آموزش فتوشاپ رایگان 2021 + فیلم مقدماتی تا پیشرفته Photoshop ‌ فرانش

فقط کافیست انتخابش کرده و روی هر قسمتی از تصویر که می‌خواهید بکشید. نشانگر پاک کن در فتوشاپ پیکسل های یک لایه را برای همیشه پاک می‌کند. ابزار Clone Stamp ابتدایی‌ترین ابزار روتوش در فتوشاپ است. با ابزار Patch، یک طرح کلی با فرمی آزاد در اطراف قسمتی از تصویر که مشکل دارد ترسیم کنید. سپس آن قسمت را به سمت جایی از تصویر که مشکلی ندارد و می‌خواهید همان بافت را به خود بگیرد، بکشید (Drag کنید).

آموزش فتوشاپ، تغییر زمینه٬ بکگراند طوسی و خاکستری به سفید در عکس

آموزش فتوشاپ رایگان 2021 + فیلم مقدماتی تا پیشرفته Photoshop ‌ فرانش

تا اینجا شما با دانلود آموزش فتوشاپ قطعا به یک دید کلی نسبت به این نرم افزار رسیده اید و برای ادامه یادگیری خود برنامه ریزی نموده اید. در بخش آموزش ما هرگز شما را رها نمکنیم و همواره با انتشار جدیدترین و کاربردی ترین مسائل مربوط به فتوشاپ شما را در امر فتوشاپ یاری تیم طراحی گرافیک میکنیم. اگر میخواهید همیشه در حوزه طراحی با فتوشاپ حرفه ای عمل کنید بهتر است این صفحه را ذخیره کنید و هر هفته مقالات جدیدی که در این بخش قرار داده میشود را مطالعه کنید. ما به زودی بهترین مقالات آموزشی آموزش فتوشاپ با گوشی را برای شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

کار با ابزار Custom Shape در فتوشاپ

با انتخاب لایه نوشته، و سپس انتخاب ابزار نوشتن، می‌توانید از تولبار بالا به تمامی فونت‌ها دسترسی داشته و نوشته خود را با تمامی فونت‌های موجود در کامپیوتر خود مشاهده کنید. ابزار Magnetic Lasso شاید برای پیدا کردن رنگ‌بندی‌ها در انتخاب‌ها مفید باشد اما می‌توانید با عملکرد آزادانه این ابزار خیلی آسوده‌تر به کشیدن اشکال مختلف بپردازید. هنگامی که این ابزار فعال است بر روی تیک Magnetic بخش تولبار کلیک کنید تا این حالت فعال شود. برای این کار ابتدا ابزار FreeForm Pen Tools را انتخاب کنید.

  • به درس اول آموزش فتوشاپ CS5 خوش آمدید.در این درس می خواهیم به شما آموزش نحوه اجرای نرم افزار فتوشاپ CS5 را یاد بدهیم.
  • ممنون میشم لطف کنید بفرمائید لپ تاپ مناسب برای طراحی سایت از نظر گرافیک چه مشخصاتی باید داشته باشه.
  • و این مزیت سبب ایجاد پرورش استعاداد ها و خلاقیت های فردی برای ایجاد تصاویر بی نظیر فراهم میشود.
  • نرم‌افزار فتوشاپ را به جرأت می‌توان یکی از پرمصرف‌ترین و گسترده‌ترین نرم‌افزار‌های امروز جهان در نظر گرفت.
  • روش دیگری که میتوانید وارد بازار کار فتوشاپ شوید فعالیت به عنوان یک مدرس دوره های آموزشی فتوشاپ می باشد.

ابزار Line هم در Photoshop 2021 به روز شده است و خطوط مستقیم یا پیکان (فلش) را ترسیم می‌کند. شما می‌توانید از قسمت Stroke رنگ و ضخامت خط را مشخص کنید. ابزار Polygon که در Photoshop 2021 به روز شده است، اشکال چند ضلعی را با تعداد ضلع‌های مختلف ترسیم می‌کند. با استفاده از گزینه Star Ratio می‌توانید چند ضلعی‌ها را به ستاره تبدیل کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید. توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانید تأثیرگذاری آموزش‌ها با فرمت pdf را بالاتر ببرید نیاز است تمرین بیشتری نسبت به مواقعی داشته باشید که از آموزش‌های ویدیویی استفاده می‌کنید. در این سایت علاوه بر ویدیو‌هایی که به زبان فارسی هستند در صورتی که زبان انگلیسی شما قوی می‌باشد می‌توانید از ویدیو‌های انگلیسی‌زبان نیز استفاده کنید. بنده تهران ساکن نیستم امکان داره که بتونم ثبت نام کنم؟ بعد مدرک دوره رو برام بفرستید .

ابزارهای روتوش در فتوشاپ

Matthew Newman

Matthew Newman Matthew has over 15 years of experience in database management and software development, with a strong focus on full-stack web applications. He specializes in Django and Vue.js with expertise deploying to both server and serverless environments on AWS. He also works with relational databases and large datasets
[ Back To Top ]