بهترین نرم افزار تولید محتوا اینستاگرام و آموزشی

درواقع نسخه رایگان این محصول به شما این امکان را میدهد تا سه ویدئو بسازید و آنرا ذخیره سازی نمائید و پس از آن باید اشتراک تهیه کنید. یک نرم افزار تولید محتوای صوتی بسیار قوی برای سیستم عامل اندروید و گوشیها که به سادگی این امکان را به شما میدهد در هر جایی بتوانید با استفاده از موبایل محتوای صوتی ضبط کنید و از آن برای بازاریابی یا برند سازی استفاده کنید. شاید بهترین نرم افزار تولید محتوا تصویری یا ساخت عکسها و پوستر ها فتوشاپ است زیرا امکانات بسیار زیادی دارد و با استفاده از آن میتوان آثار بسیار زیبایی خلق کرد. امروزه اکثر گرافیست ها از فتوشاپ برای ساخت پوستر،ادیت تصاویر،ساخت کارت ویزیت و غیره استفاده میکنند و دلیل آن هم امکانات و ابزار های حرفهای آن است که در اختیار ما قرار میدهد. یک نرمافزار فوق حرفهای برای طراحی انیمیشن و ساخت و ویرایش محتوای ویدئویی است، کار با افتر افکت نیاز مند آموزش است و نسبتاً سخت است. همانطور که جلسات مشاوره سئو و آموزش سئو در مورد آن صحبت میکنیم حرف اول را محتوای خوب میزند در صورتی که دیده شود. تصاویری که در ایلوستریتور ساخته میشوند کیفیت بالاتری نسبت به فتوشاپ دارند و با زوم کردن آن تصاویر پیکسلی نمیشوند ، دلیلش هم برداری بودن ایلوستریتور است.

یکی از محصولات مخصوص ضبط و ویرایش محتوای صوتی و پادکست Adobe Audition است از شرکت Adobe که امکانات و قابلیتهای اختصاصی آن برای اضافه کردن جلوه و موارد خاص به پادکست این نرم افزار را از بقیه نرم افزارها متمایز میکند. نرم افزار کمتازیا محصول شرکت techsmith یکی از محبوبترین برنامهها برای ضبط صفحه و ارائه روی پاورپوینت است این برنامه با قابلیت ضبط صفحه به همراه صدا در بیشتر آموزشهای ضبط شده استفاده شده است و دوره آموزشی بازاریابی محتوایی در وب سایت ما نیز با برنامه کمتازیا و تدوین شده است. میتوانید برروی پادکست های خود صدا گذاری کنید و مثلاً برای یک پادکست انگیزشی یک آهنگ آرام در نظر بگیرید و پس از ساخت آن آنرا برروی ویدئویی که ساختهاید قرار دهید. در ادامه به معرفی نرم افزارهایی بسیار کاربردی برای ضبط و تولید پادکست میپردازیم. پادکست و محتوای صوتی توانسته در سالهای اخیر به سرعت رشد کند و علاقمندان زیادی در دنیا و ایران به گوش دادن محتوای صوتی و پادکست در خودرو به موقع رانندگی یا به هنگام فعالیتهای روزمره عادت کردهاند. این برنامه دارای وب سایت است تا کاربران در ویندوز و سیستم عاملهای دیگر بتوانند از این برنامه استفاده کنند.

دومین نرم افزار تولید محتوا که می خواهم در اینجا به شما معرفی کنم از مجموعه آفیس, مجله خبری webspinner نرم افزار PowerPoint است که بازهم کاربردهای خاص خود را دارد خود من به شخصه برای کارگاهها و دورههای آموزشی از این برنامه استفاده می کنم که همچنین در تولید محتوا هم این برنامه بسیار کاربرد دارد و با قدرت و کیفیت بالای خود توانسته مانند دیگر برنامههای آفیس شهرت پیدا کند. بسیاری از ویدئوها و کلیپهایی که امروز تماشا میکنید مانند موشن گرافیکها را هم با این نرم افزار تولید کردهاند ! مطمئنا اگر تولید محتوا انجام داده باشید میدانید که در این فرآیند با مشکلاتی مثل کمبود زمان کافی و کمبود امکانات برای پیادهسازی محتوایی که در ذهن خود داریم روبرو میشویم (این مشکلات را همچنین میتوانید با دوره بازاریابی محتوایی برطرف کنید) و اگر از قبل برنامه مناسب را انتخاب و از آن استفاده کنیم با این مشکلات بسیار کمتر روبرو خواهیم شد ! یکی از نقاط مهم قوت این اپ این است که شما میتوانید ویدئو های خود را در فضای ابری ذخیره سازی کنید و در هرجا و مکانی به آن دسترسی داشته باشید. البته کیفیت پادکست شما به میکروفون شما ارتباط دارد و در بعضی مواقع شاید نیاز به خرید یک میکروفون هم داشته باشید.

اگر معلم یا مدرس هستید یا در هر زمینهای در دنیای دیجیتال فعالیت میکنید به احتمال زیاد به تولید محتوای حرفه ای نیاز دارید؛ اما برای تولید محتوایی با کیفیت بالا و ارزشمند نیاز به نرم افزار تولید محتوا داریم تا بتواند این فرآیند را سادهتر کند و کیفیت نهایی مقاله یا ویدئو یا تصویر را افزایش دهد. ویدئو معرفی ۶ نرم افزار تولید محتوای باکیفیت ! نرم افزار تولید محتوا مناسب چیست ؟ انتخاب صحیح نرم افزار چه تاثیری روی فرآیند تولید محتوا دارد ؟ تولید محتوای تصویری نیازمند فضای بیشتری نسبت به محتوای متنی است پس باید هاست مناسبی برای سایت خود انتخاب کنید مقاله هاست چیست را از دست ندهید. کار با فتوشاپ بسیار ساده است و شما با یک آموزش کوتاه مدت میتوانید به صورت روان با آن کار کنید و تصاویر را ویرایش کنید که تصاویری که داخل این مقاله میبینید با فتوشاپ طراحی و ویرایش شده است.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]