اشتراک راهی برای سلامت روان جانبازان » کد پلاتو


کریس میلر در طول زندگی حرفه‌ای‌اش سمت‌هایی از جمله تفنگداران نیروی دریایی، سرآشپز سوشی، کارمند سلامت روان، توسعه‌دهنده کامل و هماهنگ‌کننده ارتباط با جامعه داشته است. کریس سفر خود را از غلبه بر PTSD درمان نشده پس از خدمات تا کمک به جانبازان و خانواده‌هایشان برای دریافت درمان سلامت روان در برنامه راه خانه در دانشگاه راش

کریس گفت: “من دیده ام که وقتی سلامت روانی نظامی نادیده گرفته می شود چه اتفاقی می افتد و من شخصاً از این عواقب متحمل شده ام.” من همچنین دیده ام که بهبودی چگونه به نظر می رسد و برای شروع آن سفر چه چیزی لازم است.

سفر کریس به ارائه خدمات سلامت روان پس از مواجهه با علائم PTSD درمان نشده آغاز شد.

کریس گفت: «بعد از اینکه از ارتش خارج شدم، فلاش بک نداشتم، بنابراین علائم PTSD خود را تشخیص ندادم. “من به زادگاهم بازگشتم تا تصمیم بگیرم که شغل بعدی ام را تغییر دهم و خانواده ام دیدند که مشکلی وجود دارد. بهداشت، شرکت همچنین به من کمک کرد و می دانستم که می خواهم روزی آن را پس بدهم.»

کریس در خانه کار خود را در بخش مراقبت های روانی بستری در یک بیمارستان روانی کودکان آغاز کرد و به مدرسه آشپزی نیز رفت. وقتی چند سال پیش و خانواده اش نقل مکان کردند، او به دنبال خروج از دنیای آشپزی بود. بنابراین، او در سال 2013 برای برنامه The Road Home شروع به کار کرد.

کریس در موقعیت هماهنگ‌کننده ارتباط با جامعه، جانبازانی را که از PTSD رنج می‌برند به برنامه The Road Home متصل کرد و از سازمان‌های کهنه سربازان – از جمله Code Platoon – بازدید کرد تا آگاهی را افزایش دهد.

کریس مختصری در مورد برنامه Road Home به دانش آموزان ما ارائه کرد و در کلاس نشست. از این تجربه، او کدنویسی را جالب دید و امکاناتی را برای کمک به جانبازان با فناوری دید. او تصمیم گرفت تا The Road Home را به دنبال این چشم انداز ترک کند.

کریس گفت: «اول، من با تعدادی از کهنه سربازانی که می‌شناختم در یک شرکت استارت‌آپ فناوری کار کردم. ما یک برنامه تلفن همراه ایجاد کردیم که جانبازان منطقه شیکاگو را با شرکت‌های استخدام، گروه‌های پشتیبانی و خدمات سلامت روان مرتبط می‌کرد. با وجود اینکه این سرمایه گذاری به پایان رسید، من می خواستم کدنویسی بیشتری یاد بگیرم، بنابراین به Code Platoon مراجعه کردم.

در Code Platoon، کریس در 14 هفته (اکنون 15 هفته) شرکت کرد. بوت کمپ مهندسی نرم افزار تمام پشته همهجانبه، پلاتو هتل. کریس پس از فارغ التحصیلی از Code Platoon و گذراندن دوره کارآموزی توسعه کامل شش ماهه، برای موقعیت IT در دانشگاه راش درخواست داد. او با رئیس سابق خود ارتباط برقرار کرد و فهمید که موقعیت قدیمی‌اش در برنامه «جاده خانه» دوباره باز شده است.

کریس تصمیم گرفت تا مهارت‌های جدید فناوری خود را از Code Platoon به برنامه بازگرداند:

کریس گفت: «یادگیری توسعه وب تمام پشته در Code Platoon قطعا به بهبود موقعیت من در برنامه Road Home کمک کرد. بخش‌های روان‌پزشکی چندان با فناوری آشنا نیستند. از آنجایی که همه‌گیری کووید-19 شروع شده بود، باید یاد می‌گرفتیم که چگونه از فناوری برای ادامه ارائه خدمات در طول قرنطینه استفاده کنیم.»

من وب‌سایت خود را حفظ می‌کنم، سیستم‌های مجازی را برای ردیابی داده‌های شرکت‌کنندگان در تحقیق حفظ می‌کنم و به ایجاد پایگاه داده برای ارجاع‌های خارجی کمک می‌کنم. من دوست دارم این سیستم های کوچک را کنار هم بگذارم.»

وقتی از کریس در مورد اهداف آینده سوال شد، پاسخ داد:

“من از کارم در برنامه جاده خانه لذت می برم. رشد کردن یک کلینیک عالی است و من می‌خواهم بخشی از آن باشم. اگر بتوانم از تجربیاتم برای هدایت سایر کهنه سربازان در مسیر بهبودی استفاده کنم، ماموریت خود را انجام خواهم داد.”

اگر می خواهید به حمایت از برنامه The Road Home کمک کنید یا در مورد خدمات در دسترس آنها بیشتر بدانید، به آن مراجعه کنید وب سایت برنامه راه خانه.

Kayla Elkin متخصص محتوای بازاریابی در Code Platoon است. در این نقش، او از مهارت های بازاریابی، نوشتن و ویرایش خود استفاده می کند که از سمت های قبلی در آموزش عالی و فناوری آموزشی ایجاد شده است. کایلا دارای مدرک زبان انگلیسی و جامعه شناسی از دانشگاه کلمسون است و برنامه تحصیل در هند (SIP) را در دانشگاه حیدرآباد به پایان رسانده است. او با شریک زندگی خود در شمال شیکاگو زندگی می کند.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]