سفر فارغ التحصیلان جوخه آلفا » جوخه کد


تقریباً همه دانش‌آموزان بوت‌کمپ برنامه‌نویسی نگران به دست آوردن اولین شغل فنی خود هستند. بسیاری از افراد بدون مدرک چهار ساله نیز نگران پیشرفت شغلی خود در این صنعت هستند. جیمز ویلتون، سرپرست تیم فنی در Procore Technologies و فارغ التحصیل Alpha Platoon، قبلاً این اضطراب را احساس می کرد. اما سفر او ثابت می‌کند که می‌توان بدون مدرک لیسانس، یک شغل فنی را ایجاد کرد و رشد داد.

جیمز گفت: «در هفت سال تجربه من، دانش عملی بزرگترین دارایی در فناوری است. هیچ کس که تا به حال با او کار کرده ام رفتار متفاوتی با من نداشته است، زیرا من مدرک چهار ساله ندارم. آنها در عوض دستاوردهای من و تمایل به ادامه یادگیری را می بینند.”

مانند بسیاری از کهنه سربازان، جیمز در واقع قصد داشت پس از پایان خدمتش به کالج برود.

جیمز گفت: “من در سال 2008 در گارد ملی ارتش نام نویسی کردم.” «من در یک خانه گروهی بزرگ شدم. ارتش یکی از معدود راه هایی بود که دیده بودم همسالانم برای ادامه تحصیلات عالی پول پس انداز می کنند.»

اما هنگامی که جیمز خدمت را ترک کرد، نتوانست چهار سال برای یک شغل ثابت و تمام وقت صبر کند. او که احساس گمراهی می کرد، برای راهنمایی به دوستانش مراجعه کرد. دوستش در مورد مفهوم نسبتاً جدیدی به او گفت – bootcamp کدنویسی.

جیمز از این فرصت استفاده کرد و یک بوت کمپ کدگذاری را که به طور انحصاری برای جانبازان طراحی شده بود کشف کرد. او از فرصت استفاده کرد و به جوخه آلفای افتتاحیه Code Platoon پیوست.

«با وجود اینکه Code Platoon یک ارائه دهنده آموزشی جدید بود، چیزی که من را جذب کرد تجربه مشترک نظامی بین دانش آموزان بود. ارتباط با هم گروهی کهنه سربازانم راحت تر بود. من هنوز با چند نفر از فارغ التحصیلان دیگر همگروهم صحبت می کنم.»

هنگامی که جیمز از Code Platoon فارغ التحصیل شد، از تجربه نظامی خود در شبکه گسترده حرفه ای فناوری کهنه کار استفاده کرد.

من به طور خاص به دنبال استخدام‌کنندگان کهنه‌کار در شرکت‌هایی می‌گشتم که به آنها علاقه داشتم و برای معرفی شغل فنی با آنها تماس می‌گرفتم. در مصاحبه‌ها، مجموعه مهارت‌های منحصربه‌فرد خود را از خدماتم به اشتراک می‌گذارم – رهبری، کار تحت فشار، و تعیین و دستیابی به اهداف.

جیمز به عنوان کارآموز مهندس نرم افزار در Enova وارد صنعت فناوری شد. او دو سال در شرکت فناوری مالی باقی ماند. سپس به Procore پیوست.

او گفت: “کار من از آنجا به طور ارگانیک پیشرفت کرد.” “من به یک “تیم شکست اشکال” در Procore منصوب شدم. ما شروع به بررسی کردیم و مسائل مهمتر از آنچه رهبری پیش بینی کرده بود در کد پیدا کردیم. من زمان زیادی را صرف تحقیق و بررسی معیارها کردم.

«از آنجایی که من کارشناس موضوع شدم، نظارت بر پیمانکاران فرعی را شروع کردم و به رهبری تیم فنی و محصولی تبدیل شدم که امروز هستم. اکنون، من به مدیریت محصول نرم‌افزاری تیمم کمک می‌کنم، مراسم Agile را هدایت می‌کنم و با سهامداران برای استراتژی‌بندی آینده محصول (و جلوگیری از باگ‌های بیشتر) کار می‌کنم.»

جیمز همچنین در حال بررسی بازگشت به کالج است، اما این بار برای علاقه خود و نه یک ضرورت درک شده.

جیمز گفت: “من با ایده ادامه تحصیلم بازی می کنم، اما این کار را برای خودم انجام می دهم.” من همیشه به دنبال فرصت های جدید برای رشد مجموعه مهارت هایم هستم. من به Code Platoon رفتم زیرا برای کشف دنیای فناوری هیجان زده بودم. من این طرز فکر را در طول دوران حرفه ای خود حفظ کرده ام.

من این را در طول سال ها کشف کرده ام: مهم نیست که چقدر در زمینه فناوری کار می کنم، هرگز همه چیز را نمی دانم. این می تواند ترسناک باشد، اما باعث می شود بعد از این همه مدت بیشتر برگردم.”

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نویسندگی و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]