شکست غافلگیرکننده Insteon مشکلات فناوری خانه هوشمند را برجسته می کند

محصولات خانه های هوشمند توسط X-10 در دهه 1970 پیشگام شدند و این شرکت نیز همینطور است ظاهرا هنوز در اطراف. این شرکت‌ها نمی‌دانستند که به‌طور مؤثر شرکت‌های تلفن یا شبکه هستند، به این معنی که قابلیت همکاری، سهولت نصب و جایگزینی (برای فعال کردن ریزش محصول و فروش متوالی) و سهولت استفاده برای محصولات بسیار مهم است.خانه هوشمند

دلیل شکست پی در پی محصولات خانه های هوشمند این است که شرکت ها با الزامات به گونه ای رفتار می کنند که انگار اختیاری هستند. نتیجه مجموعه محصولاتی است که به جرم بحرانی نمی رسند. این محصولات به آمازون، اپل، گوگل یا شخص دیگری به اندازه کافی بزرگ نیاز دارند تا بتواند مجموعه ای از الزامات را انجام دهد که این دسته از ارائه ها را قابل دوام تر می کند. هیچ شرکتی تا به امروز این کار را انجام نداده است، که نشان می‌دهد شرکت‌های بیشتری این بازار را رها می‌کنند یا زیر پا می‌روند.

نکته دوم این است که نصب و ارتقاء آنها باید نسبتاً آسان باشد. یکی از چیزهایی که به نظر می‌رسد صنعت فناوری مرتباً فراموش می‌کند این است که در حال رشد است. اگر موانعی برای نصب محصولات ارتقا یافته ایجاد کنید، درآمد و فروش احتمالی آینده را از بین خواهید برد. من فقط از یک شرکت اطلاع دارم، روشنایی هوشمند ظهر (یکی از شرکت های تابعه Racepoint Energy)، که این مشکل را با یک سوکت سوئیچ هوشمند که پس از نصب، به شما امکان می دهد سوئیچ مربوطه را بدون برقکار یا خطر شوک شدن تعویض کنید، برطرف کرد. برای یک سوئیچ Insteon، ابتدا باید آن را از برنامه و همه سوییچ های دیگر حذف کنید. اگر این کار را انجام داد، ممکن است پنج دقیقه یا بیشتر طول بکشد (اغلب این کار را نمی‌کند)، و سپس باید سوئیچ موجود را بیرون بکشید، سیم آن را باز کنید، سپس کلید جدید را سیم‌کشی کنید. اگر این کار را با روشن بودن برق انجام می‌دهید، آماده باشید. برای چندین لحظه تکان دهنده که به طور تصادفی یک لید زنده را لمس می کنید. بنابراین، شما اساساً در حین تعویض، درمان شوک انزجار را دریافت می کنید، که به این معنی است که هرگز جایگزین دیگری را انجام نخواهید داد.

همچنین بخوانید: قدرت بی سیم Ossia: انقلابی ترین فناوری که هرگز در مورد آن نشنیده اید

چرا فناوری خانه هوشمند شکست می خورد؟

اول، محصول باید با هم کار کند تا بتوانید یک ساختار کنترلی برای همه آنها داشته باشید. در خانه هوشمند خودم، یک برنامه برای برخی از قفل‌ها، یک برنامه دیگر برای یک یا دو مورد دیگر، دو برنامه برای دوربین‌های امنیتی خود دارم – و سیستم روشنایی من، به لطف خرابی Insteon، روی دو برنامه است.

من بسیاری از این را نصب کردم تا بتوانم آن را به کار ببرم، اما همسرم طرفدار آن نیست. صادقانه بگویم، همه چیز یک آشفتگی مدیریت است. کاربران خانگی برای مدیریت برنامه‌ها، رابط‌های مختلف و مقابله با تداخل و تداخل شبکه‌های بی‌سیم، نمی‌خواهند بخش فناوری اطلاعات یک نفره باشند. نکته یک خانه هوشمند این است که قرار است آسان‌تر باشد، بدون نیاز به مدرک پیشرفته در مدیریت سیستم برای کارکرد آن.

سه شرط برای هر محصول شبکه ای وجود دارد تا بتواند به جرم بحرانی برسد.

به طور خلاصه، اگر صنعت خانه های هوشمند به زودی آن را جمع نکند، یک شرکت در یک زمان شکست می خورد.

شرکت‌هایی مانند ADT تلاش کرده‌اند تا پیشنهادات کامل‌تری را ارائه دهند که به رابط‌های کاربری مبتنی بر امنیت خود متصل است، اما اغلب با محصولات شخص ثالث به خوبی کار نمی‌کنند و تجهیزات جانبی آن‌ها با پیشنهادات شخص ثالث رقابت نمی‌کنند و نتیجه را می‌سازند. کمتر از ستاره ای

در ادامه بخوانید: آیا متا آرزوی مرگ دارد؟منبع

این هفته، Insteon به تعداد فزاینده‌ای پیوست شرکت های شکست خورده خانه هوشمند که با مرگ های شرم آور مرد. در آخرین مورد، هشدار کمی وجود داشت یا هیچ هشداری وجود نداشت، آنها فقط خاموش شدند و برنامه ها از کار افتادند.

بیایید در مورد اینکه چرا اتوماسیون خانگی در حال حاضر کار نمی کند و چه اتفاقی باید بیفتد تا فرصتی داشته باشد صحبت کنیم.

الزامات اتوماسیون خانگی

در نهایت، نصب حاصل باید از یک رابط، از جمله صدا، آسان باشد. آمازون، گوگل و حتی اپل با سطوح مختلف موفقیت روی آن قسمت کار کرده اند، اما تجربه کاربری کلی را در اختیار ندارند، زیرا هیچ یک از این شرکت ها خودشان راه حل کاملی ایجاد نمی کنند. در نتیجه، مشکلات نرم‌افزاری بین پلت‌فرم‌ها مشکل‌ساز می‌شوند و معمولاً زمانی که می‌خواهید سیستم را به رخ بکشید، شکست می‌خورند، و توسعه حمایت انتقادی برای بخش یا هر گروهی از محصولات مرتبط را دشوار می‌کند.

این محصولات عملکرد خوبی نداشتند، اغلب نصب آنها بسیار دشوار و تا حدودی خطرناک بود، و حتی تعویض آن نیز دردناک تر بود، که همگی به فروش اولیه و بعدی آسیب رساندند. رابط های کاربری در سراسر نقشه بود. اگر در خانه هوشمندی بوده اید که درست کار نمی کند، به سرعت تبدیل به یک کابوس می شود. همسایه همسایه‌ام بعد از یک هفته استفاده، اتوماسیون خانه‌اش خراب شد، زیرا چراغش مدام روشن می‌شد و شب‌ها او را بیدار می‌کرد (او از نظر فناوری عالی نبود، اما نباید لازم می‌بود).

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]