حامیان جشن کد پلاتون 2022 مبلغ 118000 دلار برای بورسیه های کهنه کار فناوری جمع آوری کردند » Code Platoon


Code Platoon با رویداد Celebrate Code Platoon 2022، شش سال کمک به آموزش سربازان کهنه سرباز، سربازان وظیفه فعال و همسران نظامی را برای مشاغل مهندسی نرم افزار جشن گرفت. این رویداد در 22 سپتامبر در ساعت برگزار شد رویدادهای مصنوع شیکاگو. بیش از صد فارغ التحصیل و حامی گرد هم آمدند تا تأثیر Code Platoon بر جامعه کهنه سربازان را بشناسند و بیش از 118,000 دلار برای بورسیه های بوت کمپ کدگذاری نظامی و توسعه برنامه درسی ما جمع آوری کنند.

شروع برنامه، ایگی خان، رئیس محصولات دیجیتال در جی پی مورگان چیس و خزانه دار هیئت مدیره پلاتون کد، ما را معرفی کرد برنامه مهندسی نرم افزار تمام پشته پیشنهادات و تجربیات خود را در انتقال به نیروی کار غیرنظامی از نیروی دریایی ایالات متحده به اشتراک گذاشت.

رودریگو لوی، بنیانگذار و مدیر اجرایی Code Platoon، تلاش‌های این سازمان را در شش سال گذشته مرور کرد. این برنامه بیش از 300 فارغ التحصیل دارد. 80 درصد از فارغ التحصیلان در عرض شش ماه پس از فارغ التحصیلی در رشته مهندسی نرم افزار شغل پیدا کردند. متوسط ​​حقوق اولیه برای آن فارغ التحصیلان 80000 دلار بود – دو برابر حقوق متوسط ​​آنها قبل از شروع به کار Code Platoon.

Code Platoon همچنین در دو سال گذشته بیش از 1.2 میلیون دلار بورسیه داده است. این بورسیه ها توسط ما امکان پذیر است شرکای شرکتی، کمک های مالی و اهدا کنندگان.

یکی از نکات برجسته Celebrate Code Platoon 2022 تجلیل از شریک سال 2022 ما بود. Accenture. پل نادسون، سرگرد در ارتش ذخیره و مدیر مشاور فناوری در Accenture، سخنرانی اصلی را ایراد کرد. وی در مورد فرصت های موجود برای جانبازان و همسران نظامی در صنعت فناوری صحبت کرد.

کارکنان AccentureAccenture با ارائه کمک های مالی، مربیان متخصص رزومه، و خط لوله استعدادیابی برای فارغ التحصیلان Code Platoon به درخواست کمک به جامعه نظامی پاسخ می دهد.

این برنامه با افزایش پارویی ما به رهبری به پایان رسید مایکل دورسی، رئیس انجمن فارغ التحصیلان پلاتون کد و جانباز نیروی دریایی. بالا بردن پارو داستان های مگان گنولدی و کنت مالی، فارغ التحصیلان اخیر Code Platoon که مشاغل مهندسی نرم افزار را در از طریق و HelloFresh پس از شرکت در برنامه تمام پشته همهجانبه ما.

مهمانان پاروهای خود را برای کمک به کمک های مالی برای بورسیه های Code Platoon بلند کردند. Code Platoon بیش از 50000 دلار کمک مالی در طول افزایش پارو دریافت کرد. کل جمع آوری شده از این رویداد بیش از 118000 دلار بود.

فارغ التحصیلان جوخه کیلویی کامل.برای کسانی که نتوانستند به ما در Celebrate Code Platoon 2022 بپیوندند، هنوز برای نشان دادن حمایت خود دیر نیست اهدا می کند به جمع آوری کمک های مالی Platoon Celebrate Code. همه کمک ها از مالیات کسر می شوند.

ما از سخاوت حامیان خود بی نهایت سپاسگزاریم و مشتاقانه منتظر رویداد سال آینده هستیم!

پت کریون رئیس ستاد پلاتون کد است. او یک سابقه خانوادگی از خدمت سربازی را به همراه دارد که به دوران جنگ انقلاب بازمی گردد. پت بیش از 30 سال گذشته را صرف کمک به کودکان و خانواده ها به عنوان یک مدیر اجرایی در سطح C برای سازمان های غیرانتفاعی ملی و بین المللی مانند پیشاهنگی پسران آمریکا، (ISC)2 مرکز ایمنی و آموزش سایبری، خواهران بزرگ برادران بزرگ، و ویتنام کرده است. صندوق یادبود کهنه سربازان در واشنگتن دی سی او از سفر، گلف، کشف آبجوهای دست ساز جدید با دوستانش و تماشای مستندها و نمایش های درام جنایی با همسرش لذت می برد.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]