ابزار پارافریزر متن – ماشین بازنویسی محتوا (rewriter Machine)

البته شما میتوانید کادر Spin Captainized Words را علامت بزنید و به این ابزار اجازه تغییر تمام کلمات در متن را بدهید. برای اینکه از کیفیت متن بازنویسی شده مطمئن شوید، میتوانید اینکار را خودتان انجام دهید. این ابزارها علاوه بر اینکه به شما کمک میکند تا لحن کلی نوشتن خود را بهبود ببخشید، باعث میشود از تکرار کلمات جلوگیری کنید تا در نهایت یک سرقت ادبی انجام نشود. پس از اینکه متن خود را جایگذاری کردید، این ابزار به صورت خودکار شروع به بازنویسی متن خواهد کرد. در کنار این کتابخانه، میتوانید از گزینه بررسی سرقت ادبی و بررسی دستور زبان استفاده کنید، تا خیال خود را از بابت محتوای دریافت شده، راحت کنید. ما در تیم رایاپارس، فهرستی از بهترین ابزارهای پارافیز متن انگلیسی رایگان را جمعآوری کردهایم که به شما عزیزان این امکان را میدهد تا به راحتی محتوای خود را بازنویسی کنید. این وبسایت به نوعی برنامهنویسی شده است که قبل از پارافیز متن، چندین فاکتور را از جمله: زمینه هر کلمه، عبارت یا جمله را بررسی میکند، سپس در همان حوزه کلماتی را جایگزین میکند.

ابزار Grammarly یک ابزار کمکی دیجیتالی شناخته شده است میتواند نوشته شما را از نظر اشتباهات گرامری، سرقت ادبی، اشتباهات املایی، اشتباهات ساختار جمله و سایر مواردی که از این قبیل است، بررسی کند. همچنین این ابزار، دارای یک افزونه در مرورگر است که میتوانید در زمان نوشتن پست در وبسایت، از آن استفاده کنید تا به راحتی متن شما را از نظر خوانایی و قابل فهم بودن برای مخاطب، بررسی کند. برای استفاده از این ابزار دو روش وجود دارد، در روش اول میتوانید متن خود را کپی و در آن جایگذاری کنید، و در روش دوم میتوانید فایل متنی خود را آپلود نمایید و دکمه paraphrasing را بزنید. این سایت میتواند یک قسمت یا تمامی متن مقالات شما را به راحتی بازنویسی کند. بنابراین، اصلا جای تعجب ندارد که امروزه سایت QuillBot به یکی از بهترین ابزارها در حوزه پارافیز متنهای انگلیسی تبدیل شده است. وبسایت QuillBot در واقع یک ابزار پیشرفته در حوزه پارافیز متنهای انگلیسی به شما میآید. از دیگر ویژگیهای ابزار Paraphrasing Tool میتوان به رایگان بودن استفاده از آن اشاره کرد، بنابراین برای استفاده از این ابزار نیازی به ثبت نام یا وارد کردن اطلاعات شخصی نخواهید داشت. زمانی که یک جمله یا یک قسمت را از متن را وارد کردید و روی دکمه paraphrase کلیک کردید، این ابزار بدون اینکه معنای اصلی محتوا تغییر کند، محتوا را بازنویسی، و سپس به شما تحویل میدهد.

وبسایت SpinBot نیز در دسته بهترین ابزارهای پارافیز رایگان متن انگلیسی قرار میگیرد. ازآنجاییکه مردم به استفاده از محتوای ویدئویی در گوشی های هوشمند خود روی آوردهاند و همچنین به دلیل افزایش سرعت اینترنت و بالارفتن کیفیت ویدئوهای آنلاین، محتوای ویدئویی اکنون با درصد بالایی در دسترس افراد قرار میگیرد. باشید، در هر صورت ممکن است برای بازنویسی محتوای خود به بیان و نگارش متفاوت، نیاز به مجله خبری webspinner کمک داشته باشید. اما در صورت که زمان زیادی ندارید، ابزارهای متفاوتی هستند که در انجام این کار به شما کمک میکنند. این سایت، ویژگیای به نام Rephrase Grammarly دارد که در لیست پیشنهادات Grammarly موجود است. بنابراین به راحتی بخشهای بزرگ متن و مقاله را اسکن میکند تا فرآیند بازنویسی متن سریعتر و کارآمدتر انجام شود. در واقع گنجاندن صحیح شبکههای اجتماعی در استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما، باعث میشود تا در مراحل آگاهی از برند و ارزیابی در سفر مشتری، بهخوبی در برابر چشم او ظاهر شوید.

کافیست محتوای خود را در کادر ویرایشگر جایگذاری کنید، سپس محتوای بازنویسی شده را در کادر متنی مجاور، مشاهده خواهید کرد. ابزار Paraphrasing Tool به طور هوشمندانهای بهترین و مناسبترین روش را برای بازنویسی محتوای انگلیسی شما پیدا میکند. شما میتوانید از این ابزار قدرتمند و کارآمد تا 1000 کاراکتر را بازنویسی کنید و محتوای خود را به صورت واضح، قابل فهم و هوشمند، بازنویسی کنید. همچنین ممکن است متن شما توسط این ابزار با کلمات کمتر و مختصرتر بازنویسی شود، تا بتواند پیام را واضحتر و مستقیمتر از قبل به کاربر برساند. اما باز هم قسمت Ignore Any تنظیم شده است تا از آن برای کلمات کلیدی و بخشهایی که میخواهید بدون تغییر بماند، استفاده کنید. دقت داشته باشید که ابزار SpinBot کلماتی که کاملا با حروف بزرگ نوشته شدهاند را تغییر نمیدهد. نسخه رایگان این ابزار میتواند تا 1000 کاراکتر را برای شما بازنویسی کند، اما دقت داشته باشید که دارای تبلیغات و کپچا میباشد. اما نسخه پرمیوم آن، ویژگی یا عملکرد خاص و اضافهای را ارائه نمیدهد، اما یک ویرایشگر بدون آگهی و بدون کپچا را در اختیار خواهید داشت.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]