انطباق مهارت های تیم سازی نظامی با دنیای فناوری » پلاتون کد


یک شهر کوچک را تصور کنید. مردم شهر هر روز در یک مزرعه جمع می شوند تا گاوهای خود را چرا کنند. در حالی که تحقیقات رایج نشان می دهد که گاوها مرتع را بیش از حد چرا می کنند، پژوهش توسط (برنده جایزه نوبل) الینور اوستروم نشان می دهد که این جوامع می توانند منابع خود را مدیریت کنند.

مردم اغلب بهترین کار خود را در تیم های کوچک و جمعی انجام می دهند. اما با گذشت زمان، تیم ها بزرگتر و آشفته تر شدند. صنعت فناوری این را تشخیص می‌دهد و به تیم‌های Agile و تمرکز بر فرهنگ محل کار می‌پردازد. این انتقال با اعتمادی که شرکت های فناوری به کارمندان خود برای مدیریت خود قائل هستند مشخص می شود.

تیم های فنی متفاوت از تیم های نظامی کار می کنند

ساختارهای تیم فنی می تواند افراد خارجی را گیج کند. خوشبختانه، کلی کرونین، یک رهبر ThoughtWorks مشاور و کد پلاتون فراتر از فناوری رهبر کارگاه، اینجاست تا به دانش‌آموزانمان کمک کند تا بفهمند تیم‌های فناوری چگونه تشکیل می‌شوند و آنها را برای ایجاد تیم‌های بهتر توانمند می‌سازد.

کلی گفت: «دانشجویان پلاتون کد در حال حاضر چنین وسعتی از تجربه کار تیمی دارند. “به همین دلیل است که من روی تیم های فناوری آینده آنها و روانشناسی پشت آنها تمرکز می کنم.”

بسیاری از تیم‌های نظامی که دانش‌آموزان Code Platoon بخشی از آن‌ها بوده‌اند، همان‌هایی هستند که کلی آن‌ها را مدل‌های «فرماندهی و کنترل» می‌نامد. تیم های نظامی به طور سنتی حول یک سلسله مراتب سفت و سخت تشکیل می شوند: بالا تصمیمات را می گیرد و اطلاعات مانند یک آبشار از رهبران به پایین جریان می یابد.

در حالی که برخی از شرکت های فناوری از چنین مدل های سفت و سختی استفاده می کنند، بسیاری از محیط های کاری به جای آن بر ساختارهای چابک تمرکز کرده اند. تیم های چابک به جای ساختار و کنترل، حول محور انگیزه، اجتماع و اعتماد ساخته شده اند. به اعضای تیم چابک اهداف و مشکلاتی داده می شود که آنها را حل کنند، اما آنها تشویق می شوند تا راه حل های خود را توسعه دهند و پروژه های خود را از انتها به انتها کنترل کنند.

کلی گفت: “شما احتمالاً به ترکیبی بین سیلوها و تیم های چابک خواهید رسید.” “شما باید برای شفافیت تلاش کنید، نقش های تیم خود را مشخص کنید و سعی کنید تا حد امکان متقابل عمل کنید.”

مهارت های نرم تیم های قوی می سازد

در طی یک کارگاه، کلی از دانشجویان پرسید که در طول خدمت سربازی از چه ویژگی هایی بیشتر قدردانی می کنند. برخی از دانش‌آموزان به‌طور پیش‌فرض به صلاحیت‌های مبتنی بر مهارت دست یافتند، اما بسیاری دیگر به مهارت‌های نرمی مانند «گوش دادن» یا «حمایت از یکدیگر» اشاره کردند.

نیروی کار فناوری نیز این ویژگی ها را ترجیح می دهد. مطابق با یک مطالعه 3 ساله چند میلیون دلاری گوگلتیم‌هایی که بالاترین عملکرد را داشتند، آن‌هایی بودند که به ایمنی روانی و زمان پخش برابر متعهد بودند، نه آن‌هایی که قوی‌ترین مهارت‌ها را داشتند.

کلی توضیح می دهد: «بهترین اعضای تیم برای پرسیدن سؤال، اشتباه کردن و آسیب پذیر بودن نسبت به یکدیگر احساس امنیت می کنند. هر یک از اعضای تیم زمان یکسانی برای ابراز نظر دارند. وقتی اعضای تیم با هم مخالفت می کنند، درگیر درگیری های سازنده می شوند و همه با هم در مورد چگونگی ادامه رای می دهند.

برای اینکه این کار را انجام دهید لازم نیست دوست باشید یا حتی خیلی همدیگر را دوست داشته باشید. شما فقط باید هنجارها، اهداف متقابل و درک این موضوع را داشته باشید که برای شکست یا موفقیت در کنار هم هستید.”

بیشتر بدانید فراتر از فناوری مهارت های انتقالی

کارگاه کار تیمی کلی تنها یکی از هشت موضوعی است که در Code Platoon به آن پرداخته شده است فراتر از فناوری برنامه تحصیلی. فراتر از فناوری هنجارها و قراردادهای نیروی کار فن آوری غیرنظامی را به دانش آموزان سرباز کهنه کار، وظیفه فعال و همسر نظامی ما می آموزد. بین فردی دیگر فراتر از فناوری موضوعات شامل غلبه بر سندرم خیانتکار، تنوع و گنجاندن، و آمادگی برای مصاحبه. درباره ما بیشتر بدانید فراتر از فناوری برنامه تحصیلی.

کایلا الکین متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود که توسط موقعیت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است، استفاده می کند. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]