بهترین نرم افزار امنیت اینترنت | اخبار اینترنتی

فقدان یک گزینه تجاری در این سرویس دارای جنبه های منفی است. مدیران دید و کنترلی که راه حل های دیگر ارائه می دهند را نخواهند داشت و خرید چندین حساب فردی گران تمام خواهد شد. با این حال، یک گزینه سریع و در دسترس برای تیم های کوچکتر و از راه دور باقی می ماند.

سوئیت های امنیتی

برنامه ها با حداقل 8 دلار در ماه برای هر کاربر در دسترس هستند، اما اگر می خواهید توابع بدون اعتماد برای بیش از دو برنامه کاربردی داشته باشید، باید بیشتر بپردازید. به طور کلی، Perimeter81 نسبتاً مقرون به صرفه است.

NordLayer

Keeper همچنین نظارت بر وب تاریک را برای رمزهای عبور نقض شده ارائه می دهد. قیمت ها از حدود 4 دلار برای هر کاربر شروع می شود، که آن را به یک راه حل مقرون به صرفه نیز تبدیل می کند.

1 رمز عبور

پرداخت هزینه های ضد بدافزار، مدیریت رمز عبور و نرم افزار VPN به طور جداگانه می تواند به سرعت گران شود. در حالی که نقض داده ها گران هستند و در آخرین نظرسنجی IBM-Ponemon به طور متوسط ​​4.24 میلیون دلار هزینه دارند، تیم های فناوری اطلاعات احتمالاً به راه هایی برای کاهش هزینه های امنیتی نیاز دارند. سوئیت‌های جامع راه‌حل ایده‌آل هستند و در اینجا سه ​​مورد از بهترین‌ها را معرفی می‌کنیم.

Norton 360 Premium

Apex One شرکت Trend Micro یکی از گسترده‌ترین گزینه‌های ضد بدافزار است. این نرم افزار بر روی هر دو سیستم عامل ویندوز و مک کار می کند و به عنوان یک راه حل داخلی و نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) در دسترس است. یک آزمایش رایگان کمک می کند تا آن را حتی بیشتر در دسترس قرار دهید.

قابل تشخیص ترین نوع امنیت اینترنت نرم افزار نیز یکی از حیاتی ترین است. این سه راه حل ضد بدافزار برخی از بهترین ها برای شناسایی و حذف تهدیدات سایبری هستند.

Bitdefender GravityZone Business Security

در نهایت، یک کلمه کوتاه در مورد روترهای Wi-Fi 6. در حالی که برخی ممکن است برای کاربران خانگی کمی گران باشند، روترهای Wi-Fi 6 از شرکت‌های برتر امنیت شبکه مانند Palo Alto Networks (Okyo) و Fortinet (Fortinet-Linksys HomeWRK) می‌توانند راه‌حل‌های شبکه ایمن با قیمت بسیار جذاب را برای مشاغل کوچک ایجاد کنند.

در اینترنت ایمن بمانید

Avast دو سطح مقرون به صرفه دیگر را ارائه می دهد، اما آنها با مدیریت پچ که به مدیریت به روز رسانی در نرم افزار شخص ثالث کمک می کند، ارائه نمی شود. کسب و کارها نباید این سرویس را نادیده بگیرند، با توجه به اینکه چقدر به روز نگه داشتن همه برنامه ها بسیار مهم است. از دیگر ویژگی های مفید می توان به محافظت از وب کم و پشتیبانی قوی اشاره کرد.

NordLayer نسخه تجاری NordVPN محبوب برای مصرف کنندگان است. VPN رمزگذاری و سرورهای 256 بیتی را در 33 کشور ارائه می دهد که به تیم ها امنیت و انعطاف پذیری می دهد. این سرویس همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات است که از 7 دلار در ماه شروع می شود.

با 124 دلار در سال، 360 Premium ارزان ترین راه حل موجود در بازار نیست، اما به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر از استفاده از چندین برنامه مستقل است.

McAfee Total Protection Premium

حفاظت از وب‌کم اختصاصی همچنین به کاربران هشدار می‌دهد که یک هکر یا برنامه سعی می‌کند به وب‌کم آنها دسترسی پیدا کند، که با افزایش جرایم سایبری اینترنت اشیا، نگرانی فزاینده‌ای است.

هر کاربر تجاری 1Password همچنین یک حساب خانوادگی رایگان دریافت می کند. به این ترتیب، کارمندان می توانند در خانه ایمن بمانند و به شرکت ها کمک می کند فرهنگ طبیعی امنیت را تقویت کنند. مدیران همچنین می توانند ابزارهای گزارش دهی سفارشی ایجاد کنند تا نرم افزار را با اهداف تجاری و امنیتی خاص خود هماهنگ کنند.

قیمت بسته به مدت قرارداد و تعداد دستگاه‌هایی که می‌خواهید محافظت کنید متفاوت است، با کاهش نرخ‌ها برای قراردادهای طولانی‌تر و نقاط پایانی بیشتر. به طور کلی، GravityZone برخی از بهترین راه حل های ضد بدافزار را بدون هزینه زیاد یا سخت بودن استفاده می کند.

Avast Ultimate Business Security

دسترسی Apex One نیز مانع امنیت آن نمی شود. این راه‌حل از تکنیک‌های فهرست‌بندی ایمن برای کاهش موارد مثبت کاذب، تجزیه و تحلیل رفتار برای برجسته کردن فعالیت‌های مشکوک استفاده می‌کند و خدمات رمزگذاری گسترده و مطابق با GDPR را ارائه می‌کند.

متأسفانه Avast Ultimate Business Security فقط در دستگاه های ویندوزی موجود است. در نتیجه، ممکن است برای هر شرکتی کافی نباشد.

Trend Micro Apex One

یک صفحه کنترل متمرکز مدیریت تیم های خود و نظارت بر استفاده را برای مدیران فناوری اطلاعات آسان می کند. این سرویس همچنین از تمام پلتفرم های اصلی، از جمله لینوکس پشتیبانی می کند، بنابراین تیم ها می توانند به طور یکپارچه از آن در دستگاه ها و سیستم عامل ها استفاده کنند.

ExpressVPN

صرف نظر از اندازه یا بخش، هر شرکتی یک هدف بالقوه است و جرایم سایبری تنها زمانی رشد می‌کند که داده‌ها ارزشمندتر شوند. با توجه به این خطرات، سازمان ها باید نرم افزار امنیت اینترنت خود را دوباره ارزیابی کنند.

بسته Total Security Premium Kaspersky شامل موارد زیر است:

 • حفاظت از آنتی ویروس بلادرنگ
 • اقدامات ضد فیشینگ
 • 300 مگابایت ترافیک VPN در روز
 • مدیریت رمز عبور
 • محافظت از وب کم و میکروفون
 • مرور خصوصی

صرف نظر از نقش های تیم شما و نیازهای امنیت سایبری، نرم افزار برای کمک در دسترس است. دانستن آنچه در دسترس است می‌تواند به آگاهانه‌ترین تصمیم‌ها منجر شود و امنیت را با مقرون به صرفه بودن و دسترسی متعادل کند. رهبران فناوری اطلاعات که می دانند به چه چیزی نیاز دارند و چه چیزی می توانند بدست آورند، بهترین راه حل های ممکن را برای سازمان خود خواهند یافت.منبع

Keeper دارای میلیون ها کاربر تجاری در هزاران کسب و کار کوچک و متوسط ​​است و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. این نرم افزار یک خزانه خصوصی برای هر کاربر فراهم می کند تا رمزهای عبور خود را ذخیره کند، ورود با یک کلیک در سراسر وب و استفاده یکپارچه در تقریباً همه سیستم عامل ها.

360 Premium شامل:

 • حفاظت چندلایه بدافزار
 • یک VPN
 • نظارت بر وب تاریک
 • مدیریت رمز عبور
 • 100 گیگابایت بک آپ ابری

Bitdefender GravityZone Business Security دارای امتیازات بالایی در طیف وسیعی از موارد است تست های امنیتی مستقل، گواهی قابل توجهی بر قابلیت اطمینان آن است. این راه حل شامل بسیاری از ابزارهای امنیتی مفید مانند رمزگذاری فول دیسک، پشتیبان گیری خودکار و پیشگیری از تهدید مبتنی بر یادگیری ماشین است. این ویژگی‌های پیشرفته حتی به نرم‌افزار مصرف‌کننده آن نیز منتقل می‌شود و Bitdefender را به انتخاب خوبی برای مصرف‌کنندگان نیز تبدیل می‌کند.هکر

ExpressVPN همچنین نام خود را در فضای مصرف کننده VPN ایجاد کرد. این سرویس فاقد یک طرح تجاری اختصاصی است، اما همچنان می تواند برای شرکت ها مفید باشد. دارای 160 مکان در 94 کشور، حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان برای هر کاربر و برخی از سریع ترین سرعت های موجود در بازار است.

McAfee Total Protection Premium تمام خدمات مورد نیاز اکثر تیم ها را پوشش می دهد، از جمله:

 • ضد بدافزار
 • پهنای باند VPN نامحدود
 • مدیریت رمز عبور
 • نظارت بر هویت
 • حذف فایل حساس
 • امتیازات حفاظتی برای اطلاع از بهبودهای امنیتی

Perimeter81 خود را به عنوان جایگزین VPN معرفی می کند، اما اساساً همان عملکرد را انجام می دهد. برخلاف VPN های سنتی، راه حل مبتنی بر ابر شامل ویژگی های بدون اعتماد، دید شبکه از بالا به پایین و قابلیت های محاسبات لبه برای کاهش تأخیر است. در نتیجه، یکی از سریع ترین و امن ترین گزینه های موجود است.

یکی از بهترین ویژگی‌هایی که Keeper به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد، توانایی شخصی‌سازی کنترل‌های دسترسی است. مدیران می‌توانند از این پلتفرم برای فعال کردن دسترسی مبتنی بر نقش استفاده کنند و حساب‌های تجاری را فراتر از قدرت رمز عبور ساده ایمن کنند. ابزارهای گزارش‌دهی و حسابرسی داخلی همچنین به مدیران فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا مطابقت با خط‌مشی‌ها را نظارت کرده و استانداردها را اجرا کنند.

Avast Ultimate Business Security یک جایگزین قوی است. مانند GravityZone، Avast از محافظت از تهدید یادگیری ماشین استفاده می کند تا از آخرین روندها و ملاحظات امنیتی خاص کاربر مطلع باشد. این نرم افزار همچنین جوایز متعددی را برای راه اندازی و استفاده آسان دریافت کرده است که آن را به گزینه ای کاربر پسند تبدیل کرده است.

هزینه تیم Dashlane برای هر کاربر 5 دلار در ماه است، در حالی که Dashlane Business عمیق‌تر برای هر کاربر 8 دلار در ماه هزینه دارد. بهترین آنها به بودجه شما و میزان کنترلی که نیاز دارید بستگی دارد.

VPN ها

شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN) به یک ابزار امنیتی محبوب برای مشاغل تبدیل شده‌اند. در باره 25 درصد از تمام مشاغل حرفه ای تا پایان سال از راه دور خارج خواهد شد و سازمان ها به راه هایی برای ایمن سازی کارکنان خود در هنگام حضور در شبکه های مختلف نیاز دارند. این سه VPN می توانند کمک کنند.

محیط 81

1Password گرانتر از Keeper است و 7.99 دلار برای هر کاربر در ماه هزینه دارد. با این حال، ویژگی های گسترده و سهولت استفاده آن ممکن است قیمت را برای بسیاری از مشاغل توجیه کند.

داشلین

پس از بیش از یک سال حملات سایبری پرمخاطب و اکنون تهدید جنگ سایبری، کسب و کارها و حتی مصرف کنندگان امنیت سایبری را جدی می گیرند.

ExpressVPN همچنین تقریباً در تمام پلتفرم‌ها، حتی Kindle Fire، Chromebook و Nook، علاوه بر سیستم‌عامل‌های سنتی‌تر مانند ویندوز و لینوکس، کار می‌کند. همچنین به‌عنوان افزونه مرورگر در دسترس است، و در هر دستگاهی که کسب‌وکارها ممکن است استفاده کنند، آن را در دسترس قرار می‌دهد.

کسپرسکی به دلیل ریشه‌های روسی‌اش تحت بررسی قرار گرفته است، اما این شرکت همچنان در فضای امنیت سایبری پیشرو است و مجموعه‌ای از امنیت جامع را نیز به فروش می‌رساند. Kaspersky Total Security حداکثر 10 دستگاه را مانند دو دستگاه دیگر پوشش می دهد و در ویندوز، مک، iOS و اندروید کار می کند.

GravityZone همچنین دارای چندین ویژگی دسترسی است، از جمله نصب از راه دور و یک پنجره یکپارچه و آسان برای ناوبری. با این حال، ادغام‌های محدود شخص ثالث و داشبورد گاه آهسته، مانعی برای کاربرپسندترین گزینه می‌شوند.

Dashlane یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌ها در میان مدیران گذرواژه مصرف‌کننده است، اما به شرکت‌ها نیز خدمات می‌دهد. در واقع، دو راه حل برای کاربران تجاری ارائه می دهد: تیم و کسب و کار. تیم بسته استاندارد مصرف کننده را با ابزارهای مدیریتی مانند نظارت بر رمز عبور و مدیریت خط مشی ارائه می دهد، در حالی که Business کنترل های پیشرفته تری ارائه می دهد.

به تعداد 85 درصد از متخصصان فناوری اطلاعات انتظار دارند بودجه امنیت سایبری خود را در سال 2022 افزایش دهند و فضای زیادی را برای نرم افزارهای امنیتی جدید فراهم کنند. برای کمک به گرفتن آگاهانه ترین تصمیم، در اینجا 12 بهترین راه حل امنیت اینترنتی موجود امروز، بر اساس دسته بندی، با چند انتخاب جایزه در پایان آورده شده است.

نرم افزار آنتی ویروس

هزینه سالانه فقط 44.99 دلار برای مشتریان جدید آن را بسیار مقرون به صرفه تر از برخی راه حل های دیگر می کند. با این حال، برخی از کاربران خاطرنشان می‌کنند که VPN به طور یکنواخت در همه دستگاه‌ها کار نمی‌کند و عملکرد در حین اسکن بدافزار آسیب می‌بیند.

Kaspersky Total Security

Perimeter81 به کاربران این امکان را می دهد که بین چندین پروتکل VPN یکی را انتخاب کنند، حتی چندین پروتکل را به طور همزمان اجرا کنند. در نتیجه، شکاف های امنیتی را پر می کند که VPN های سنتی و محدودتر ممکن است نتوانند. همچنین دارای ویژگی های امنیتی فعال است که به طور خودکار تهدیدات وای فای عمومی را مسدود می کند.

Norton 360 در سه طبقه عرضه می شود که Premium بیشترین عملکرد و دسترسی را ارائه می دهد. این سرویس حداکثر 10 دستگاه را پوشش می دهد که در نقاط پایانی موبایل PC، Mac، Android و Apple کار می کنند.

NordLayer فاقد قابلیت‌های اعتماد صفر Perimeter81 است، اما ویژگی‌های آن بسیار کم است. این سرویس شامل رمزگذاری داده‌های مضاعف، مجوزهای قابل تنظیم، سرورهای اختصاصی و ورود به سیستم واحد در برنامه‌های شخص ثالث مانند GSuite، Azure AD و Okta است.

1Password یک راه حل حتی محبوب تر است که بیش از 100000 کسب و کار از این نرم افزار استفاده می کنند. این سرویس یکی از کاربرپسندترین سرویس‌های موجود در بازار است که با یک کلیک ورود به سیستم، انتساب گروه و نقش سفارشی، سیاست‌های دسترسی قابل تنظیم و ادغام با بسیاری از برنامه‌های شخص ثالث را ارائه می‌دهد.

مانند Norton 360 Premium، McAfee Total Protection Premium تا 10 دستگاه را پشتیبانی می کند. همچنین با یک تعهد حفاظت از ویروس همراه است، مبنی بر اینکه شرکت پول شما را در صورتی که نتواند ویروس ها را از دستگاه های شما حذف کند، به شما پس می دهد.

در هر دو طرح، Dashlane از رمزهای عبور با رمزگذاری 256 بیتی محافظت می کند و امکان دسترسی با یک کلیک را برای ورود به سیستم، احراز هویت دو مرحله ای و خارج شدن از سیستم فعال می کند. این سرویس همچنین معیارهای استفاده و کنترل‌های اداری را در یک پنجره جمع‌آوری می‌کند.

نوع مهم دیگری از نرم افزار امنیتی که باید در نظر گرفته شود، مدیریت رمز عبور است. مطالعات نشان می دهد که 53 درصد از مردم از رمز عبور استفاده مجدد می کنند در چندین حساب، و 44٪ از رمزهای عبور یکسان برای ورود به سیستم کاری و شخصی استفاده می کنند. برای به خطر انداختن کل شبکه تنها یک مورد نیاز است، بنابراین کسب و کارها باید یکی از این سه گزینه را در نظر بگیرند.

نگهبان

برخی از کاربران می گویند Apex One فاقد سهولت استفاده و سرعت برخی از جایگزین ها است که می تواند برای برخی شرکت ها مشکل ساز باشد. با این حال، اگر این مشکل اصلی نیست، این یکی از بهترین راه حل ها برای محافظت از طیف گسترده ای از دستگاه ها است.

مدیران رمز عبور

کسپرسکی توتال سکیوریتی بیشترین ویژگی‌ها را در میان تمامی مجموعه‌ها ارائه می‌کند، اما آنها همیشه به همان سطح سایر مجموعه‌ها عمل نمی‌کنند. قیمت 74.99 دلاری آن در سال آن را از نظر هزینه ها در وسط قرار می دهد.

روترهای وای فای 6

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]