیاد و قیمت مناسب در دکور طلا فروشی کاربردی است. در مغازه هایی که از رنگ های روشن برای طراحی داخلی آن ها استفاده شده بهتر است از نورپردازی های ملایم تر استفاده شود. برای جلوۀ بهتر فروشگاه بهتر است همۀ اینها را با هم مد نظر قرار گیرد. در بسیاری از کشورها استفاده از این چراغها به دلیل حرارت تولیدی و مصرف بالا ممنوع شده است. به این دلیل که مشتری با توجه به طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی جذب آن فروشگاه شده و برای فروشنده فرصت عرضه محصولات را ایجاد می کند. اما در کل برای انتخاب رنگ مناسب برای محیط فروشگاه باید تلفیقی از رنگهای کرم، سفید، طلایی به کار برد. لامپ SMD مدل D-100 در سه رنگ قاب طلایی . اصولا استفاده از رنگ های کلاسیک مانند قهوه ای طلایی و سفید رایج بوده و احساس خرید در مشتری را برانگیخته می کتد.

زمانی که گلوله به سطح کریستال شفاف این محصولات برخورد میکند، لایههای درونی متراکم شده و مانع عبورگلوله میشوند. زمانی که استارت طراحی بهترین دکور مغازه پوشاک مردانه توسط NDK زده شد، تیم طراحی NDK تصمیم گرفت از باکس هایی استفاده کنند تا طرح و رنگ پیراهن مردانه مشخص باشد، به این ترتیب مشتریان می توانستند تا حد زیادی متوجه اجناس داخل مغازه باشند. این موضوع سبب می شود تا مشتریان در خرید این محصولات مردد شوند. در صورتی که سرامیکهای چینی در مرتبه یک قرار داشته باشند، علاوه بر کیفیت لعاب بسیار بالا، دارای بدنه مقاومی نیز هستند که این امر سبب افزایش قیمت آن ها نسبت به سرامیک های درجه دو شده است. استفاده از لامپ هایی با نور قرمز سبب می شود تا حس عصبانیت در مشتریان، تحریک شود. یکی از اصولی ترین کارهایی که باید در طراحی مغازه طلا فروشی به آن توجه کرد، حفظ امنیت آن است که می توان با تدابیری دقیق، آن را به ارمغان آورد تا خاطر صاحب مغازه آسوده باشد و نگران چیزی طراحی داخلی مغازه طلا فروشی نباشد. به خاطر داشته باشید که هدف از دکوراسیون جواهرفروشی، نمایش قطعات طلاست، نه صرفا نمایش دکور.

در دکوراسیون طلا فروشی سکشنبندی باعث منظم و مرتب به نظر رسیدن مغازه و البته راحتی کار برای فروشنده میشود. با بکارگیری این نوع شیشهها علاوه بر ایمنی، نمای بسیار زیبایی نیز در فروشگاه ایجاد خواهد کرد، برای تولید ویترین شیشهای طلا فروشی خم ابتدا شیشهها در ابعاد موردنظر برش داده شده و سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نظر ساخته شده و در نهایت هم با استفاده از لایه PVB شیشههای خم به هم چسبیده میشوند. در طراحی و دکوراسیون فروشگاهی طلا فروشی وینا 4 نیز از این اصل استفاده شده و در تمامی دیوارها و هم چنین نرده های CNC طبقه بالایی از رنگ میکروسمنت استفاده شده است که علاوه به زیبایی بسیار منحصر به فرد، همخوانی با طراحی مدرن این فروشگاه را به ارمغان آورده است. الگوی هندسی ذکر شده در نمای پروژه، به صورت یکپارچه بدون بازی های فرمی در نظر گرفته شد تا علاوه بر تاکید به متریالیتی متفاوت پروژه، نظم و خلوص را نسبت به نماهای آشفته همجواری ها، برای این بدنه شهری به ارمغان بیاورد. در هنگام طراحی ویترین جواهرات و طلا باید به نحوی در معرض نمایش قرار بگیرد که مشتری به خوبی بتواند ببیند و به این صورت نباشد که بخواید کالاهای با ارزشمند را از ویترین خارج کنید.

نورپردازی طلا فروشی نباید باعث خیرگی چشم گردد و از بروز سایه ها جلوگیری شود. شاید زرق و برق سبک کلاسیک، دقیقا مناسب طراحی داخلی طلافروشی باشد، اما نباید فراموش کرد که اگر زرق و برق دکوراسیون یک فروشگاه، بیش از حد باشد، اجناس آن دیگر و آن طور که باید به چشم نخواهند آمد. اگر سقف فروشگاه شما کوتاه است ما به شما پنلهای الایای را پیشنهاد میکنیم. ضمن انکه همواره به دنبال طرح های نو جهت بهتر دیده شدن بوده ام که نتیجه ان قطعا فروش بیشتر کالا بوده است. تجمل و شکوهی که در این فضا دیده می شود، باید از مکان های دیگر متفاوت باشد و به گونه ای دیگر طراحی شود. گلدنیوز: قطعا هر فروشنده در صنف طلا و جواهر خواستارِ دیده شدن و فروشِ بیشتر است؛ پس چرا بهره گیری از چنین ابزار و حرفه ای -طراحی ویترین- برای آن ها جا نیفتاده است؟ یک عدد دکور یا استند سفید با مارک سامسونگ جهت موبایل فروشی یا هر مغازه کامپیوتری یا شرکت. می باشد. جهت سفارش محصولات و یا مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]