اتاق فرار اسکیپ روم بازی اتاق فرار | allescape

اتاق فرار اسکیپ روم بازی اتاق فرار | allescape

سیاست اصلی سایت، ارائه اطلاعات کامل و صحیح و بدون جهت گیری و جانب داری و بدون واسطه میباشد. همچنین اشتراک گذاری تجارب مسافران در بخشهای مختلف از ویژگیهای بارز و خاص سایت محسوب میشود و با استقبال بسیار زیاد کاربران نیز مواجه شده است. می تواند کمک کند که بتوانید کنار خانواده و دوستان خود، یک تفریح سالم، هیجان انگیز و. آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد نمائید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود. © تمام حقوق این وب‌سایت متعلق به شرکت سفرهای علی‌بابا است. دکتر ریچارد که اسیرتان کرده، شما را مجبور می‌کند به سفر بروید و ژن پدربزرگ او را از ادگین پس بگیرید.

پسری که یه جعبه بازی پیدا می کنه و با شروع بازی به طرز عجیبی در حباب وسط جعبه جذب میشه و بیننده رو با خودش درگیر حوادث و اتفاقات پیش رو می کنه. بعد از اینکه وارد کانتینر شدید درهای آن به روی شما قفل می شود و شما درون کانتینری که حامل تسلیحات نظامی و نقشه های سری آلمان ها است، گیر می افتید. در این میان تایمری توجه شما را جلب می کند و متوجه می شوید که یک ساعت فرصت دارید تا از کانتینر فرار کنید قبل از اینکه نیرو های هوایی اعزام شده تسلیحات و نقشه های نظامی را نابود کند. مدتی بعد از حضورتان در مخفیگاه پلیس به این مخفیگاه پی می برد و برای شما پاپوش ساخته می شود.

بهترین اتاق فرارهای جنوب تهران

اتاق فرار نیز مانند سایر حرفه‌هایی که می‌شناسید، استاندارد‌های خاص خود را دارد که اگر شما قصد تاسیس‌ آن را داشته باشید، باید آن‌ها را رعایت کنید تا در این حرفه دچار مشکل نشوید. در این بازی حل هر معما و بازشدن هر قفل مانند بازشدن یک در به دنیا ناشناخته‌هاست زیرا پشت هر قفل یا معما اتفاقی است که هیچ‌کدام بازیکنان از آن اطلاعی ندارند؛ ازاین‌رو با یافتن یک سرنخ، هیجانی وصف‌ناپذیر برای بازیکنان پدید می‌آید. از طرفی حل معماهایی که در محیط بازی حرفه‌ای به وجود می‌آیند، بسیار دشوار خواهد بود. در حالی که داخل محیط بازی معمولی شاید بتوانید به سادگی یک معما را حل کنید. اگر طراح یک محیط بازی بسیار حرفه‌ای عمل کند، حتی سرنخ‌های گمراه کننده نیز در بازی قرار می‌دهد. یعنی ممکن است چندین و چند سر نخ مختلف پیدا کرده باشید اما یکی از آنها آنقدر بی‌ربط باشد که تمامی منطق شما را زیر سوال می‌برد.

نورپردازی در اتاق فرار

هدف اصلی این بازی این است که شما باید کشتی‌هایی که در آن‌ها گنج وجود دارد، پیدا کنید. این اتاق همان طور که گفته شد پر از معماهای سخت و دشوار است که کمتر کسی می‌تواند در مدت‌زمان تعیین‌شده از این اتاق با دست پر خارج شود. به همین دلیل زمان تعیین‌شده برای این بازی از یک ساعت به یک ساعت‌ونیم افزایش پیدا کرده است. مرکز بازی های مدرن مانند اتاق فرار یا اسکیپ روم نیز محسوب می شود. برای رزرو اتاق‌ فرارهای اسکیپ روم می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید. ما در ادامه قصد معرفی دو تا از اتاق فرارهای این مجموعه را داریم.

کار تیمی را فراموش نکنید

پس از مشخص شدن شاخص‌های مذکور، به دنبال گروه‌هایی که واجد شرایط فوق ساخت اتاق فرار هستند، باشید. از گروه‌های متنوع که همه بخش‌های طیف را دربرمی‌گیرند برای آزمایش بازی دعوت کنید و تجربیات آن‌ها را ببینید و بشنوید. سطح بازی متوسط است و برای جوانان بین 17 تا 65 سال طراحی شده است. در این صورت در همه آزمایشات، اعضای تیم‌ها باید بین 17 تا 65 سال باشند. همیشه پیشنهاد می‌کنیم که یک لیست از موسیقی‌های متفاوتی را برای لحظات مختلف بازی داشته باشیم و هم‌زمان با اتفاقات و جریانات بازی، با تغییراتی شبیه نور و صدا، موسیقی تغییر کرده و لذت بازی را برای بازیکنان چندین برابر کنیم.

  • شما و همراهانتان به‌عنوان دستیار کارآگاه انتخاب شده‌اید و باید در مدت‌زمان ۶۰ ثانیه قاتل را پیدا کنید در غیر این صورت کشته خواهید شد.
  • معمولا بازی به صورت گروه‌های چهار تا هشت نفره انجام می‌شود.
  • ما از صبح تا شب خیلی بازی می کنیم، خیلی با دیگران حرف می زنیم و ارتباط داریم.
  • در برخی از قسمت‌های این اتاق باید با استفاده از هوش، تجربه، سرعت عمل و… تیم خود را هدایت کنید.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]