شکل دادن به آینده VET TEC » Code Platoon


تیم Code Platoon اهمیت همکاری با وزارت امور کهنه سربازان را درک می کند تا اطمینان حاصل شود که کهنه سربازان می توانند از آنها استفاده کنند. مزایای آموزش VA برای یافتن مشاغل در طول پنج سال گذشته، ما ارائه دهنده پیشرو بوده ایم VET TEC، و من فرصت باورنکردنی برای شکل دادن به آینده برنامه آزمایشی را داشته ام.

تصویب برنامه آزمایشی VET TEC

VET TEC یک مزیت آموزشی نوآورانه VA است که به کهنه سربازان اجازه می دهد تا در برنامه های آموزشی با فناوری پیشرفته شرکت کنند و پس از فارغ التحصیلی شغل پیدا کنند. برنامه آزمایشی VET TEC در سال 2019 آغاز شد و Code Platoon در میان سه ارائه‌دهنده تایید شده اول برای آموزش سربازان قدیمی بود. یکی از نقش‌های من در Code Platoon این است که تمام پرونده‌های الکترونیکی را برای VA تکمیل کنم و نقطه تماس VA و دانشجویان باشم.

من از نزدیک دیدم که چگونه برنامه VET TEC راه نجاتی برای فراگیران غیرسنتی کهنه کار است که مشتاق یافتن شغلی در فناوری پیشرفته هستند. زمانی که بیماری همه گیر مدارس کد را مجبور کرد آموزش های خود را به صورت آنلاین منتقل کنند، Code Platoon برای خدمت به افزایش جانبازان علاقه مند به برنامه های آموزشی ما آماده شد. ثبت نام افزایش یافت زیرا VET TEC به این کهنه سربازان اجازه آموزش از راه دور را داد.

ارائه دهندگان VET TEC همچنان شاهد نتایج بالای شغلی برای هزاران کهنه سرباز هستند. پلاتون کد 168 دانش آموز جانباز را از طریق VET TEC آموزش داده است. در طول همه‌گیری، کلاس فارغ‌التحصیلان ما از ژانویه 2021، 100٪ شغلی در عرض شش ماه پس از فارغ‌التحصیلی داشت. برنامه‌های از راه دور ما نسبت به حضوری نرخ‌های یکسان یا بهتری داشته‌اند.

تأسیس کارگروه VET TEC

در حالی که VET TEC شبیه لایحه GI است، تفاوت‌های معنی‌داری وجود دارد که ارائه‌دهندگان تایید شده باید از آن استفاده کنند. برای کمک به بهبود درک ارائه‌دهندگان از VET TEC، گروه کاری VET TEC را در سال 2019 راه‌اندازی کردم. آنچه به عنوان یک تماس موقت بین سه تا پنج ارائه‌دهنده آغاز شد، اکنون یک جلسه ماهانه با بیش از 50 شرکت‌کننده ثابت است. ارائه دهندگان این تماس ها را به عنوان “بهترین آموزشی که هر ماه دریافت می کنیم” توصیف می کنند.

نمایندگانی از وزارت امور کهنه سربازان نیز در کارگروه VET TEC شرکت می کنند. با ایجاد خطوط ارتباطی منسجم و باز بین ارائه‌دهندگان و تیم‌های VA، می‌توانیم مشکلات را به سرعت برطرف کنیم و به سربازان کهنه‌کار کمک کنیم تا به طور مؤثر از برنامه VET TEC استفاده کنند. این همکاری موفقیت VET TEC را به طور چشمگیری افزایش داده است و با نزدیک شدن به پایان برنامه آزمایشی پنج ساله، این برنامه دائمی می شود.

شهادت برای “Forever VET TEC”

اخیراً برای شهادت در کمیته امور ایثارگران مجلس، کمیته فرعی فرصت های اقتصادی دعوت شدم. به‌عنوان تنها ارائه‌دهنده VET TEC در پانل، تجربیات منحصربه‌فرد خود را با کنگره به اشتراک گذاشتم و به نوشتن قانون مجوز VET TEC در سال 2023 کمک کردم. این عمل، با نام مستعار “Forever VET TEC”، VET TEC را به یک برنامه دائمی تبدیل می کند.

در طول جلسه، من در مورد تاریخچه VET TEC، تجربیات ارائه دهندگان و کهنه سربازان در طول برنامه آزمایشی، و فرصت هایی برای کمک به کهنه سربازان بیشتر برای یافتن شغل معنادار با دائمی شدن VET TEC بحث کردم. کامل من شهادت و پیش نویس قانون مجوز TEC VET سال 2023 به صورت عمومی در وب سایت house.gov در دسترس هستند.

زمانی که در واشنگتن دی سی بودم، با سهامداران کنگره در برنامه VET TEC نیز ملاقات کردم. من این فرصت را داشتم تا موارد زیر را توصیه کنم:

  • Juan Ciscamoni، مجلس نمایندگان ایالات متحده و حامی اصلی قانون مجوز TEC VET در سال 2023
  • جوزف گارسیا، مدیر اجرایی خدمات آموزشی، اداره مزایای جانبازان
  • Schnell Carraway، رهبر سیاست و مقررات، وزارت امور کهنه سربازان
  • فی فرناندز، مشاور سنای ایالات متحده
  • کلسی بارون، کارمند ارشد حرفه ای و مشاور سیاست دفاعی کمیته سنا در امور کهنه سربازان
  • الی چیمینو، معاون مشاور عمومی، مجلس نمایندگان ایالات متحده
  • نیکلاس آیرز، دستیار ارشد قانونگذاری خوان سیسکامونی، نماینده
  • کیتی فلین، مشاور عمومی و مدیر ستاد، کمیته فرعی فرصت های اقتصادی مجلس نمایندگان ایالات متحده
  • چیس برگرسون، دستیار قانونگذاری، کمیته امور کهنه سربازان مجلس نمایندگان آمریکا

رویکرد دوجانبه و مشارکتی به “Forever VET TEC” نشان‌دهنده جدیت VA، کنگره، و Code Platoon برای اطمینان از در دسترس بودن VET TEC برای کهنه‌کاران برای سال‌های آینده است.

آلیشیا بدن به عنوان مدیر مشارکت برای پلاتون کد خدمت می کند. در این نقش، او بر ایجاد روابط با شرکا، از جمله شرکت‌هایی که دوره‌های کارآموزی و فرصت‌های استخدام ترجیحی را برای فارغ‌التحصیلان Code Platoon ارائه می‌کنند، تمرکز می‌کند. او از نزدیک با مدیر اجرایی با تمرکز بر برنامه ریزی استراتژیک، تأییدیه های نظارتی و انطباق، و خدمات دانشجویی، از جمله پذیرش، ثبت نام، و خدمات شغلی همکاری می کند. او مسئول صدور گواهینامه مدرسه، نقطه تماس اصلی برای VA و دانش آموزان است. آلیشیا فارغ التحصیل دانشگاه کنکوردیا، شیکاگو و دانشگاه ایالتی اوهایو است.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]