استقرار مشاغل جدید همراه با Code Platoon » Code Platoon


همانطور که کهنه سربازان ارتش ایالات متحده دوباره به بازار کار می پیوندند، آنها مهارت های مختلفی را به ارمغان می آورند که برای همکاری با سهامداران مختلف، کار به عنوان تیم و ارائه یک محصول تاثیرگذار در یک ضرب الاجل مناسب است.

چه آنها قبلاً نرم افزار نوشته باشند یا نه، تجربه دست اول آنها از همکاری در یک محیط استرس زا برای دستیابی به اهداف مشترک مستقیماً برای نقش ها و مسئولیت های یک مشاور حرفه ای قابل استفاده است. برای کسانی که در اعداد و تفکر منطقی مهارت دارند، یادگیری کدنویسی می تواند بخش آسانی باشد.

دسته کد یک مدرسه کد نویسی با هدف تسهیل این انتقال برای جانبازان و همسرانشان که تازه وارد صنعت توسعه نرم افزار شده اند. این دوره 15 هفته ای دانش آموزان را از مبتدی مطلق تا ارائه چندین برنامه تحت وب کامل می برد. دانش آموزان از یادگیری اصول الگوریتم ها و پایگاه های داده به برنامه نویسی و چارچوب های شی گرا می روند. سپس آنها همه این درس ها را با هم در یک برنامه وب پایه ترکیب می کنند، یک بار به عنوان یک پروژه انفرادی و بار دیگر به عنوان یک پروژه گروهی، جایی که آنها مهارت های کلیدی همکاری و تحویل پروژه را یاد می گیرند.

این مدل با حدود 370 فارغ التحصیل که بیش از 20 گروه را تشکیل می دهند، موفقیت بزرگی داشته است. سازمان به خود می بالید 168 فارغ التحصیل از شش گروه همهجانبه طی دو سال گذشته، با 75 درصد از آنهایی که در عرض شش ماه شغل مهندسی نرم افزار پیدا کردند.

تبدیل شدن به یک کدگذار حرفه ای

چارلز کوبیاک پس از 14 سال کار در امور مالی، احساس می‌کرد فرسوده شده و برای تغییر شغل آماده است. او به اندازه کافی جاوا اسکریپت را به خود آموخت تا بتواند از طریق فرآیند برنامه کاربردی Code Platoon عبور کند و سفری را آغاز کرد که در کمتر از سه سال او را رهبری تیم های مهندسین نرم افزار می دید.

چارلز پیوست نور هشتم همراه با Caroline Cessaro به عنوان اولین کارآموز استخدام شده از طریق مشارکت رسمی که در سال 2019 آغاز شد. این مشارکت شامل سرمایه گذاری پول و زمان برای آماده سازی فارغ التحصیلان Code Platoon برای موفقیت و حمایت از آنها در پیشرفت آنها به همراه ضمانت استخدام یک دانشجو است.

همانطور که چارلز می گوید قبلاً در ذهنیت یادگیری قرار داشت، کارآموزی یک توسعه طبیعی از یک بوت کمپ برنامه نویسی است. با این حال، منحنی یادگیری هنوز تند بود.

چارلز توضیح می‌دهد: «یکی از چیزهایی که به همه دانش‌آموزان Code Platoon می‌گویم این است که شما از Code Platoon خارج می‌شوید که مفید است، اما چیزی را که نمی‌دانید نمی‌دانید.

تنها چند سال بعد، چارلز مهندسان و کدهای حمل و نقل را برای پلتفرمی پیشرو می کند که در حال حذف افزونگی ها و کاهش درهم و برهمی از فرآیندهای اداری است که از موج بعدی استخدام های نظامی استقبال می کند. در اوقات فراغت خود به صورت داوطلبانه برای Code Platoon فعالیت می کند.

چارلز یک دوره سه هفته‌ای مقدماتی کدنویسی را آموزش می‌دهد که اصول اولیه را معرفی می‌کند و دانش‌آموزان را در معرض دید کافی قرار می‌دهد تا بدانند آیا نرم‌افزار چیزی است که آنها به عنوان شغل از انجام آن لذت می‌برند.

چارلز می گوید: «این بسیار ابتدایی است و مقدمه جاوا اسکریپت و برنامه نویسی کاربردی را پوشش می دهد. همچنین یک سکوی پرتاب برای دانش آموزانی است که در آن مهارت دارند.

چارلز خاطرنشان می کند: دیدن افراد در کل فرآیند یادگیری نحوه اعلام متغیرها، درخواست برای Code Platoon، تکمیل برنامه و ایجاد اولین شغل خود به عنوان توسعه دهنده، لذت بخش است.

Code Platoon فرصت هایی را برای کهنه سربازان نظامی و همسرانشان فراهم می کند تا بدون توجه به تجربه مربوطه خود، در زمینه توسعه نرم افزار در یک محیط حمایتی شروع به کار کنند.

تکرار برنامه ریزی

8th Light در سال 2019 وارد یک شراکت رسمی با Code Platoon شد، اما این مشارکت خیلی بیشتر از قبل پیش می‌رود و ریشه‌ها بسیار عمیق‌تر شده‌اند.

یکی از اولین مربیان Code Platoon یک آلوم نور 8 بود و او از تیم ما دعوت کرد تا به مربی و معلم خصوصی کمک کند. با وجود اینکه من از مدرسه کد دیگری فارغ التحصیل شدم، من یک تفنگدار سابق نیروی دریایی ایالات متحده هستم و از این فرصت استفاده کردم که از دیگر سربازان کهنه سرباز راهنمایی کنم. اولین شاگرد من، اسکات پلانکت، من را تا 8th Light دنبال کرد، و ما هر دو هنوز در صحبت کردن، تدریس خصوصی و فراهم کردن فرصت هایی برای ادامه یادگیری فعال هستیم.

این چرخه تا به امروز ادامه دارد، زیرا فارغ‌التحصیلان Code Platoon به 8th Light می‌پیوندند و سپس در صورت فرصت به حمایت از دانشگاه خود کمک می‌کنند. در طول چند سال گذشته، ست توماس، آرام هنری، کریستین بائزاو شان فورلونگ همگی Code Platoon را تکمیل کرده‌اند، به 8th Light پیوسته‌اند و به عنوان مربی داوطلب شده‌اند.

چارلز می گوید: «این چرخه بازخوردی وجود دارد که ما توسعه داده ایم.

چارلز می‌گوید: «Code Platoon قطعاً در حال حاضر سخت‌تر از زمانی است که من آن را مرور کردم، تا آنجا که مفاهیمی که آنها پوشش می‌دهند. اما این برنامه درسی گسترده – همراه با برخی منابع اضافی، مانند کلاس مقدماتی او – همچنین به فارغ التحصیلان کمک کرده است تا فارغ از اینکه در کجا به پایان می رسند، در حرفه خود مؤثرتر باشند.

برنامه درسی همچنین برای ارائه یک تجربه یادگیری تاثیرگذارتر و آماده سازی دانش آموزان با مهارت های فنی پیشرفته تر که فراتر از جاوا اسکریپت، React، پایتون و جنگو است، تکامل یافته است. درک مفاهیم اساسی برنامه نویسی شی گرا به دانش آموزان این امکان را می دهد تا مهارت های خود را به یک شغل جدید منتقل کنند حتی اگر آن سیستم ها به همه زبان های مختلف نوشته شده باشند.

علاوه بر مهارت‌های فنی مورد نیاز برای ارسال نرم‌افزار، Code Platoon آموزش جامع‌تری ارائه می‌دهد که به آن‌ها کمک می‌کند تا به سبک زندگی که با شغل جدیدشان می‌آید تغییر کنند. این شامل دوره های مالی شخصی است. آموزش تنوع، برابری و فراگیری؛ و پشتیبانی در یادگیری نحوه صحبت کردن در مورد تجربه نظامی خود با همکاران.

شکل دادن به رهبران آینده

رشد پایدار Code Platoon – همراه با موفقیت فارغ التحصیلان آنها – نشان می دهد که این مدل از سرمایه گذاری و مشارکت متقابل می تواند به عنوان یک چراغ راهنما برای نحوه ادغام اعضای تیم جدید توسط مشاغل در نیروی کار باشد.

همانطور که Code Platoon به عنوان یک سازمان بالغ می شود، آنها توانسته اند قابلیت های خود را رشد دهند و فرصت های بیشتری برای یادگیری فراهم کنند. علاوه بر سه گروه تمام وقت سالانه، Code Platoon یک برنامه عصرانه و آخر هفته 28 هفته ای ارائه می دهد و در سال 2023 اولین گروه DevOps و Cloud Engineering خود را آغاز می کنند. Code Platoon یکی از سازمان هایی است که از ابتکار وزارت دفاع ایالات متحده استفاده می کند. SkillBridge، که به نظامیان فعال اجازه می دهد تا برای ادامه آموزش حرفه ای مرخصی بگیرند.

جوخه کد مشارکت های شرکتی برای هر کسب و کاری که به دنبال سرمایه گذاری در طبقه جدیدی از رهبران هستند، باز هستند. اگر تیم شما صرفاً نیاز به ارتقاء مهارت دارد، خواه بر اساس فناوری های نوظهور باشد یا اصول اساسی، در تماس باشید با تیم 8th Light.

این پست در ابتدا به عنوان ظاهر شد استقرار مشاغل جدید با پلاتون کد در 21 مارس 2023. Code Platoon از 8th Light برای اجازه اش برای بازنشر این وبلاگ تشکر می کند.

نیکول کارپنتر به تازگی شروع به درک لذت و رنج زندگی با یک گربه کرده است. از زمان پیوستن به 8th Light در اوایل سال 2016، او تخصص عمیقی در ارائه نرم افزار برای صنعت بیمه به دست آورده است. او همچنین برگزار کننده است دانشگاه نور هشتم.

منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]