اشتیاق به علم، تدریس و فناوری » کد پلاتون


برای اینکه یک معلم خوب باشید، به چیزی بیش از دانش مرتبط با صنعت نیاز دارید. بهترین مربیان برای کمک به دانش‌آموزان برای به‌کارگیری آموخته‌هایشان در راستای علایق و اهدافشان، هدایت‌گر، حمایت‌کننده، صبور و پرشور هستند. این توصیف‌کننده‌ها و موارد دیگر برای توصیف عمر احمد بادامی، مربی Full-stack Evening & Weekend استفاده شده‌اند.

بخش مورد علاقه من از معلم بودن، دیدن حالت چهره دانش آموز است که در نهایت یک مفهوم کلیک می کند، یا آنها یک مشکل اشکال زدایی پیچیده را حل می کنند. این چیزی است که من را برای تدریس انگیزه می دهد.

“سفر برنامه نویسی من از دبستان شروع شد خراش، یک ابزار برنامه نویسی قابل دسترسی با کشیدن و رها کردن برای مبتدیان. تقریباً بلافاصله عاشق کدنویسی شدم، مخصوصاً با دیدن کارهای مختلفی که می‌توانستم با آن انجام دهم.»

عمر به سرعت اشتیاق خود را برای کمک به همسالان خود در کشف علایق خود در فناوری کشف کرد. در دبیرستان، او یک سرویس آموزشی STEM ایجاد کرد و پنج باشگاه فوق برنامه برای بررسی موضوعات علمی با همکلاسی هایش تأسیس کرد. او باشگاه هوافضا، حلقه برنامه‌نویسی رقابتی، سرآشپزان پیکسل، باشگاه تحقیقات نجوم و باشگاه ExploraVision را تأسیس کرد.

عمر پشت میز

عمر در حال تحقیق برای یکی از انتشارات خود در سال 2018.

در اولین سال رقابت خود در مسابقه علمی ملی ExploraVisionعمر تیمی از دانش‌آموزان دبیرستانی را رهبری کرد تا روی رابط مغز و رایانه تحقیق کنند که از الکتریسیته برای بهبود انعطاف‌پذیری عصبی در افراد مبتلا به سکته استفاده می‌کند. لوح افتخاری دریافت کردند.

عمر همچنین با رصدخانه انجمن نجوم نیوجرسی داوطلب شد. او به راه اندازی تلسکوپ بازتابنده نیوتنی 26 اینچی کمک کرد و آموزش نجوم را برای کودکان انجام داد. عمر تا زمانی که از دبیرستان فارغ التحصیل شد، تحقیقات نجومی را در آن منتشر کرده بود نظریه نجوم، مشاهدات و روش ها و مجله مشاهدات دو ستاره.

عمر پس از فارغ التحصیلی یک سال فاصله گرفت تا تصمیم بگیرد که در آینده چه چیزی می خواهد یاد بگیرد. در این مدت او دوباره علاقه خود را به کدنویسی برانگیخت و Code Platoon را کشف کرد.

من به دنبال بهبود مهارت های برنامه نویسی و کشف زمینه های جدید STEM بودم. زمانی که به دنبال کارآموزی بودم، با Code Platoon مواجه شدم. من تجربه کار با پایتون و سی را برای پروژه‌های دوران راهنمایی خود داشتم، اما هرگز توسعه وب تمام پشته انجام نداده بودم. فکر کردم کد پلتون است دستیار آموزشی برنامه یک فرصت عالی خواهد بود.»

عمر یک TA برای Code Platoon بود همهجانبه جوخه پاپا و عصر و آخر هفته جوخه چارلی. اگرچه او هیچ وابستگی به جامعه نظامی نداشت، اما هیجان زده بود که از تجربه تدریس قبلی خود برای کمک به کهنه سربازان در گذار به مشاغل فنی استفاده کند.

عمر گفت: «این اولین بار بود که به دانش آموزان بزرگسال آموزش می دادم. اگرچه من از دانش آموزانم جوان تر بودم و هنوز هم هستم، اما این مسئله هرگز در Code Platoon مطرح نبوده است.

بخش مورد علاقه من از تجربه آشنایی با دانشجویان جانباز و نظامی است. آنها به طرز باورنکردنی افرادی با انگیزه هستند. هر کسی پیشینه ای جذاب و تجربیات متنوعی دارد. دیدن آنچه که جانبازانی که به آنها آموزش می دادم اکنون انجام می دهند شگفت انگیز است – تنها چند سال پس از فارغ التحصیلی از Bootcamp برنامه نویسی.

پس از پایان دوره دستیاری عمر، او مدرک علوم، فناوری و امور بین الملل را در دانشگاه جورج تاون آغاز کرد. این مدرک به او کمک می کند تا به یادگیری حل مشکلات علمی و فنی – مانند پزشکی یا علوم محیطی – در سراسر مرزهای ملی ادامه دهد.

در کالج، عمر می خواست به کار با Code Platoon ادامه دهد، اما او نیاز داشت تا بفهمد که چگونه کلاس های خود را جادو کند و در حین آموزش برنامه نویسی به تحقیقات نجومی ادامه دهد. در آن زمان بود که Code Platoon به او یک موقعیت مربی عصر و آخر هفته را پیشنهاد داد. عمر از فرصت استفاده کرد.

عمر گفت: «در ابتدا یافتن زمانی در برنامه‌ام برای آماده‌سازی قبل از کلاس دشوار بود. “تجربه به بهبود استراتژی های سازمان من کمک زیادی کرده است.”

“من برای شروع جوخه دلتای عصر و آخر هفته هیجان زده هستم پروژه های نهایی. دیدن دانش‌آموزان از آموخته‌هایشان برای ایجاد یک برنامه وب که به آن علاقه دارند شگفت‌انگیز است.»

من نمی دانم بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه می خواهم چه کار کنم. من ایده های زیادی دارم، اما می خواهم به کمک به مردم در کشف نحوه استفاده از فناوری برای دستیابی به اهداف خود ادامه دهم. این یکی از جنبه های مورد علاقه من در آموزش و یادگیری در STEM است.”

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]