آموزش نصب سقف کاذب نحوه اجرای سقف کاذب به همراه تیم اجرایی

آموزش نصب سقف کاذب نحوه اجرای سقف کاذب به همراه تیم اجرایی

در انتخاب هر یک از این سقف ها باید به همخوانی و هماهنگی دکوراسیون منزل با سقف كاذب توجه ویژه ای نمود. به طور مثال قیمت سقف کاذب pvc سرویس بهداشتی از آسمان مجازی کمتر است. متراژ کار نیز تعیین کننده قیمت تمام شده اجرای سقف كاذب برای سرویس بهداشتی می باشد.

  • این سقف کناف (کی پلاس پارس) که از پنل گچی DIAMANT تشکیل می شود در طراحی داخلی یک ساختمان تاثیر بسیاری می گذارد.
  • سقف دکوراتیو شیشه ای بیشتر برای ظاهر زیبایی که ایجاد می کند مورد استفاده قرار می گیرد که البته سقف شیشه ای معمولا با ضربه دیدن دچار آسیب و سقف کاذب شکستگی می شود.
  • حدود دستمزد نصب این نوع سقف بدون مصالح متری، 40 تا 70 هزار تومان و روزمزد بین 500 تا 900 هزار تومان است.
  • علاوه بر این، سقف كاذب آشپزخانه می تواند به صورت آسمان مجازی و یا طلقی مورد استفاده قرار گیرد.

این پانل‌ها اکثرا به شکل گچی هست سقف کاذب کناف با فاصله از پیش تعیین شده اجرا می‌شود. قیمت سقف کاذب کناف، در مقایسه با سایر مدل های دیگر، جزء موارد قیمت مناسب است. همچنین برای اجرای نورپردازی‌های دکوراتیو، نصب سقف کاذب گزینه بسیار مناسبی است و در اکثر ساختمان‌های امروزی مورد توجه قرار گرفته است.

آیا امکان نصب هواکش در این سقف وجود دارد؟

علاوه بر این، سقف كاذب آشپزخانه می تواند به صورت آسمان مجازی و یا طلقی مورد استفاده قرار گیرد. زیرا این مصالح علاوه بر مقاوم بودن در برابر رطوبت و قابلیت شست و شو ، در برابر حرارت نیز مقاوم می باشند. سقف آشپزخانه آسمان مجازی را می توان به صورت چند تایل جدا از هم، در کنار یکدیگر نصب کرد.

اجرای سقف کاذب

اجرای سقف کاذب آسان است ولی حساس باید حتمان به نکات حساس توجه کنیم. در سقف حتما از ht90 استفاده کنیم که سقف محکم تر شود‌ و آویز به صودت عمود قرار بگیرد. تعریف سقف کاذب و کناف نوعي سقف كاذب (گچ برگ) است كه در آن از پنل‌هاي گچي یا غیر گچی پيش‌ساخته استفاده مي‌شود.

تماس با کدکن مبین سازه

در شروعروش اجرای سقف کاذب مشبک پس از اینکه اندازه گیری دقیق صورت گرفت و تصمیم نهایی درباره محل قرارگیری تایل ها که گرفته شد، نبشی های گالوانیزه دورتا دور دیوار با ارتفاعی دلخواه با در نظر گرفتن خط تراز نصب می شوند. همچنین این سقف دکوراتیو وزن سبکی دارد و در برابر رطوبت مقاوم است. در عکس زیر ترکیبی از سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) و سقف کشسان را مشاهده می کنید. یکی دیگر از انواع سقف کاذب برای نصب، سقف کاذب چوبی است، این مدل به دلیل حس خوب و گرمایی که چوب به محیط اطراف منتقل می کند بسیار پرطرفدار و دوست داشتنی می‌باشد.

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]