جدیدترینهای «برای تولید محتوای»:

سلیمان مامعزیزی روز سهشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود: با توجه به تعدد تعطیلاتی که در سال تحصیلی جاری به دلیل مسائلی، مانند شیوع کرونا و کنترل این بیماری در جامعه اعمال شد، معلمان این شهرستان آموزش خود را تعطیل نکرده و تمهیداتی ویژه در نظر گرفته شد که یکی از این اقدامات تولید محتوا از جمله فیلم آموزشی بود. به گزارش خبرگزاری برنا از گیلان ؛ دکتر ارسلان زارع در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تبریک سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) سیره زندگی ائمه اطهار را راهگشای جامعه بشریت در همه ادوار دانست و اظهار کرد: لازم است سبک زندگی اسلامی و الگوهای ممتاز آن به نسل جوان معرفی شود. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، محمدصادق معتمدیان در جلسه شورای اطلاعرسانی استان اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع، همه دستگاهها مکلف هستند همه ظرفیتهای در اختیار خود را برای اطلاعرسانی در زمینه بیماری کرونا بکار گیرند. وی بیان داشت: سند تحول به عنوان یکی ازدغدغههای مسوولان نظام ازجمله مقام معظم رهبری است، به همین دلیل باید توجه ویژه ای به اجرای آن شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، «معصومه فرجی» در نشست هماندیشی کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی با محورت توسعه اشتغال که در دفتر معاونت فرهنگی و رسانهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد با اشاره به اهمیت تولید محتوا برای فضای مجازی که بیشترین مخاطب آن نسل جوان هستند، اظهار کرد: برای رسیدن به جایگاه مطلوب در حوزه تولید محتوا، ایجاد کارآفرینی و خلق ثروت باید مقدمات آن فراهم شود.

ارسلان زارع امروز در نشست هم اندیشی با جمعی از فعالان اجتماعی، فرهنگی و رسانهای استان با موضوع کرونا اظهار کرد: فعالان اجتماعی و نخبگان در همه عرصههای عمومی، نقش مرجعیت دارند و از نظر اعتماد عمومی نقطه اتکای مردم محسوب میشوند. وی افزود: نباید معاونت فرهنگی تولید محتوی کند؛ بلکه باید بهصورتی مدیریت شود که کانونهای مرتبط متناسب با نوع فعالیتهای خود اقدامات آموزشی و کارگاهی با موضوع فعالیت فرهنگی انجام دهند. نوع مطلب و تولید محتوایی که رسانه ایجاد میکند باید متناسب با مخاطب باشد تا به مرحله اثرگذاری برسد. مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از تولید محتوای آموزشی برای دانشآموزان با نیازهای ویژه در همدان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت الاسلام میثم فیاضی شامگاه امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر تولید محتوای دیجیتال در خصوص مسائل فلسطین، اظهار کرد: هرچند بهخاطر کرونا تجمعاتی صورت نمیگیرد، اما باید در فضای مجازی اقدامات بیشتر و مناسبتری انجام بگیرد. محرمعلی الهویی روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا اظهار داشت: به دلیل تعطیلی مدارس به علت شیوع بیماری کرونا این اقدام مهم آموزشی ازسوی معلمان صورت گرفت.

ایتنا – معاون مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به تهیه سند صیانت از کودکان و نوجوانان در فضای مجازی، گفت: با این سند هم اینترنت کودکان از اینترنت عمومی جامعه مستقل میشود و هم تولید محتوای گستردهای مخصوص کودکان و نوجوانان در فضای اینترنت صورت میگیرد. در اینترنت است. همان چیزهایی که روزگاری در مغازههای دونبش و بزرگ معنی پیدا میکرد حالا معنای دیجیتال دارند. وی با اشاره به انتخاب سمنان به عنوان پایلوت اجرای طرح شهر دوستدار کودک از سوی وزارت کشور، تصریح کرد: با افتتاح “استودیو رسانه شهر” تحت نظارت مدیریت ارتباطات و امور بینالملل شهرداری سمنان زمینه تولید محتوای صوتی در خصوص مسائل کودکان و کتابهای صوتی در قالب پادکست اینترنتی فراهم شده است. رئیس اداره شهر دوستدار کودک شهرداری سمنان از ایجاد زمینه مناسب برای تولید محتوای تخصصی ویژه کودکان و نوجوانان این شهر خبر داد. رئیس اداره ارزیابی و عملکرد هرمزگان،گفت:با توجه به شرایط کنونی ،رعایت پروتکل های بهداشتی الزامی بوده و احتمال برگزاری کلاسها بصورت غیر حضوری وجود دارد بنابراین تولید محتوای آموزشی در اولویت برنامه های پروژه مهر است. ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: شرایط پیش آمده به واسطه انتشار ویروس کرونا، فرصتی است تا با تولید محتوای مهارت محور در بستر الکترونیک به آموزش و از راه دور توجه جدی داشته باشیم.

سمانه محمدیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: شهرداری سمنان با بهرهگیری از اساتید مجرب، تولید محتوای تخصصی برای کودکان و نوجوانان سمنانی را در دستور کار قرار داده است. به گزارش ایسنا، بنابراعلام آنی بین رسانه، وقتی این روزها حتی خودتان هم بخش زیادی از خریدهای کوچک و بزرگتان را هنگام گشتن در شبکههای اجتماعی و بهخصوص اینستاگرام انجام میدهید، به این فکر افتادهاید که باید در این رسانهها هم فعال باشید و شاید حتی صفحهای هم به اسم برندتان باز کرده باشید. سالاری با بیان اینکه فضای مجازی بهترین محیط برای زدن مشت بر دهان یاوه گویان است، گفت: کسی که امروز در فضای مجازی نقش آفرینی می کند، اجر و پاداش آنان کمتر از مدافعان وطنی که به عنوان نیروی نظامی در عرصه دفاعی خدمت می کنند، نیست. با تولید محتواهای الکترونیکی و با بهره گیری از بسترهای ایمنی مجاز، فرآیند یاددهی و یادگیری دانش آموزان استان درایام تعطیلی مدارس پیگیری می شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری webspinner وب سایت خود باشید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]