بهترین توصیه برای آماده شدن برای برنامه نویسی Bootcamp » Code Platoon


ما سوالات زیادی از برنامه نویسان مبتدی در مورد نحوه آماده شدن برای Bootcamp کدنویسی دریافت می کنیم. بنابراین، ما از چهار دانش‌آموز و فارغ‌التحصیل خواستیم تا برخی از بهترین نکات خود را در مورد یادگیری جاوا اسکریپت و آماده‌سازی برای یک برنامه بوت کمپ کدنویسی ارائه دهند.

در ادامه بخوانید تا بیاموزید که چگونه یک همسر نظامی، یک عضو خدمت وظیفه فعال و دو سرباز کهنه سرباز – که همگی هیچ تجربه قبلی برنامه نویسی ندارند – برای برنامه های Bootcamp کدنویسی خود آماده شدند.

آموزش جاوا اسکریپت در ده روز

Alisha Burgfeld، اکنون یک توسعه دهنده نرم افزار در جیکوبز، Code Platoon را تنها ده روز قبل از مهلت درخواست گروه خود کشف کرد. کهنه سرباز ارتش و فارغ التحصیل جوخه رومئو قبل از شروع برنامه بوت کمپ برنامه نویسی خود هیچ تجربه برنامه نویسی نداشت.

علیشاه گفت: «سخت بود. “من مجبور شدم خودم را به طور کامل با جاوا اسکریپت غرق کنم.”

«اول، من خود گام Code Platoon را تکمیل کردم مقدمه ای بر کدنویسی دوره. اصول اولیه را به من آموخت، اما به تمرین بیشتری نیاز داشتم. بنابراین، من نیز freecodecamp را انجام دادم جاوا اسکریپت برای مبتدیان دوره.”

“من چالش های کدنویسی را پشت سر گذاشتم و درخواست خود را قبل از پایان مهلت تکمیل کردم. اما، اگر می توانستم زودتر شروع کنم، قطعا این کار را می کردم.»

تمرین برنامه نویسی در خارج از کشور

زکری بلکبرن، مهندس نرم افزار در تایید کنید، همچنین قبل از حضور در Code Platoon هیچ تجربه کدنویسی نداشت. او در حالی که در Active Duty در کره فعالیت می کرد، برای برنامه آماده شد.

فارغ التحصیل پلاتون پاپا و کهنه سرباز نیروی دریایی گفت: «من هرگز قبل از درخواست یک خط کد ننوشته بودم. “من برای ایجاد مهارت های اولیه برنامه نویسی خود، مقدمه برنامه نویسی را مرور کردم. سپس حل چالش‌های کدنویسی را به صورت رایگان تمرین کردم جاوا اسکریپت فصیح کتاب الکترونیکی،”

«هنوز نمی‌توانستم سرم را در مورد برخی از مفاهیم کدنویسی بپیچم. بنابراین، صبح ها با یک معلم برنامه نویسی مجازی ملاقات کردم. وقتی به پایگاهم برگشتم، کاری را که در پایان روز انجام دادیم، تقویت کردم.»

وقتی درخواست دادم، به آرامی شروع کردم به حذف چالش‌های کدنویسی یکی یکی تا زمانی که آنها را تمام کنم. این یک تجربه یادگیری پر هیجان بود، اما ارزشش را داشت.»

فداکاری بر انگیزه

کایلا فیلیپس، یک همسر نظامی، از بسیاری از منابع آنلاین رایگان برای آماده شدن برای او استفاده کرد مهندسی نرم افزار تمام پشته برنامه

کایلا گفت: «من حتی نمی‌دانستم که چگونه یک تابع پایه را قبل از درخواست برای Code Platoon بسازم. وقتی فهمیدم می‌خواهم برای Code Platoon درخواست بدهم، 5 تا 10 ساعت در روز را به مدت چند هفته برای آماده شدن برای ارزیابی کدنویسی اختصاص دادم.

من با مقدمه کدنویسی شروع کردم و منابع تکمیلی زیادی پیدا کردم تا به من کمک کند تا آنچه را که یاد گرفتم به کار ببرم. پروژه اودین به من کمک کرد تا مفاهیم کدگذاری نظری بیشتری را تمرین و تجسم کنم. سرریز پشته همچنین اگر به یک عنصر برنامه نویسی نیاز داشتم که در شرایط عادی توضیح داده شود مفید بود.

“توصیه من برای برنامه نویسی متقاضیان بوت کمپ، فداکاری بیش از انگیزه است. من معتقدم که تعهد داخلی من برای تبدیل شدن به یک مهندس نرم افزار چیزی بود که باعث شد در Code Platoon پذیرفته شوم. فداکاری فقط اکنون که پلاتون سیرا را راه اندازی کرده ام به کمک ادامه داده است.»

آشنایی با بلوک های ساختمانی اساسی

چارلز کوبیاک از کمپ همه جانبه Full-stack Code Platoon، Hotel Platoon فارغ التحصیل شد. پس از شروع حرفه مهندسی نرم افزار در نور هشتم، کهنه سرباز نیروی دریایی برای تدریس به کد پلاتون بازگشته است مقدمه ای برای برنامه نویسی زنده دوره.

چارلز گفت: «درک چگونگی تناسب اجزای سازنده اصلی کدگذاری با هم ضروری است. من این را به عنوان یک دانشجوی بوت‌کمپ کد نویسی فهمیدم و زمانی که مقدمه برنامه‌نویسی LIVE را آموزش می‌دهم بر آن تاکید می‌کنم.

“دانستن نحو مفید است، اما اگر فراموش کردید، جستجوی آن آسان است. بخش مهم این است که یاد بگیرید که چه زمانی و چگونه از هر مفهوم اساسی کدگذاری استفاده کنید.

من به مبتدیان برنامه نویسی توصیه می کنم پس از تکمیل مقدمه کدنویسی، حل چالش های کدنویسی را تمرین کنند. کلاس هایی را که تدریس می کنم با الف تکمیل می کنم دوره آنلاین رایگان جاوا اسکریپت برای تمرین بیشتر.»

بسیاری از کدنویسان مبتدی هنگام شروع برنامه نویسی احساس گم شدن می کنند. اگر برای شروع به کمک نیاز دارید، تنها نیستید. اکنون می توانید برای رایگان و خود گام ما ثبت نام کنید مقدمه ای بر کدنویسی دوره. Code Platoon همچنین یک برنامه مجازی به رهبری مربی ارائه می دهد معرفی برنامه نویسی زنده نسخه جانبازان و همسران نظامی که در این دوره ها ثبت نام می کنند، به انجمن اسلک Code Platoon دسترسی پیدا می کنند.

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]