اتاق فرارهای شهر اصفهان اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

این سبک آنقدری طرفدار پیدا کرد که با نام اتاق فرار های ماجراجویانه یا Adventure Rooms ارائه شد و تا به امروز، در بیش از 20 کشور جهان ساخته شده است. «تخفیف های هیجان‌انگیز»، «خرید ارزان‌تر و بدون واسطه»، «صرفه جویی در زمان و هزینه»، «تضمین کیفیت خدمات» و «پشتیبانی کامل در تمام مراحل» برگ برنده نت‌برگ برای کاربران خود محسوب می‌شوند. پیشنهادات نت‌برگ به طور کلی به دو دسته آنی و غیر آنی تقسیم می‌گردند که «نت‌برگ‌های آنی» بلافاصله پس از خرید تا لحظه پایان زمان استفاده آن‌ها، دارای اعتبار بوده و قابل استفاده می‌باشند. همچنین «نت‌برگ‌های غیر آنی» نیز پیشنهاداتی هستند که پس از خرید آن‌ها، کاربران می‌بایست به منظور استفاده از نت‌برگ‌های خود، تا اتمام مهلت خرید آن پیشنهاد بر روی سایت نت‌برگ، صبر نمایند.

ژانر مهیج اتاق فرار تهران برای تجربه یک روز مهیج

شهر تهران به خطر افتاده و گزارش هایی رسیده مبنی بر اینکه قرار است تا یک ساعت دیگر یک عملیات تروریستی در تهران رخ دهد. همسایه ها به عمارت دبیرالملک که بالای 200 سال قدمت دارد و در فهرست میراث تاریخی کشور هم قرار گرفته مشکوک می شوند البته نه به خود عمارت بلکه به زیر زمینی در آنجا قرار دارد. صاحبان عمارت در ایران نیستند البته اینجا یک سرایدار هم دارد. شما باید وارد زیرزمین شوید، به دنبال سرنخ ها باشید و در نهایت از آنجا خارج شوید اما چالش های خیلی سختی در پیش رو قرار دارد که حل کردنش به این سادگی اتاق فرار اکشن ها نیست. شعبه مرکزی یا آپادانا در خیابان آپادانا اول (شهید قدوسی) واقع شده است. تاکنون در این شعبه بازی های سلول، اپیدمی، شام آخر و فرشته مرگ، طراحی و اجرا شده است.

توصیه هایی برای لذت بردن بیشتر از اتاق فرار تهران

اتاق فرارهای شهر اصفهان اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

در این راه با مسائل مختلفی مواجه می شوید که بهتر است خودتان تجربه کنید. هزینه ورودی این مجموعه در حال حاضر (اردیبهشت 1401)، 120 هزار تومان است. این بازی اتاق فرار تهران به صورت 3 تا 6 نفره انجام می شود و مدت زمان شما برای انجام بازی، 1 ساعت است.

مجله اسکیپ جو

این بازی، یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های کشور بوده و فضاسازی خاصی دارد. نخستین اتاق فرار ترسناک ایران با تم مدرسه بوده و فضاسازی قدیمی یک مدرسه با همه جزییات و بخش‌های مدرسه از ویژگی آخرین نفر است. اگر علاقه به فیلم های جنایی و معمایی دارید، همیشه دیده اید که گروه کارآگاهان و افرادی که قرار است روی موضوعی تحقیق کنند، هر کسی یک بخش از کار را برعهده میگیرد. به عبارت دیگر، در اتاق فرار ها، نباید همه اعضای تیم روی یک موضوعی تمرکز کنند و باید هرکس یک جای اتاق یا کار را در دست بگیرد و به جستجو در آنجا بپردازد. همچنین چون یک کار تیمی هست، همه باید به یکدیگر راهنمایی کنند و اگر شما هم نیاز به راهنمایی داشتین باید از سایر اعضا کمک بگیرید و تصور نکنید که در این شرایطی که زمان از اهمیت بالایی دارد خودتان به تنهایی می توانید مسئله را حل کنید. یکی از سخت ترین و بزرگترین چالش هایی که در اسکیپ روم های ترسناک وجود دارد، کنترل ترس و غلبه بر آن است.

  • یکی اتاق فرار جوکر، دیگری اتاق فرار کما، اتاق فرار مرد هلندی و اتاق قرار مصر.
  • از سوی دیگر، در این سبک از معماهای اتاق فرار جدول کلمات هم هست و زمانی که کلمه درست را پیدا کنید، به سرنخ ها خواهید رسید.
  • تخفیفان به مشتریان خود تجربه‌ای جدید و هوشمندانه در خرید کردن ارائه می‌کند و باعث رونق کسب‌وکار شرکای تجاری خود می‌شود.
هر ذره‌ای از دانش بشری مربوط به گذشته (نزدیک یا دور) هست. از مسیری که برای رفتن به دفتر کار انتخاب می‌کنید تا دستور پخت‌هایی که برای پخت غذا استفاده می‌شه و یا تصمیم‌هایی که توی زندگی می‌گیرید، همش بر اساس تاریخه. ما در حال ساختن بر روی گذشته خودمون هستیم در حالیکه به طور همزمان سعی می‌کنیم هر کاری رو که انجام می‌دیم، بهتر کنیم.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]