راه اندازی یک شغل فنی با HelloFresh » Code Platoon


هنگامی که کنت مالی فارغ التحصیل Code Platoon شد، هرگز تصور نمی کرد که در نهایت به ارائه شام ​​های خوشمزه به مردم در سراسر جهان کمک کند. خوب، این دقیقاً همان کاری است که او به عنوان یک مهندس نرم افزار انجام می دهد HelloFresh، یکی از ارائه دهندگان پیشرو کیت غذا در جهان است.

اخیراً با کنت، کهنه سرباز 15 ساله نیروی هوایی، صحبت کردیم تا درباره نحوه شروع حرفه خود با شرکت کیت غذا بیشتر بدانیم.

کنت از پلاتون کد به عنوان بخشی از جوخه کیلو فارغ التحصیل شد. خود مرشد در طول برنامه او را برای یک موقعیت مهندسی نرم افزار در عامل. سه مصاحبه بعد، کنت به تیم ملحق شد و به آنها کمک کرد Factor را برای ادغام با HelloFresh Group آماده کنند..

او پنج ماه بعد به تیم پرتاب کشور HelloFresh منتقل شد.

کنت گفت: HelloFresh به صورت دستی در هر کشور جدیدی راه‌اندازی می‌شد، اما اکنون به آن‌ها کمک می‌کنم فرآیند را خودکار کنند. من از مهارت های برنامه نویسی خود برای کار بر روی یک مولد کلید جدید طاق استفاده کردم. تمام فایل های قالب را می گیرد و آنها را برای هر کشور جدید ویرایش می کند.

تا کنون، این برنامه به راه اندازی HelloFresh در هفت کشور، از جمله ایرلند و ژاپن کمک کرده است. این باور نکردنی است که بدانیم قبلاً تأثیری ماندگار گذاشته‌ام، این که کدی که نوشتم در سراسر جهان استفاده می‌شود.»

سفر مهندسی نرم‌افزار کنت زمانی آغاز شد که او در ۱۰ سالگی خود BASIC را بر روی کامپیوتر خانواده‌اش آموخت. او به عنوان یک سرگرمی به برنامه نویسی ادامه داد تا اینکه Code Platoon را پیدا کرد.

کنت گفت: «زمانی که Code Platoon را شروع کردم، تجربه زیادی نداشتم. من فقط در هفته 10 برنامه زمانی که شروع به کار کردم احساس یک برنامه نویس واقعی کردم پروژه شخصی من. این اولین بار بود که چیزی را از پایه برنامه نویسی می کردم. من یک بازی دیجیتالی Hot Potato ساختم که از تلفن هر بازیکن به عنوان کنترلر از طریق پیامک استفاده می کرد. روند ساخت یک برنامه از ابتدا مثل تماشای بزرگ شدن بچه ام بود. هر چه بیشتر تلاش می کردم، قوی تر می شد. من همیشه به ویژگی‌های بعدی برای معرفی و بهبود فکر می‌کردم.»

“من در هر لحظه در جریان Code Platoon پشتیبانی داشتم. همکلاسی هایم مرا تشویق کردند. هر مربی یا دستیار آموزشی که برای کمک به او مراجعه کردم بدون تردید پاسخ داد. همه از یکدیگر حمایت کردند.»

من به داشتن ساختارهای پشتیبانی شگفت انگیز در HelloFresh ادامه دادم. راه اندازی یک کشور جدید بسیار دخیل است. تیم من متشکل از پنج مهندس نرم افزار صدها مخزن مختلف را لمس می کند. این می تواند واقعاً ترسناک باشد، اما اگر کسی گیر کند، همه ما برای کمک به یکدیگر شیرجه می زنیم.”

وقتی از کنت خواسته شد تا توصیه مورد علاقه خود را برای فارغ التحصیلان بوت کمپ برنامه نویسی به اشتراک بگذارد، این را گفت:

سندرم ایمپوستر واقعی است، اما شما آن را کشف خواهید کرد. مهندسان نرم افزار از پیشینه های آموزشی متنوعی هستند. برخی دارای مدارک پیشرفته علوم کامپیوتر هستند. دیگران مانند من از یک بوت کمپ برنامه نویسی فارغ التحصیل شدند.

هر زمان که یک رشته جدید را شروع می کنید، هرگز نمی دانید که چگونه می شود. یک عنصر ریسک وجود دارد. در مورد من، فکر می‌کنم همه چیز بهتر از چیزی که می‌توانم بخواهم به پایان رسید.»

برای مطالعه در مورد تجربه کنت به عنوان یک دانشجوی بوت کمپ برنامه نویسی، پست وبلاگ او را بررسی کنید “وقتی سخاوت و فرصت به هم می رسند.”

اگر شما یک جانباز هستید که علاقه مند به شروع حرفه مهندسی نرم افزار هستید، می توانید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید برنامه های ما و امروز به Code Platoon اعمال کنید.

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]