ابزار برنامه نویسی جدید طرح ها، دست خط را به کد تبدیل می کند — ScienceDaily

این رابط با استفاده از یک مدل یادگیری عمیق، زمینه های برنامه نویسی دست نویس و متنی را پل می کند: نمادگذاری در نمودار دست نویس می تواند به کد متنی اشاره کند و بالعکس. به عنوان مثال، Notate نمادهای برنامه نویسی دست نویس مانند “n” را تشخیص می دهد و سپس آنها را به معادل های تایپ شده خود پیوند می دهد.

Arawjo همچنین گفت که این کار با معرفی کدنویسی مبتنی بر قلم مبتنی بر هوش مصنوعی در زمانی که تبلت‌های طراحی به طور گسترده‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرند، مسیر جدیدی را به جلو نشان می‌دهد.

محققان دانشگاه کرنل رابطی ایجاد کرده‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد در کدهای رایانه‌ای دست نوشته و طرح‌ریزی کنند – چالشی برای کدنویسی معمولی، که معمولاً بر تایپ کردن متکی است.

منبع داستان:

تاپان پریخ، دانشیار علم اطلاعات و نویسنده مقاله، گفت: «ابزارهایی مانند Notate مهم هستند زیرا ما را به راه‌های جدیدی برای تفکر در مورد برنامه‌نویسی باز می‌کنند، و چگونه ابزارهای مختلف و شیوه‌های بازنمایی می‌توانند این دیدگاه را تغییر دهند.

رابط مبتنی بر قلم، به نام Notate، به کاربران نوت‌بوک‌های محاسباتی و دیجیتالی اجازه می‌دهد بوم‌های طراحی را باز کنند و نمودارهای دست‌نویس را در خطوط کد کامپیوتری سنتی دیجیتالی شده بنویسند.

ایان آروجو، نویسنده ارشد مقاله و دانشجوی دکترا در زمینه علم اطلاعات گفت: «سیستمی مانند این برای علم داده، به ویژه با ترسیم نمودارها و نمودارها که سپس با کدهای متنی کار می‌کنند، عالی خواهد بود». “کار ما نشان می‌دهد که زیرساخت‌های برنامه‌نویسی کنونی در واقع ما را عقب نگه می‌دارد. مردم برای این نوع ویژگی‌ها آماده هستند، اما توسعه‌دهندگان رابط‌های تایپ کد باید به این نکته توجه داشته باشند و از تصاویر و رابط‌های گرافیکی در داخل کد پشتیبانی کنند.”

مواد تهیه شده توسط دانشگاه کرنل. نوشته اصلی توسط Louis DiPietro. توجه: محتوا ممکن است برای سبک و طول ویرایش شود.منبع

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]